Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Karbonatlı Vajinal Duş Nasıl Yapılır

Erkek Bebek Olması İçin Karbonat Nasıl Kullanılır Denenmiş Yöntem

0 694

Erkek Bebek Sahibi Olmak İçin Karbonat Nasıl Kullanılır

Erkek bebek sahibi olmak için pek çok ailenin en çok istediği şeylerdendir. Maalesef yüzyıllardır böyle bir durum söz konusudur. Siz de erkek çocuğunuz olmasını istiyorsanız aşağıda bildirdiklerimizi yapabilirsiniz.

Erkek Bebek Sahibi Olmak İçin Karbonat Kız Bebek Sahibi Olmak İçin Sirke Nasıl Kullanılır

Cinsel birliktelikten önce vajinayı karbonatlı su ile yıkamak erkek bebeğe hamile kalma şansınızı artırır. Kız bebek isteyenlerin bu işlemi sirkeli suyla uygulaması önerilir. Karbonatlı su vajen ortamını alkali bir duruma getirir. Sirkeli suyun etkisi de vajina PH değerinin asidik olmasını sağlamak şeklindedir. Vajinanın alkali seviyesi yüksekken ilişkide bulunulursa bebeğin kız olma ihtimali fazladır. Vajinadaki asidik ortamın da erkek bebek sahibi olmaya büyük katkısı vardır.

Erkek Bebek Olması İçin Tavsiyeler

Kadın cinsel birlikteliğin ardından sağ yanına dönüp 15 dakika boyunca o şekilde yatarsa erkek bebeğe, soluna dönüp yine 15 dakika yatarsa kız bebeğe hamile kalır. Hamilelik olana kadar her ilişki sonrası böyle yapılmalıdır. Bu yöntemi deneyenlerin çoğu işe yaradığını bildirmektedir.

Alkali gıdaların bazıları vücudun PH seviyesini dengeler ve servikal sıvının asidik özelliğini törpüler. Bu sayede vajina ortamı daha alkali bir hale gelir. Y kromozomunun bulunduğu sperm yumurtayı döller ve bebeğin cinsiyeti erkek olur. Bundan dolayı ‘erkek çocuk istiyorum’ diyenlerin bol bol lahana, pancar, turp, limon, ıspanak ve sarımsak gibi yiyecekler tüketmesi gerekir.

Adetin bitiminden sonra ilk 5 günde gerçekleşen ilişkiden hamile kalınırsa bebeğin erkek olma ihtimali yüksektir. Eğer cinsel birliktelik adetten sonraki ilk 6., 7., 8 veya 9. günlerde yaşanırsa kız bebek dünyaya getirme olasılığınız fazladır.

Oxford üniversitesinde konuyla ilgili araştırmalar yapılmış; günlük beslenme programında sodyum ve potasyum bakımından zengin yiyeceklere ağırlık vermenin erkek bebeğe hamile kalma olasılığını artırdığı saptanmıştır. Muz, en çok potasyum içeren meyvelerin başında gelmektedir. Soda, turşu, simit, peynir, et gibi besinlerde ise bolca sodyum vardır.

Bebeğin cinsiyeti hakkında öngörüde bulunmak için eski çağlardan beri kullanılan yöntemler arasında Çin takviminden de söz edilebilir. Bu takvimin bebek cinsiyeti hakkında verdiği bilgilerin doğru çıktığını ifade eden birçok insan mevcuttur. Peki Çin takvimi ile cinsiyet belirleme nasıl yapılır? diyorsanız;

Hamile kadının yaşını Çin takvimine göre hesaplamakla işe başlanır.

  • Sonra gebe kalınan ay hangisi ise ona Çin takviminde bir işaret koyulur.
  • Tarihin ve yaşın birbiriyle denk geldiği kutucuktan sağa doğru ilerlenir ve 9. kutucuğa varılır.
  • Burada ‘0’ yazılıysa bebeğin kız olacağına inanılır. ‘X’ sembolü varsa bu, anne adayının erkek bebek taşıdığı şeklinde yorumlanır. Bebeğinizin kız olmasını çok istiyor veya ‘keşke erkek evladım olsa’ diye düşünüyorsanız partnerinizle ne zaman birlikte olacağınıza Çin takvimini baz alarak karar verebilirsiniz. İlişki tarihlerini Çin takvimiyle belirlemek cinsiyet tercihinizin gerçeğe dönüşmesine vesile olabilir.

Karbonatlı Test ile Cinsiyet Nasıl Tahmin Edilir?

Bebeğin cinsiyetini tahmin etmek için karbonatlı test de kullanılabilir. Her anne-baba çocuğunun erkek mi yoksa kız mı olacağını çok merak eder. Ancak bunu 20. haftadan önce net bir şekilde öğrenmek mümkün değildir. Cinsiyet tespiti hamileliğin 20. haftasında gerçekleştirilen ultrason muayenesiyle sağlanır. O zamana kadar evde cinsiyet belirleme yöntemleri ile hiç değilse bir tahminde bulunulabilir.

Karbonatla yapılacak bu test gebeliğin 10. haftası geçtikten sonra uygulanmalıdır. Karbonatın idrarla tepkimeye girdikten sonra oluşturacağı görüntü bebeğin cinsiyeti hakkında fikir verecektir.

Bunun için önce hamilelik testi yaptırılarak gebeliğin meydana geldiğinden emin olunmalıdır. 10. haftanın ardından anne adayı cam bir bardağa bir yemek kaşığı karbonat ekler. Sonra idrarından bir miktar alarak karbonata ilave eder. Karışımın gazoz gibi köpürmesi bebeğin erkek olacağına delalet eder. Şayet köpürme olmuyorsa bu durum bebeğin kız olacağına işarettir.

Erkek Bebek Olması İçin Dua

Erkek çocuk olması için: Duanın kabul olması hakkında yazıda bildirdiğimiz gibi düzgün itikada sahip olup, haramlardan kaçıp, dinimizin emrine uyanın ve şartlarına uygun dua edenin duası muhakkak kabul olur. Böyle salih bir kimse, yatağa girince, önce İhlas suresini okur. (Ya Rabbi, bana bir oğul ihsan edersen ismini Muhammed koyacağım) der. Böyle dua edenin, Allahü teâlânın izniyle erkek çocuğu olur. (Şir’a şerhi)

Yine aynı kitaptaki hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Hanımı hamile iken, elini onun karnına koyup, “Bismillahiahadissamedellezi lem yelid ve lemyuled. Ya Rabbi, bu çocuğun ismini Muhammed aleyhisselamın hürmetine, Muhammed koydum” derse, bu çocuk erkek olur.) Yine aynı kitapta, (Kadın, hayzdan temizlendikten sonra beş gün içinde hamile kalırsa, çocuğu erkek olur. Beşinci günden sekizinci güne kadar olursa kız olur) deniyor. (Erkek bebek olması için dua www.dinimizislam.com sitesinden alınmıştır.)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.