İngiliz Karbonatı Kullananlar Zayıflama Yorumları

Karbonatlı Su İle Kilo Verdim Diyenlerin Yorumları

2 626

İngiliz Karbonatı Kullananlar Zayıflama Yorumları

Karbonatlı su ile zayıflama, son zamanların en popüler kilo verme yöntemlerindendir. Karbonatlı su ile kilo vermek çok kolaydır. Yapmanız gereken 3 litre suya, 2 çay kaşığı karbonat koyup karıştırın. Bu suyu günlük olarak hazırlayıp gün boyu için. Karbonatlı su içerek zayıflayanların yorumlarını makalemizde okuyabilirsiniz.

Karbonatlı Su İle Kilo Verenlerin Yorumları

Karbonatlı su ile bir haftada 2 kilo verdim. Eczaneden aldığım İngiliz karbonatını kullanıyorum. Ben günlük 3 litre karbonatlı su tüketiyorum. 3 litre su içine 2 çay kaşığı ingiliz karbonatı etkiliyorum. Bunu yemek yemeden 1 saat önce yarım litre kadar içiyorum. Yemekten 1 saat sonra da yarım litre daha içiyorum. Kilo vermek için bunun yanında yemeğe de dikkat edilmesi lazım. Benim kilo verme gidişatım iyi. Şunu da belirtmeliyim ki ben emziren bi anneyim. Hiç bir zararı yok hatta aksine sütüm çoğaldı.

Karbonatlı suyu 1 aydır içiyorum. Yararı gerçekten çok. Bu suyu içerek bir de spor yaparak 3 kilo verdim. İngiliz karbonatını eczaneden alabilirsiniz. Karbonatlı su içmeye başladıktan sonra sabahları erken kalkıyorum ve daha dinç ve sağlıklı hissediyorum.  Ayrıca kabızlık ve gaz gibi bağırsak probleminiz varsa bu su bunlar için de yardımcı oluyor,benden söylemesi. Ülser gibi mide problemi olmayanlar karbonatlı suyu rahatlıkla içerebilirsiniz.

Karbonatlı su ile 7 kilo verdim. Ben 1,5 litre suya 1 çay kaşığı karbonat ekliyorum. Bunu sabah uyanınca aç karnına 2 bardak içiyorum. Kalanını da gün içinde tüketiyorum. Ek olarak normal sade içme suyu da içiyorum. Ben yüksek tansiyon problemi olan kişilere karbonatlı su içmelerini tavsiye etmiyorum. Ben karbonatlı suyu 15 gün içiyorum sonrasında 1 hafta içmiyorum. Karbonatlı su sadece vücuttaki suyu atmaya yardımcı olmuyor aynı zamanda alkali özelliğinden dolayı iç hastalıklarını da iyileştiriyor.

Karbonatlı suyu ben 1,5 litre suya 1 çay kaşığı karbonat ekleyerek hazırlıyorum. Ek olarak öğünlerimi 3 ara ve 3 ana öğüne çıkardım. Bu düzenle 2 ayda 10 kilo verdim. Bu 10 kiloyu yağdan verdim hep. 70 kilodan 60 kiloya düştüm. Hedefim de 50 kilo olmak bunun için 2 ay daha bu düzenle devam etmem lazım.

Ben karbonatlı suyu diyetimin ilk birkaç haftasında kullandım. Ben hızlı şekilde kilo verdim. Bu karbonattan mı yaptığım diyetten mi spordan mı bilmem. Fakat araştırdığım kadarıyla doktorlar karbonatlı suyun uzun süreli kullanımda böbrekleri kötü etkiliyormuş. Zayıflamak için normal içilen suyun yeterli olacağını düşünüyorum artık.

Ben spor salonuna giderken tanıştığım biri karbonatlı su içiyordu. Bununla kısa sürede 3-4 kilo vermişti. Ben de denemek istedim. Ama ben çok rahatsız oldum. Öyle şişkinlik yaptı ki bende. Ki ben spor ve diyet yapıyordum. Buna rağmen  3 kilo aldım. Karnım ve midem taş gibiydi. Doktoruma sordum ve karbonatlı su içtiğimi duyunca intihar etmek mi istiyorsun diye sordu. Özetle karbonatlı su bende tam ters etki gösterdi. Vücudumun dengesi şaştı. Midemdeki şişlik uzun süre geçmedi.. Ayrıca kilo vermem yavaşladı ve hatta uzun bir süre tamamen durdu. Karbonatlı su ile kilo veren birçok kişi varmış.  Ama bence etkisi değişiyor kişiden kişiye değişiyor. Veyahut psikolojik de olabilir. Ben karbonatlı su kullandığım için çok pişman olmuştum.

Ben pazartesi günü 65 kilo ile karbonatlı su içmeye başlamıştım. Bugün günlerden pazar yani 1 hafta olmuş ve benim kilom 62,5. Ben doğum kilolarımdan çok rahatsız oluyordum ve bir türlü geçmemişti. Karbonatlı su beni çok motive etti. Ben karbonatlı su yanında akşam 6’dan sonra  sadece yeşil çay ya da çok acıkırsam sadece 3-5 kaşık yoğurt yiyorum.

Karbonatlı su ilk içildiğinde tadı kötü geliyor ancak alışınca normal suyun tadı ağır gelmeye başlıyor. Ben karbonatlı sudan günde 4,5 litre tüketiyordum.  Ben bu suyun yararını çok gördüm. Sabah kalktığım zaman sanki vücudumdaki bütün yağlardan kurtulmuş gibiydim. Ben 70 kilo ile başlamıştım ve şu 67 kiloyum. Karbonatli su içmeye devam edeceğim.

Ben yaklaşık 4 haftadır karbonatlı su içiyorum. Ben rejimle birlikte 3,5 kilo verdim. Bu süre içinde akşam 7’den sonra hiç bir şey yemedim sadece su içtim. Karbonatlı suyun tadı kuyu suyu gibi ama bence güzel. Ben tansiyon problemi olmayan kişilere mutlaka tavsiye ediyorum.

Ben karbonatlı suyu marketten almıştım. Bu suyla 2 haftada 3 kilo verdim. Bu sürede yediklerime dikkat etmemiştim. Günlük 2,5-3 litre karbonatlı su tüketmiştim. Ben faydasını gördüm. Faydası çok. Marketten aldığım karbonatla ingiliz karbonatın bir farkı yok bence.

Ben karbonatlı suyu 1,5 ay içtim. Bu suya başlamadan önce göbeğim ve bel çevrem aşırı yağlıydı. Karbonatlı su sayesinde 10 kilo verdim ben. Göbeğim resmen eridi. Ayrıca ben ek olarak çok ciddi bir diyet de yapmamıştım. Sadece yediklerime çok dikkat ettim. Bu süreçte hiç de zorlanmadım,aç kalmadım. 87 yaşındaki komşum yıllardır karbonatlı suyu içiyor. Ben de zaten ondan öğrenmiştim. Ben herkese tavsiye ediyorum.

Ben karbonatlı suyu bundan 2 yıl önce denemiştim.1 litre su içine 2 çay kaşığı karbonat ekledim. Bundan günde 2,5 litre su içtim. 15 günde yaklaşık 8 kilo verdim. Bu kadar kısa sürede çok fazla kilo vermek çok zararlı bunu biliyorum. Ben karbonatlı suyun hiç bir yan etkisi olmadı bende. Ama kişiden kişiye de değişebilir. Eğer herhangi bir yan etki görürseniz hemen bırakmanızı tavsiye ediyorum. En iyi oran 1,5 litre su içine 1 tatlı kaşığı karbonat eklenmesi bence. Ben İngiliz karbonatı kullanmamıştım,normal karbonat kullandım. Normal karbonat ağızda kuruluk yapabilir. Ben bu dönemde ayrıca spor ve diyet de yaptım. Karbonatlı su kilo vermeyi gerçekten hızlandırıyor. Sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum.

2 Yorumlar
  1. musa yıldız diyor

    uzun süre kulanıldığında tansiyonyükseltiyor

  2. Anonim diyor

    8-10 günden fazla kullanıldığında böbreklere harabiyet verdiği söyleniyo.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.