Maydanoz Limon Detoksu Yapanların Yorumları

Maydanoz Detoksu Nasıl Yapılır, Maydanoz Detoksu İle Zayıflayanların Yorumları

0 262

Maydanoz Detoksu Nasıl Yapılır, Yapanların Yorumları?

Maydanoz detoksu, maydanoz ve limon kullanılarak hazırlanan bir kürdür. Maydanoz detoksunun faydaları saymakla bitmez; Bağışıklık sistemini güçlendirir, karaciğeri temizler, karaciğer yağlanmasını giderir, kilo verdirir, ödem attırır, cildi güzelleştirir ve parlatır. Makalemizde maydanoz detoksunun nasıl yapıldığını ve maydanoz detoksu yapanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Maydanoz Limon Detoks Tarifi

Malzemeler

  • Yarım sıkılmış limon
  • 15 tane maydanoz sapıyla
  • 1 bardak su

Maydanoz Limon Detoks Tarifi Yapılışı

Maydanoz, limon ve suyu 1 dakika blendardan geçirin. Hazırladığınız bu içeceği 15 gün boyunca sabah aç karnına tüketin. 15 gün bittikten sonra 4 gün ara verin ve tekrar 15 gün tüketin. Bu karışım vücuttaki ödemi atmaya yardımcı olmaktadır.

Maydanoz Detoksu Yapanların Yorumları Nasıldır?

Ben maydanoz detoksunu çok etkili buldum. Bu karışım kilo vermeme ciddi anlamda yardımcı oldu. Ben bu detoksu 1 hafta içiyorum ve 3 gün ara veriyorum. 75 kilodan 69 kiloya düştüm. Öğlenleri istediğim yemeği yiyorum. Akşam yemeği yemiyorum sadece yoğurt ve salata yiyorum. Ek olarak günlük 3-4 litre su tüketiyorum. Spor olarak da mekik çekiyorum ve vaktim oldukça da yürüyüş yapıyorum.

Maydanoz detoksunun kilo vermeye etkisi çok. Bu detoksun en sevdiğim yönü iştah kesici olması. Fakat yine de kilo vermek için sadece bu detoks faydalı olmayacaktır. Ben ek olarak bol bol yürüyüş yaptım ve günlük bol su tükettim. Akşamları da 30-45 dakika ip atladım. Ben her hafta cumartesi tartılıyorum. Bu düzeni uyguladığım zaman 1 kilo 750 gram- 2 kilo gittiğini gördüm. Bu sonuç benim için inanılmaz iyi oldu.

Ben maydonoz detoksunu İbrahim Saraçoğlu tarifinden almıştım. Aslında benim bu detoksu uygulama nedenim karaciğerdeki yağlanmam ve kolesterolüm içindi. Etkisi gerçekten de çok iyi oldu. Karaciğerlerimdeki yüksek olan alt değerlerim düştü. Ancak kilo vermedim. İbrahim Saraçoğlu bu kürü kilo verdirmek için vermemişti ancak bol su tüketimi ile birlikte uygulandığında yağ yakımını arttıracağını bildirmişti.

Ben maydanoz detoksunu 2 yıl önce uygulamıştım. Bu detoksu uyguladığım dönemde yemeği kısmıştım ve makarna, pilav ve hamur işini tadımlık yiyordum. Bu düzenle 1 ayda tam 13 kilo vermiştim. Bu detoks gerçekten çok etkili tavsiye ediyorum. Ek olarak emziren anneler eğer ek besine tamamen geçmişse bu detoksu rahatlıkla uygulayabilir.

Ben de maydanoz detoksunu çok etkili bulanlardanım. Bu detoksa 68 kilo başladım ve 5 hafta sonunda 6 kilo vererek 62 kiloya düştüm. Ancak sadece detoks uygulamadım.  Ek olarak sürekli masa başı çalıştığım için diğer noktalara dikkat ettim. Ek olarak hamur işlerini ve şekeri hayatımdan tamamen çıkardım. Günde en fazla 1000 kalori tüketmeye çalıştım. Yağ yakımını hızlandırmak için günde 2,5 litre su tükettim. Haftada 3 gün 45 dakika tempolu yürüyüş yaptım. Benim doğum yapalı 1,5 yıl geçmesine rağmen veremediğim inatçı kilolarımı verdim. Çok mutluyum.

Maydanoz Detoksunun Faydaları Nelerdir?

Diyetisyenler iyet listelerinde maydanoz ve limomu eksik etmemektedir. Bu iki besin gerçekten inanılmaz etkilidir.

Limonun en büyük özelliği vücuttaki yağları yakmasıdır. Vücutta biriken yağlar limon sayesinde yakılmaktadır. Ek olarak vücuttaki ödemi de atmaktadır. .

Maydanoz ve limon birlikte tüketildiğinde metobolizmayı hızlandırmaktadır. Bu sayede kilo vermeyi kolaylaştırmaktadır.

Maydonoz ve limonu sağlıklı beslenme ve spor ile desteklediğiniz taktirde 1 hafta içinde 3 kilo vermeniz mümkündür. Daha fazla kilo vermek için bol su tüketimini de aksatmamalısınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.