Zayıflamak İçin Elma Sirkesi Kullananlar Sirkeli Su İle Zayıflayanlar

Elma Sirkesi İçenlerin Yorumları Önerileri ve Şikayetleri

Fresh apple juice close up shot
0 14

Elma Sirkesi İçenler Memnun mu?

Elma sirkeli su, metabolizmayı hızlandırıp zayıflatan, vücuda detoks uygulayan, bağışıklık sistemini güçlendiren harika bir içecektir. 1 bardak suya 1-2 yemek kaşığı elma sirkesi katılarak hazırlanır. Marketlerden satın alacağınız elma sirkesi yerine evde yaptığınız sirkeyi kullanmak daha sağlıklı olacaktır. Günde 2 kez bu karışımı içebilirsiniz. Elma sirkeli su ile zayıflayan bunu tavsiye eden pek çok kişi vardır.

Elma Sirkeli Su Tüketenlerin Görüşleri Nasıldır?

 • Ben elma sirkeli suyu 2 haftadır sabah ve akşam olmak üzere aç karna içiyorum. Bu sayede 2 kilo verdim. 4 kilo daha fazlam var amacım onları da vermek. Fakat kilo vermek için yalnızca elma sirkeli su tek başına yetmez. Yanında diyet yapmasam da beslenmeme dikkat ettim ve ayrıca fırsat buldukça da yürüyüş yaptım.
 • Ben 1 bardak ılık su içine 1 yemek kaşığı elma sirkesi ve 1 tatlı kaşığı hakiki çiçek balı ekleyip karıştırıyorum. Hazırladığım bu suyu sabah aç karna ve gece uyumadan önce içiyorum. Kilo fazlalığı olanlara günde 3 defa içilmesi tavsiye ediliyor. 63 kilodan 54 kiloya düştüm. Ayrıca ben kilo vermek için gerçekten birçok farklı yöntem denedim ama elma sirkeli suyun etkisini gerçekten çok gördüm. Bu sayede verdiğim kiloları da geri almadım.
 • Sabah açken elma sirkeli suyu içtikten sonra öyle kötü oldum ki uzun süre kustum ve gerçekten artık boğazım yırtılacak diye düşündüm. Asla aç karna içmeyin, yemeklerden sonra mideniz doluyken içmeniz iyi olacaktır.
 • Ben elma sirkeli ve ballı suyu bir yıldan fazladır her sabah içiyorum. Ben zayıflatsın diye içmedim. Aldığım en büyük fayda vücudumun direncinin artması oldu kesinlikle. Bu sayede metabolizmam güçlendi ve kışık 1-2 hafif kırıklık dışında hasta olmuyorum.
 • Ben aç karna elma sirkeli suyu günde üç defa içiyorum. İlkini sabah açken kahvaltı öncesinde, ikincisini öğle yemeğinden sonra ve sonuncusunu ise akşam yemeğinden sonra içiyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım fakat kilo da vermedim.
 • Ben de sabah aç karna elma sirkeli su içiyorum. Kokusu berbat ama mideme herhangi olumsuz bir etkisi olmadı. Yediklerime de dikkat ettim ve 2 kilo verdim. 2 kilo daha fazlalığım da gitse benim için yeterli olacak.
 • Ben elma sirkeli suyu bir ay kadar içtim. Normalde olmayan göbeğim çıktı ve kilo vermedim asla. Bence yalnızca güçlü sindirim sistemine sahip kişiler bunu içmeli, diğerleri uzak durmalı.
 • Ben 2 ay kadar süredir beslenmeme dikkat ettim ve imkanım oldukça koşu bandında yürüdüm.  Bu düzende çok zor 4 kilo verebildim. Elma sirkeli suyu denemek istedim ve 5 gündür içiyorum. Bu sürede bile 1,5 kilo verdim. Ben çok memnunum, düzenli olarak içmeyi düşünüyorum.
 • 10 gündür sabah ve akşam elma sirkeli su içiyorum ve gerçekten olumlu etkisini çok gördüm. Yakınlarım beni gördüklerinde verdiğim kilo karşısında çok şaşırıyorlar. Toplamda 2 kilo verdim. Düzenli olarak içeceğim.
 • Ben doğum yaptıktan sonra elma sirkeli suyu içmeye başladım. Gerçekten de zayıflamama çok yardımcı oldu. Ama bence kullandığınız elma sirkesi mutlaka kendi yaptığınız veya gerçekten güvendiğiniz bir yerden aldığınız hakiki olanlardan olmalı. Marketlerde satılan ucuz elma sirkesini içerseniz midenizi yakarsınız benden söylemesi.
 • Ben de bir aydır elma sirkeli su içiyorum. İnanın hiçbir kilo vermedim. Tek faydası kabızlık problemim ortadan kalktı. Ben elma sirkeli suyu gün içinde uyumadan önce ve gün içinde olmak üzere iki bardak kadar içiyorum.
 • Bundan 2 yıl önce suyun içine elma sirkesi ve bal karıştırıp içmiştim ve 2 ay gibi bir sürede toplamda 10 kilo verdim. Bu sayede basenlerim gözle görülür derecede küçüldü ve karnım dümdüz oldu. Elma sirkesi gerçek bir yağ yakıcı ki bu sayede 2 ayda böyle bir sonuç aldım. Bu yöntemi uygulamasam yapamazdım.
 • Ben 1 aydır elma sirkeli su içiyorum ama hiçbir faydasını göremedim.
 • Ben 1,5 aydır elma sirkeli su içiyorum ve toplamda 5 kilo verdim. Gerçekten yağ yakımına etkisi çok büyük, tavsiye ediyorum.
 • 10 gündür elma sirkeli su içiyorum ve toplamda 4 kg vermişim. Günde 3 defa tuvalete çıkmaya başladım. Bunun sebebi elma sirkeli su mu yoksa emzirmem mi bilemiyorum. Ancak çok da yemek yiyorum. Aldığım kiloları vermeye devam edersem az yemeye de başlayacağım. Ben elmalı sirkeden memnunum, denemelisiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.