3 Günlük Kabak Detoksu İle Zayıflayanların Yorumları Nasıldır

Kabak Detoksu Yapanların Yorumları Nasıl Kaç Kilo Verdiler?

0 121

Kabak Detoksu İle Zayıflayanların Görüşleri

Kabak detoksu en hızlı kilo verdiren, tok tutan ve vücuttan ödem atan yöntemlerdendir. Kabak detoksu yapanlar genellikle bu yöntemden memnun kaldıklarını zayıfladıklarını bildirmektedir.

Kabak Detoksu Yapanlar Ne Düşünüyor?

 • Ben kabak detoksunu 3 gün önce yaptım. Bu detoksun en büyük etkisi gerçekten uzun süre tok tutması. Detoks sonrasında aynaya baktığımda göbeğimin gittiğini ve ince durduğumu fark ettim.  Ama onun dışında tartıda bir eksi yapmadı bende.  Metabolizmayla alakalı olduğunu düşündüğüm için biraz geçsin tekrar yapacağım.
 • Ben kabak detoksu ile 2 günde 2 kg vermiştim. Hep kabak yemek beni bunalttığı için 3.günde devam edemedim.
 • Ben de kabak detoksu yaptım ve bunun sayesinde 3 günde 69.1’den 67.7’ye indim. Şimdi bir hafta ara verip sonra yeniden yapacağım. Aynaya baktığımda bir fark göremesem de tartıda kilomun azaldığını görmek sevindirdi.
 • Ben kabak detoksunu çok yaptım. Ama 3 gün sürdüremedim, en fazla 2 gün dayanabildim. Toplamda 2 kg versem de bu kiloyu de hep iki günde  geri aldım.  Bir süredir düzenli besleniyorum ve bu sayede kilo verdim. Son 4 kilom kaldı vereceğim. Benim fikrime göre detokslar sadece geçici kilo vermeye yarıyor, devam edilmediğinde kilolar gittiği gibi hızla geri alınıyor.
 • Ben 3 günlük kabak detoksu yaptım ve toplamda 3.400 kg verdim.Çok memnunum bu detokstan.
 • Ben şimdiye kadar kabak detoksunu iki kere denedim ve her iki denememde de iki kiloya yakın verdim. Ancak detoks sonrasında yine çok yemek yediğim için verdiğim kiloları geri aldım.
 • Ben kabak detoksuyla toplamda 3 kilo verdim. Fakat sonrasınra normal beslenmeme döndüğüm için doğal olarak geri aldım o kiloları. Bu detoksun tek artısı gerçekten benim gibi hep bir şeyler yemek yemek isteyen birini uzun süre tok tutması ve bir şeyler yedirmemesi oldu.  Ek olarak halsiz de hissetmedim. Ben normalde kalori hesabı yaparım, tatlı tüketmem ve yürüyüş de yaparım ama yine de gram oynamaz kilomda. Bu yüzden tatilden önce bir kere daha yapmayı düşünüyorum bu kabak detoksunu. Bu detoksun yapılması gerçekten basit ve ayrıca hesaplı da.
 • Dün kabak detoksunu tamamladım ve sonuçlarımı yazıyorum. 65.9 ile başlamıştım şimdi 62.9’um yani toplamda 3 kilo vermişim. Detoks boyunca hiç açlık hissetmedim. Eğer kabak yemekten bıkarsanız, farklı yöntemler deneyin. Rendeleyerek pişiriyorsanız mutlaka suyunu sıkın. Mesele tost makinesine ızgara gibi yapın. Ben detoksun ilk günü 1.5 kg verdim ve gün içinde toplamda 2.5- 3 litre su içtim. Bence bunun tok kalmamda etkisi çok büyük.  Canımın çektiği yemekler olduğunda onları 1 çay kaşığı kadar yedim ki nefsim kırılsın. Genel itibariyle bu detoks beni çok zorlamadı ve hatta güzel geçti. Eğer yanında ip atlama veya benim gibi Eva fitness gibi egzersiz de yaparsanız kesinlikle daha fazla kilo verirsiniz.  Egzersiz çok önemli bence, mutlaka yapın. Bu diyette günde 1 cm incelme oluyor benim gözlemlediğim.
 • Ben dün kabak detoksunu tamamladım ve 3 günde yaklaşık 2 kg verdim. Biraz araştırdığımda bu detoksun insülin direnci problemi olan kişilerde etkili olmama ihtimalinin olacağı yazıyordu. Benim insülin direncim var ama denemeye değer diye düşündüm ve başladım. Kilo verdirmese de vücuduma yarar diye düşündüm. Bu detoksu öneriyorum çünkü kilo vermeseniz bile hafiflik ve rahatlama hissediyorsunuz.
 • Kabak detoksunu yaptım ama çok zorlandım. Bunun sebebi benim 2 insan kadar yemem de olabili tabi ki. Detoksun sonucundan memnundum çünkü toplamda 3 kg vermiştim. Karnım çok düzleşti çünkü vücudumdaki ödem de gitti bolca. İlk gün çok zorlu olsa da sonraki günler mide küçüldükçe yaşanan açlık çok azalıyor. Fakat ben detoks boyunca enerjisiz gezdim.

Kabak Detoksu Nasıl Yapılır?

Sabah Kahvaltısı

 • 2 Yumurta 1 Dilim Peynir

Öğlen

 • 2 Kabak sotelenmiş, içine çeşitli baharatlar (pul biber, nane, k.biber) süzme yoğurt, dereotu

Ara öğün

 • Bir meyve ( mümkünse lifli Armut,Elma gibi)

Akşam

 • 2 Kabak sotelenmiş, içine çeşitli baharatlar (pul biber,nane,k.biber) süzme yoğurt, dereotu
 • Aralarda yeşil çay ve minimum 2,5 lt su
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.