Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Akçalı Boya ve Kimya San. Tic. A.Ş.’nin en önemli markalarından biri olan Permolit Boya, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun geliştirdiği elyaflı sıvı plastik kaplama ürünü Permodur ile su ve rutubet problemini ortadan kaldırıyor.

Permolit Boya, yerli AR-GE çalışmaları sonucunda her türlü hava ve iklim şartlarına uygun geliştirdiği Permodur elyaflı ve Permodur sıvı plastik izolasyon kaplama ürünü ile su ve rutubet problemini ortadan kaldırıyor, tüketicilerin yaşam alanlarına konfor ve güven getiriyor.

Permolit Boya’dan Uzun Ömürlü Sağlam Yalıtım

Permodur Plastik İzolasyon Kaplaması

Permodur izolasyon kaplamaları; dış ortama dayanıklılığı ve elyaf katkılı esnek yapısı ile çatılar, teraslar, temeller, bodrum duvarları, pencere pervazları, havuzlar, su depoları, sarnıçlar ve su tecridi gereken yatay ve dikey yüzeylerde yüksek izolasyon sağlıyor.

Yağışın çok olduğu Karadeniz bölgesinde, güneşin kavurucu olduğu Ege ve Akdeniz bölgelerinde, iklim şartlarının çetin geçtiği Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde güvenle kullanılabilir.  Yapısındaki özellikler sayesinde küf, yosun, mantar ve UV ışınlarına karşı yüksek bir direnç sağlamaktadır.

Mantar ve küf, üremek ve yayılmak için beslenmeye ihtiyaç duyar, aşırı nem ve uygun sıcaklık oluştuğunda onların büyümeleri için iyi bir ortam hazırlanmış olur. Bunun yanında duvar kağıtları ve toz gibi binaların inşaat kısımlarındaki birçok malzemede küf ve mantarlar için ortamı iyileştirir.

Permodur nem ve su yalıtımı sağladığı için mantar, küf ve yosun oluşumuna engel olacaktır. Binaları neme, rutubete karşı korumanın yanında çatı izolasyonu için kullanıldığında su ve yağmur suyunun zararlı etkilerinden korur.

 

Permodur Elyaflı

 

 

Önceki

Argan Yağı Faydaları Nelerdir Argan Yağı Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

Avokado Maskesi Nasıl Yapılır Avokado Saç ve Yüz Maskesi Tarifi

Sonraki

Yorum yapın