Vicks ile Göbek Basen Eritme Göbeğe Streç Film Sarmak Vicks Zayıflatırmı

Streç Filmle Zayıflama Streçle Göbek Eritme Ender Saraç Suna Dumankaya

3 48.771

Vicks Kullanarak Zayıflama, Göbek Eritme

Vicks neredeyse bütün evlerde bulunan vazgeçilmez bir maddedir. İnsanlar vicksi genellikle öksürük, soğuk algınlığı, burun tıkanıklığı, göğüs sıkışması, gibi sorunları tedavi etmek için kullanırlar. Fakat Vicks’in zayıflama göbek eritme için de kullanılabileceğini biliyor muydunuz? Vicks yaklaşık 100 senedir kullanılmaktadır fakat yağ yakımı için kullanılması1980’li yıllardan beri devam etmektedir. Vicks ve streç film kullanarak, evde göbek eritme, yağ yakma kremi yapabilirsiniz. Dr. Ender Saraç da streç film sararak zayıflamayı tavsiye eden doktorlardandır. Bitki Uzmanı Suna Dumankaya ise streç film ile sarma yönteminin selüliti yok ettiğini bildiriyor.

Vicks Yağ Yakmaya, Zayıflamaya, Göbek Eritmeye Nasıl Yardımcı Olur?

Vicks kullanmak bölgesel yağ yakımını kolaylaştırarak, istediğiniz fiziğe sahip olmanızı sağlar. Fakat bu krem bir gecede hemen yağ yakma gücüne sahip değildir. Bacaklarınız, kalçalarınız ve karın bölgeniz gibi yağ yakması güç olan problemli bölgelerinizde yağ yakımını tetikler. Ayrıca yağ birikimini de engelleyerek, selüliti yok eder ve cilt dokusunu sıkılaştırır.

Tek yapmanız gereken Vicksi yağ problemli bölgelerinize sürmektir. Bu kremi sürdükten sonra, üzerine streç film sarmalısınız. Evde de olsanız, işte de olsanız bu yöntemi uygulayıp, işinize rahatlıkla devam edebilirsiniz. Bu yağ yakma yöntemini, düzenli egzersiz ve sağlıklı beslenme düzeni ile birleştirirseniz çok daha kısa süre içerisinde sonuçlar alabilirsiniz.

1.Yöntem:

Streç Film Ve Vick İle Yağ Yakma, Zayıflama, Göbek Eritme

Bu yöntem en basit yöntemdir ve zayıflamak istediğini bölgeye Vicks’i sürdükten sonra bölgeyi streç film ile o bölge sarılır. 1-2 saat bekletip, streç filmi çıkartabilirsiniz. Ne kadar uzun süre tutarsanız o kadar fazla terleyecek ve o kadar fazla zayıflayacaksınızdır. Bu yöntemi uygulamadan 2 hafta önce ve uyguladıktan 2 hafta sonra mezro ile ölçüm yapıp farkı karşılaştırmayı unutmayın.

2. Yöntem:

Vicks, Streç Film ve Karbonat Yöntemi İle Yağ Yakma, Zayıflama, Göbek Eritme

Bu yöntem Vicks dışında bazı malzemeleri de içerir ve biraz daha komplekstir. Bu kremi yapmak için:

 • 8 yemek kaşığı Vicks’i, 3 yemek kaşığı karbonatı ve 3 yemek kaşığı alkolü bir kaseye koyun. Alkolü eczaneden temiz edebilirsiniz.
 • Üzerine orta boyutlu bir kafur tableti kırın. Kafur tableti aktardan veya internetten alabilirsiniz.
 • Bunları iyice karıştırıp bir macun haline getirin.
 • Bu yağ yakan kremi özellikle geceleri dairesel hareketler ile problemli bölgelerinize sürün.
 • Daha sonra bölgeyi streç film ile sarıp, gece boyunca bırakın.
 • Gece boyunca oldukça fazla terleyecek ve sabahına büyük bir incelme farkedeceksinizdir.
 • Fazla kremi, cam veya plastik bir kap içerisinde saklayın.

3. Yöntem:

Vicks, Streç Film ve Vazelin İle Yağ Yakma, Zayıflama, Göbek Eritme

Bu iki maddeyi karıştırmak mükemmel bir yağ yakıcı krem oluşturacaktır.

 • Eşit miktarda Vicks ile vazelini karıştırın.
 • Bu karışımı yağ yakmak istediğiniz bölgeye sürün.
 • Bir streç film sarıp, 60 dakika boyunca bekletin.
 • Daha sonra bölgeyi ölçtüğünüzde en az 2 cm’lik bir incelme farkedeceksiniz.
 • Kalan kremi, cam veya plastik bir kap içerisinde saklayın.

Vicksi Zayıflama Amaçlı En Etkili Şekilde Kullanmak İçin Tavsiyeler

Vicksi, doğru bir şekilde kullanmanız da büyük önem taşımaktadır. Kollarınız, bacaklarınız, kalçanız, karın bölgeniz gibi bölgelerde yağ yakmanıza yardımcı olabilir.

En iyi sonuçları alabilmeniz için yukarıdaki yöntemleri sabah ve akşam olarak iki defa uygulamanız tavsiye edilmektedir. Vicksi vücudunuzda istediğiniz bölgelere nazikçe ve dairesel hareketlerle sürün. Sürerken biraz baskı uygulayarak ve masaj yaparak sürmeye dikkat edin. Uygulamadan önce, bölgeyi iyi bir şekilde temizleyin ki, bütün krem bölgeye iyice nufüz edip, en inatçı yağları bile yakabilsin. En iyi sonuçları alabilmek için bu kremi sürdükten sonra bölgeyi bir streç film ile sarmaya ve en az 30 dakika boyunca bekletmeye dikkat edin.

Ayrıca sağlıklı beslenmeye ve düzenli egzersiz uygulamaya dikkat edin. Bu yöntemi uygulamak yalnızca yağ yakmak ile kalmaz, aynı zamanda genel kilonuzu da düşürecektir.

3 Yorumlar
 1. Anonim diyor

  6 senedir erimiyor 🙂

  1. SelmaSultan diyor

   Efendim sabırla devam edin. Bir kere yapmakla olmaz:)

 2. Anonim diyor

  gobegimde yaglanma var ama 1 bucuk aylik hamileyim herhangi bi yan etkisi olur mu

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.