Alıç sirkesi ile zayıflayanların yorumları nasıl kaç kilo verdiler?

 Alıç sirkesi kullananların yorumları nasıl ne fayda gördüler?

0 968

Alıç sirkesi; alıç bitkisinden yapılan sağlıklı bir sirke çeşididir. Alıç sirkesini salatalarınızda mutlaka kullanmalısınız. Bu sirkenin ayrıca zayıflamaya da katkısı bulunmaktadır çünkü içeriğinde kuvvetli antioksidanlar sayesinde vücuttaki toksinlerin atılıp yenilenmesine yardımcı olmasının yanı sıra kişinin açlık ve tatlı krizlerini yaşamasının önüne geçmektedir.

Alıç Sirkesi Zayıflamak Veya Sağlığa Faydaları İçin Nasıl Kullanılır?

1 bardak suya 1 yemek kaşığı alıç sirkesi koyup karıştırın. Sabah akşam aç karına bunu için. Hazır alıç sirkesi yerine, ev yapımı alıç sirkesi kullanmanız daha etkili olacaktır.

Alıç Sirkesi Kullanan Kişilerin Görüşleri Nelerdir?

 • Ben alıç sirkesinin ününü çok duydum ve özellikle kalp hastası bir tanıdığım yararını çok gördü. O alıç sirkesinin kalp damarlarda tıkanıklığının ardıç sirkesi kullandıktan sonra kontrole gittiğinde geçtiğini görmüş. Ek olarak alıç sirkesinin tansiyon ve kolesterole de iyi geldiğini çok duydum. Ben de alıç sirkesini kullanmayı planlıyorum.
 • Ben alıç sirkesini her sabah ve akşam 1 bardak su içine bir kapak kadar katıp içiyorum. Bu sayede gerçekten daha kolay kilo verdiğimi söylemeliyim.
 • Ben alıç sirkesi toplamda bugüne kadar iki şişe bitirmişimdir. Ben damar tıkanıklığı konusunda gerçekten faydasını gördüm. Şimdi 4 gün kadar ara verdim ama yarın yeniden düzenli içmeye başlayacağım. Bilmeniz gereken şu ki alıç sirkesi kilo verdirmiyor, damarlardaki tıkanıklığı açıyor. Kilo vermeye yardımcı olan elma sirkesi. Zayıflamak isteyenler elma sirkesini tercih etmeli bence.
 • Benim eşim alıç sirkesini içti ve rahatsız olduğu göbeği tamamen indi diyebilirim.  Fakat alıç sirkesini içenlerde mutlaka çok güçlü bir mide olmalı. Çünkü ben 2 gün içtim ve midem gerçekten çok rahatsız oldu, bıraktım.
 • Benim kardeşimde kalp ritim bozukluğu ve bradikardi hastalıkları var. Normalde çarpıntı yaşadıkça ilaç kullanıyor ama herhangi bir yararını göremiyor. Alıç sirkesini denedi, ondan da olumlu bir sonuç alamadı.
 • Alıç sirkesi; kalp ve damar sağlığını koruyan bir sirke. Özellikle de alıç sirkesinin kalp kaslarını güçlendirdiği söyleniyor. Ben evde kendim yaptım ve düzenli olarak içiyorum. Sadece şunu bilmelisiniz ki, sabah aç karnına içeceğiniz alıç sirkesinin kalbe ve damarlara olumlu etkisi olur, ayrıca kolesterole karşı da savaşır. 
 • Alıç sirkesini ben de bir ara içtim fakat daha sonra tansiyonumu yükselttiği için bıraktım. Bunun sebebinin ise alıç sirkesinin kandaki şekeri düşürmesi ve vücutta bu duruma koruma amaçlı tansiyonun yükselmesidir. Eğer alıç sirkesini içtikten sonra tansiyonunuz yükselirse limonlu su içebilir ve ayrıca ensenize ıslak bez koyabilir ve kollarınızı kadar soğuk suyla yıkayabilirsiniz. Ben bunların çok faydasını görüyorum.
 • Ben alıç sirkeyi suya katıp düzenli olarak içiyorum. Gerçekten etkilerini görüyorum, varis ağrılarım geçti ve ayrıca yağ yakımına da katkısı oluyor.
 • Alıç sirkesini uzun dönem aç karna tüketmeniz durumunda midenizde problem görülebilir. Bunu yaşamamak için alıç sirkesini yemeklerden sonra ve uyumadan bir saat önce içmeniz. Bu durumda sirke mideyi temizler ve bağırsak florasını düzenler. Bunun için 1 bardak ılık su içine 1-2 kaşık alıç sirkesi ekleyip bahsettiğim zamanlarda içebilirsiniz.
 • Alıç sirkesini ben de içiyorum. 1 çay bardağı suyun içine 1 çay kaşığı alıç sirkesini karıştırıp iki öğün arasında içiyorum. Ben aç karna içmiyorum çünkü midemi çok rahatsız ediyor, size de önermiyorum. Alıç sirkesi kolesterol ve kalp hastalıklarına karşı gerçekten çok faydalı.
 • Alıç sirkesini ılık suya katıp aç karna sabah ve akşam tüketilmeli. 1 bardak ılık suya 3 yemek kaşığı alıç sirkeli katıp içebilirsiniz. Alıç sirkesinin tadını gerçekten çok beğeniyorum ve 4 şişe aldım. Detoks etkisinin yanında damar sertliği, hazımsızlık ve halsizlik gibi problemlere iyi geldiği için yakınlarıma da alıç sirkesini hediye ettim.
 • Abim kafasında damar tıkanıklığı yaşıyordu. Alıç sirkesini denedi ve gerçekten olumlu etkisini gördü.
 • Ben alıç sirkesini internetten sipariş ettim ve içiyorum. Fakat tek olumsuz tarafı migrenimi tetiklediği için çok yoğun baş ağrısına sebep oluyor bende.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.