Çörek Otu Bal Tarçın Kürü Tarifi Erken Yumurta

Bal Çörekotu Tarçın Karışımı İle Hamile Kalanlar Yorumları

0 270

Bal Çörekotu Tarçın Karışımı İle Gebelik Mümkün mü?

Bal çörekotu tarçın ile hazırlanan karışımlar evde hamile kalma yöntemi arayan kişiler için çok etkili olmuş ve pek çok kişi bu kürü uygulayıp gebe kalmıştır. Bu kür erken yumurta yetmezliği için de çözüm olabilir.

Bal Tarçın Çörek Otu Tarçın Karışımı Kullananların Yorumları

Arkadaşlarım bal, çörek otu ve tarçın kürüyle hamile kaldı, tarifleri şöyle; 12 tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr),  10 çay kaşığı toz karşın, 10 yemek kaşığı saf bal. Bu karışımı adet döneminin 2. gününde içmeye başlayın. 12 gün günde 1 yemek kaşığı tüketin. Bu sayede ilişkiden sonra yumurta büyüyormuş. Bu kürün etkisini çok arkadaşımda gördüm. Hepsi de peşpeşe hamile kaldı bu kür sayesinde.

Bal, tarçın ve çörek kürünü ben de denedim. Üstte arkadaşın verdiği tarifin aynısını uyguladım. Adetimin 2. günü başladım ve sabah akşam çay kaşığı ile 12 gün tükettim bu kürü. Kullandığım bal organikti ve çörekotu da taze çekilmişti. Ben bu küre ek olarak kuru  incir de yedim. Şu an hala gebe kalmış değilim. Kürün etkisi olduğunu düşünmüyorum.

Ben de çörek otu bal tarçın kürünü uyguladım ve ilk ay gebe kaldım. Çok şükür Rabbime. Ben bu kürü kullanmadan önceki ay da arı sütü içtim. Onun da etkisi olabilir gebe kalmamda, kesin bir şey diyemiyorum.

Ben çörek otu ve tarçın kürünü o kötü tadına rağmen 1 ay tükettim. Eşime de keçi boynuzu kürü yaptım ama hiçbir faydasını göremedim. Hala hamile kalmış değilim. Bu ay doktora gitmeyi düşünüyoruz eşimle bebek sahibi olmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız.

Tarçın, bal ve çörekotu kürü yumurtlama problemi olanlar için gerçekten etkili. Yumurtlamaya yardımcı oluyor ancak yumurtası olmanlara bir şey sağlamıyor. Ben kullandığım ilk ay kist problemi yaşadım. Bu yüzden hem adetim gecikti hem de yumurtam çatlamadı. Bu kür herkeste aynı etkiyi göstermiyor bence.

Ben bal, tarçın çörekotu kürüyle soğan kürünü aynı anda uyguladım. O ay korunmadan ilişkiye girdiğimde hamile kaldım hemen. Bunda kürlerin bir etkisi oldu mu emin değilim. Ancak bende polikistik over sendromu olduğundan adet olmuyordum. Bu yüzden bu kürleri ilk defa korunmayı bıraktığım zaman yaptım ve adet oldum.

Ben ergenliğe girdiğim zamanlardan beri adet düzensizliği yaşayan biriyim. Evlendikten sonra da bu düzensizlik devam ediyordu ara ara. Bir sürü doktora gittim testler yaptırdım ama sebebi bulunamadı bu durumun. Eşimle çocuk sahibi olmak istiyorduk ve bunun önünde ne eşimde ne de bende herhangi bir sağlık sorunu engeli yoktu. En son şubat ayında düşük yaptım ve sonra ağustos ayına kadar hiçbir sebep olmamasına rağmen gebe kalamadım. Bu dönemde araştırma da yapıyordum. Evlenmeden önce adetlerimin düzene girmesi için senede bir kez soğan kürü yapardım ve gerçekten de etkisi olurdu. Ağustos ayında soğan kürü yapmaya karar verdim. Araştırınca bal, tarçın ve çörekotu kürünü gördüm. Bu kürü uyguladığım ay hamile kaldım. İnanmak biraz güç gibi gelse de durum böyle. Ben benim gibi hamile kalmak isteyenlere bu kürü uygulamalarını öneriyorum. Çünkü denemekten bir şey kaybetmezler. Ayrıca bu kür kış öncesinde vücudun direncini de artırıyormuş. Allah çocuk sahibi olmak isteyen herkese en kısa zamanda sağlıklı evlat nasip etsin inşallah.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.