Thalia Pirinç Sabunu Kullanan Kişilerin Yorumları

Pirinç Sabunu Kullanıp Memnun Olanlar Ve Olmayanların Yorumları

0 1

Pirinç Sabunu Kullanıp Memnun Olanlar Ve Olmayanların Yorumları

İçerisinde pirinç, pirinç kepeği veya pirinç yağı bulunan sabuna pirinç sabunu denir. Pirinç sabunu cilde çok faydalı olduğu için her geçen gün bu sabuna olan ilgi artmaktadır.

Pirinç Sabunu Kullanan Kişilerin Yorumları Nelerdir?

Pirinç sabununu 1 hafta önce kullanmaya başladım. Karma cilt yapısına sahibim ve geniş gözeneklerden şikayetçiydim. Bu sabun gözeneklerimi kapattı, cildimi yatıştırdı ve nemlendirdi. Ayrıca cilt lekelerim hafifledi ve rengi açıldı. Açıkçası başta hiç umutlu değildim fakat bu sabun gerçekten bir harikaymış!

Birkaç haftadan beri pirinç sabunu kullanmaya devam ediyorum. Kızarıklıklara çok iyi geldiğine ve gözenekleri sıkılaştırdığına şahit oldum. Üstelik kokusuna bayılıyorum. Yüzümde kuruluğa da sebep olmadı fakat her ihtimale karşı nemlendirici kullanıyorum, bence siz de öyle yapın.

1 aydır Thalia pirinç sabununu kullanıyorum. Çok faydasını gördüm. Cildimdeki renk farklılığını eşitledi. Hangi sabunu kullansam cildimi kurutuyordu fakat Thalia pirinç sabununun öyle bir yan etkisi olmadı. Hem de mis gibi kokuyor.

Ben, annem ve kız kardeşim pirinç sabunu kullanmaya başladık, son derece memnunuz. Ciltti temizliyor ve parlatıyor. Sanırım bu etkisi, nişastadan kaynaklanıyor. Alerjik, yağlı ve kuru bir cildim var. Annem yağlı cilt yapısına sahip değil fakat onun cildi de oldukça nemsiz ve alerjik. Kardeşimin cildi gayet sağlıklı ve herhangi bir sorun yaşamıyor. Kısaca, hepimizin cildi birbirinden farklı olmasına rağmen pirinç sabunu üçümüzü de memnun etmeyi başardı.

Thalia markalı pirinç sabununu aldım ve kullandığımdan beri hiçbir sorunla karşılaşmadım. “İyi ki almışım” diyorum. Küçük sivilcelere karşı gerçekten etkili. Yüzüme uyguluyorum ve masaj yaptıktan sonra yıkıyorum. Bunu bir alışkanlık haline getirdim. Tavsiye ederim.

Pirinç sabununu cilt lekelerim için kullanıyorum. Kimyasal içermiyor ve bu yüzden cilde zarar vermiyor. Kesinlikle öneririm.

Pirinç Sabunu Nedir?

Pirinç sabunu, isminden de belli olduğu gibi, pirinçten üretilen kırık beyaz bir sabun çeşididir. Pirinçler yöntemler kullanılarak zeytinyağıyla ezilir ve pirinç özü elde edilir. İşte bu öz, pirinç sabununun içeriğini oluşturur.

Pirinç Sabunu Nasıl Kullanılır?

Pirinç sabununu suyla ıslatıp veya köpürtüp cildinize direkt olarak uygulayabilirsiniz. Cildinizde 1 dakika bekletip ılık su ile durulayınız. Her gün kullanmanızın sakıncası yoktur.

Pirinç Sabunun Cilde Faydaları Nelerdir?

  • Bu üründe bulunan pirinç özleri, cildi güçlendirir, aydınlık ve canlı görünmesini sağlar.
  • Lekeleri kısa sürede yok eder.
  • Besleyici özleriyle cildin rengini açar, bembeyaz ve pürüzsüz bir cilde kavuşturur.
  • Cilt ile güneş arasında bariyer gibidir. Cildin güneş ışınlarından zarar görmesini engeller.
  • Ciltte oluşan iltihabı kurutur.
  • Bol miktarda omega 9 yağ asitleri içerir. Ciltteki renk eşitsizliğini giderir. Bunun için düzenli kullanılması şarttır.
  • Aynaya her baktığınızda koyu lekeler ve sivilceler görmekten bıktınız mı? Öyleyse pirinç sabununu mutlaka denemelisiniz.
  • Bu sabun cildi derinlemesine nemlendirir.
  • Ciltteki yağ oranını dengeler ve aşırı yağlanmayı önler.

Pirinç Sabunu Nereden Temin Edilir ?

Bitkisel cilt bakım ürünlerinin satıldığı kozmetikçilerden satın alabileceğiniz gibi aktarlarda da pirinç sabunu bulabilirsiniz. Bu sabun her cilt tipinde kullanılabilir ve doğal bir ürün olduğu için cilt sağlığını destekler.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.