Para Kazandıran Uygulamalar 2019 | En Çok Para Kazandıran Uygulama Hangisi

Para Kazandıran Uygulamalar 2019 | En Çok Para Kazandıran Uygulama Hangisi
0 17

En Çok Para Kazandıran Uygulama Hangisi?

Merhaba, 21 farklı en çok para kazandıran uygulamalar hangileri sizler için araştırdık. Bunlardan bazılarının mutlaka size hitap edeceğini düşünüyoruz. Birbirinden farklı para kazandıran uygulamalar ile tanışın.

Para Kazandıran Uygulamalar

Airbnb

İlk para kazandıran uygulamalar araştırmamızda karşımıza çıkan ve gerçekçi bir uygulama AirBNB. Biraz ekstra paraya mı ihtiyacınız var? Evinizde kullanmadığınız bir oda varsa, Airbnb ile kiralayın. Yapmanız gereken tek şey rezervasyonları yönetmek ve ziyaretçiler geldiğinde evin temiz ve hazır olmasını sağlamak.

Airbnb iTunes Store Linki

BookScouter

BookScouter uygulaması, diğer para kazandıran uygulamalar arasında farklı bir yere sahip. ihtiyacınız olmayan romanları, ders kitapları gibi her türlü yayını satmanız ve ikinci el kitap alabilmenizi sağlayan bir sistem. Okuduğunuz ve artık ihtiyacınız olmayan kitaplardan para kazanmak isteyen kitap kurtlarının seveceği bir uygulama…

BookScouter iTunes Store Linki

ibotta

Ibotta herhangi bir taahhüt olmadan para kazandıran uygulamalar arasında. Yaptığınız harcamalardan kazandıran uygulama, bir Uber kiralamasi veya bir otel konaklamasında, ya da bir paket cips aldığınızda veya bir market alışverişinde bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmak için, ibotta’nın desteklediği satıcılardan veya hizmet verenlerden birinde alışveriş yapmanız ve makbuzun fotoğrafını çekerek app içine fotoğrafı yüklemeniz gerekmekte. Uygulama 48 saat içinde ödemenizi hesabınıza yatırıyor.

iBotta iTunes Store Linki

Ebates

Bu uygulamayı kullanarak alışveriş yaparken %40 kadar nakit geri alabilirsiniz. Peki nasıl? Mağazalar kendilerine müşteri kazandırmak için Ebates’e komisyon ödüyorlar, Ebates ise bu komisyonu sizinle paylaşıyor, yani yapmanız gereken tek şey zaten ihtiyacınız olan birşeyi Ebates de kayıtlı 2.500 üzerinde farklı çevrimiçi mağazalardan birinden alarak para kazanmak.

eBates iTunes Store Linki

Mercari

Eğer temiz kullanılmış ve elden çıkartmak istediğiniz şeyler varsa, fotoğrafını çekip birde ürün hakkında açıklamayı uygulamaya yükeleyerek alıcılar için listeleyebilirsiniz. Ürünü beğenen bir alıcı satın alma yaptıktan sonra, ürün alıcıya ulaştığında Mercari yüzde 10 komisyon keserek parayı hesabınıza aktarıyor. Çoğu şirketin yüzde 20’lik komisyonlarla çalıştığı şu sıralarda bu uygulama daha cazip görünüyor.

Mercari iTunes Store Linki

iPool

iPool konum tabanlı görevlerin tamamlanması ile kullanıcıları ödüllendiren bir uyuglama. Test ettiğiniz ürünler veya ziyaret ettiğiniz mağazalar hakkında fikrinizi vermek gibi konum tabanlı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Tamamlanan her görev için, hediye kartları ve uçuş puanı gibi ödülleri kazanabilir, ya da sadece PayPal aracılığıyla nakit kazanabilirsiniz. Ayrıca otomatik olarak üç aylık dönemlerde 10,000 dolar değerinde çekilişlere katılabilirsiniz.

iPool Play Store Linki

Google Opinion Rewards

Fikriniz mi var? Öyleyse Google bu fikir için ödeme yapmayı teklif ediyor. Evet yanlış duymadınız, doldurduğunuz her anket için bir dolara kadar para kazanabilirsiniz, bunların çoğu sadece haftada bir kez tamamlanması gereken ve sadece 20 saniye süren anketler. Sadece otel, ürün veya yerel satıcılar gibi şeyler üzerine düşüncelerinizi paylaşın. Android kullanıcıları Google Play Store üzerinden ödemesini alabilirken, IOS kullanıcıları kendi PayPal hesapları aracılığıyla ödeme alabilir.

Google Opinion Rewards Play Store Linki

SweatCoin

Bir başka ilginç para kazandıran uygulamalar arasına giren SweetCoin, telefonunuzun hareket sensörünü ve lokasyon bilgisini kullanmasına izin verdikten sonra, adımlarınızı izlemeye başlıyor. Attığınız her 1000 adım için 0.95 “sweatcoins” kazanabilirsiniz. Bu kazanımlarınızı fitness ekipmanları için harcayabilir veya nakite çevirebilirsiniz. Tüm bu egzersizler sonrası kendinizi cömert hissediyorsanız, kazançlarınızı hayır kurumlarına da bağışlayabilirsiniz.

SweatCoin iTunes Store Linki

Foap

Fotoğraf çekmeyi sevenlerin ilgisini çekecek olan para kazandıran uygulamalar da var. İster profesyonel bir fotoğrafçı olun, isterseniz acemi olun, Foap platformunda akıllı telefonlarla çekeceğiniz yüksek kaliteli fotoğrafları satarak para kazanabilirsiniz. Fotoğraflarınızdan biri bir marka veya fotoğraf Ajansı tarafından satın alındığında her seferinde 5 dolar kazanırsınız. Ayrıca, kullanıcılar belirli öğe veya yerin resimlerinin çekilmesi ile görevlendirildiği eylemlere katılarak 100 dolara kadar ödül kazanabilirsiniz.

Foap iTunes Store Linki

DV Closet

Sadece iOS için bulunan bu uygulama, önceden onaylanmış stilistlerin, moda blogcularının ve diğer moda profesyonellerinin para kazanmasını sağlıyor. Sizde bir modacıysanız, kullanıcıların kıyafetleri bir araya getirmelerine ve satın alma kararlarını vermelerine yardımcı olarak ekstra para kazanabilirsiniz. 10-15 dakikalık sanal stil oturumu için 22 dolar para kazanma şansınız var. Bu miktar kişisel alışveriş gezileri için daha fazla rakamlara ulaşıyor. Profiliniz büyüdükçe, yani popüler oldukça kazanç potansiyelinizde beraberinde büyür.

DV Closet iTunes Store Linki

Musely

Musely, ekonomik, çevre dostu güzellik ve ev ürünleri için oluşturulmuş bir pazarın yanı sıra, kadınların daha sağlıklı bir yaşam tarzı yaşaması konusunda paylaşmaların ve tavsiyelerin bulunduğu bir platform. “Muses,” zaten sağlık, moda, ev dekorasyonu gibi akla gelen her şey hakkında bir milyonun üzerinde ipucu sunuyor, platforma yapacağınız arkadaş önerileri ve platformdaki ürünlerin önerilmesi gibi katkılarla komisyon toplar ve para kazanabilirsiniz.

Musely iTunes Store Linki

Swagbucks

Swagbucks uygulaması üzerinden video izlemek, web’de arama yapmak ve anketleri tamamlamak gibi görevleri yerine getirerek, Amazon, Walmart ve Target gibi perakendecilerden hediye kartları veya nakit gibi kullanılabilecek puanlar kazanabilirsiniz.

Swagbucks iTunes Store Linki

Slidejoy

Slidejoy uygulamasını yüklendikten sonra, telefonunuzun kilit ekranında reklam haberleri veya promosyonlar içeren bildirimler alırsınız. Bildirim hakkında daha fazla bilgi edinmek için sola kaydırın, daha fazla reklam için yukarı kaydırın veya görmezden gelmek için sağa kaydırın. Reklamları görüntüleme ve tıklama eylemlerinden kazandığınız parayı PayPal aracılığıyla hesabınıza aktarabilir veya hayır kurumlarına bağış yapabilirsiniz.

SlideJoy Google Play Store Linki

Field Agent

Ajanlar, şehirdeki belirli bir mağazadaki bir ürünün fiyatını kontrol etmek veya mağaza içinin fotoğrafını çekmek gibi görevleri tamamlayarak para kazanan gizemli müşteri olarak hareket eder. App için görüp talep ettiğiniz bir görevin ki saat içinde tamamlanması gerekir. İşletmeler, hizmetlerini iyileştirmek için bu bulguları kullanır ve ödeme yaparlar, kazançlarınız Dwolla veya banka hesabınıza doğrudan gönderilir.

Field Agent iTunes Store Linki

Dwolla Nedir?  Para transferlerinin kolay ve ucuz yoldan  yapılmasını sağlayan Iowa merkezli bir girişim. Dwolla ile gönderilen para transferlerinde swift veya PayPal gibi komisyonlar ödenmiyor.

OnePulse

OnePulse size ilgi konularda kısa anketler cevaplama karşılığı para kazanma fırsatı sunuyor.

OnePulse iTunes Store Linki

OfferUp

OfferUp uygulama içindeki bir online mağaza üzerinden yakınlarınızdaki alıcılara ürün satmanızı veya yakındaki satıcılardan ürün almanıza olan sağlıyor. OfferUp uygulamasını evinizi karmaşıklaştıran şeylerden kurtulmak için dijital bir garaj satışı olarak düşünebilirsiniz.

OfferUp iTunes Store Linki

Wag

Wag mobil uygulaması biraz ekstra para kazanmak isteyen köpek severler için çok ideal görünüyor. Wag uygulamasını indirin ve boş zamanlarınızda köpek gezdirerek veya evde köpek bakarak para kazanmaya başlayın.

Wag iTunes Store Linki

DietBet

Doğruyu söylemek gerekirse, kimse gerçekten egzersiz yapmayı sevmez, ama ya bunu yapmak için ödüllendirildiysen? DietBet üzerinden, diğer oyuncuların olduğu bir grup ile kilo üzerine bahse girebilirsiniz.

İki oyun türlerinden birini seçmeniz gerekiyor, 

  • Kickstarter, dört hafta içinde kilonuzun yüzde 4’ünü kaybetmenize meydan okuyan oyu
  • Transformer, altı ay içinde kilonuzun yüzde 10’unu kaybetmenize meydan okuyan oyun

Eğer oyunun sonunda kilo kaybı hedefine ulaşırsanız, diğer hedefe ulaşan oyuncular ile ortaya konan parayı paylaşırsınız. DietBet, oyuncularının yüzde 96’sının kilo verdiğini ve kazananların ortalama 58 dolar aldığını iddia ediyor.

DietBet Google Play Store Linki

DietBet iTunes Store Linki

StepBet

StepBet her gün attığınız adımlar karşılığı para ödüyor. Aslında DietBet gibi, kendinizle bahis oynarsınız ve hedefinizi gerçekleştirirseniz, ortaya konan parayı oyundaki diğerleriyle paylaşırsınız. Oyunda diğerlerinden daha fazla hareket etmek zorunda değilsiniz, sadece hedeflerinize ulaşın ve para kazanın. StepBet her oyuncuya günlük adım hedefleri sağlamak için bir imza algoritması kullanır ve Apple, Fitbit ve Garmin olanlar da dahil olmak üzere çeşitli cihazları kullanarak adımlarınızı otomatik olarak sayar. Tek yapmanız gereken yürümek, tırmanmak, dans etmek, adımlarınızı atarak ve hedefinize ulaşmak.

StepBet Google Play Store Linki

StepBet iTunes Store Linki

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.