Hızlı Saç Uzatan Şampuan Kullanan Erkek Ve Kadınların Yorumları

Saç Uzatan Şampuanlar Kullananların Yorumları Marka Önerileri

0 9

Saç Uzatan Şampuanlar Kullananlar Memnun mu?

Uzun gür bakımlı saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Uzun saçlar kadınları oldukça çekici gösterir. Bu nedenle kadınlar yüzyıllardır saçları uzatmanın yöntemlerini kullanmışlardır. Günümüz modern dünyasında uzun saçlara sahip olmanın etkili yollarından biri de saç uzatma özelliği olan şampuanları kullanmaktır. İşte bu şampuanları kullananların görüşleri;

Saç Uzatan Şampuanlar Kullananların Yorumları

Saçlarım uzasın diye Elidor’un yeşil biotin şampuanını kullanıyorum. 8 tane doğum kontrol hapını ezip şampuanın içerisine kattım, bir de Hint yağı ve badem yağı ekledim. Bence saç uzatan şampuanlar arasında Restorex ve Elidor daha etkili. Fakat ben de hap, vitamin, yağ; ne bulduysam dolduruyorum, etkili olmasının bir nedeni de bu.

Saçlarımı kestirdiğime çok pişmandım. Eskiden saçlarım upuzundu, o halimi çok özlüyordum. Saçlarım kısa olduğu için mutsuzdum. Hangi şampuan saç uzatır? diye çok araştırdım, sonunda Restorex’i keşfettim. Saçlarım uzamaya başladı, 2 hafta içinde hemen hemen eskisi gibi oldu. Şoka girdim resmen, öyle sevindim ki… Size de öneririm.

Ben de saçlarımın uzamasını istiyordum, Revox at kuyruğu şampuanı aldım. 2 aydır bunu kullanmaya devam ediyorum. Saçlarım omuz hizasındaydı ancak sırtıma kadar uzadı. 5-6 santim daha uzasa belime değecek, oldukça memnunum. Ben kıvırcık saçlıyım, normalde saçlarım çok yavaş uzar ancak bu ürün saçlarımın çabucak uzamasını sağladı. Tavsiye ediyorum.

Kızlar Ogx Beuty şampuan serisi var ya, o serinin kahverengi şampuanını ve saç kremini kullanıyorum, saçlarımı çabucak uzatıyor. 3 ay kullandığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ogx serisi gerçekten mükemmel, mutlaka deneyin ancak düzenli kullanmanız gerek. Kutusu biraz küçük olsa da uzun süre yeterli geliyor. Saçlarınızın uzamasını istiyorsanız yıkarken soğuk su kullanın ve kendi kendine kurumaya bırakın. Saç boyası kullanmayın, kuaförde saçınıza hiçbir işlem yaptırmayın. Emin olun tüm bunları uygularsanız kısa zamanda işe yarayacak.

Saçlarımın uzaması için Bioblas sarımsak özlü şampuan kullandım. Aktardan birkaç tane saç bakım yağı almıştım; onları da şampuana ekliyor ve faydasını görüyordum. Bir arkadaşım da saçlarının bir türlü uzamamasından şikayetçiydi. Ona bu şampuanı önerdim; alıp benim kullandığım yağlarla karıştırarak kullandı, onun da saçlarını uzattı. İkimiz de memnunuz.

Ben düzenli olarak Bioblas kullanıyorum, içerisine doğal yağlardan da ilave ediyorum, hiç problem yaşamadım. Tam tersine hemen etki etti ve saçlarım uzadı. Fakat şöyle bir şey var; uçları sürekli kırılıyor, bu kırıklara çözüm bulmam lazım.

Saç uzatma için Restorex şampuan kullandım, beklediğimden de hızlı uzadı. Bu arada her gün duş alma alışkanlığım var fakat saçları her gün yıkamak da yanlış. Karantina sürecinde bu alışkanlığımı değiştirip 2 günde bir yıkamaya başladım, daha hızlı çabuk uzadığını fark ettim.

Farmasi Dr. C. Tuna Vıtalızıng sarımsaklı şampuanı hiçbir şeye değişmem. Kullanmaya başlayalı neredeyse 1 ay oldu, saç dökülmemi belirgin şekilde azalttı. Öyle ki artık sadece birkaç tel dökülüyor, o kadar. Saçlarım da şipşak uzadı.

Saçlarım dile kolay tam 15 yıldır hiç uzamıyordu. Ne zaman ki Revox Biotin Collagen şampuanla tanıştım; 15 yıllık bu durum tersine döndü. Saçlarım birdenbire uzadı. Üstelik daha bir şişesi bile bitmemişti. Tek kelimeyle muhteşem. Saçlarınızın uzamasını istiyorsanız garanti yöntem işte bu şampuanı kullanmak. Ancak saçlarımın gürleşmesine bir katkı sağlamadı, onu da söyleyeyim.

Saçlarımda aşırı dökülme oluyordu. Zigavus sarımsaklı şampuan kullandım, anında etki etti ve dökülme durdu. 3 aydan beri kullanıyorum, artık gür ve uzun saçlara sahibim.

Hunca sarımsak ve defne özlü şampuan kullanıyorum. Hem saçlarımı hızlı bir şekilde uzatıyor, hem kepeği tamamen yok ediyor, hem de fiyatı uygun. Daha ne olsun? 4 yıl önce kullanmaya başladım, o gün bugündür hiç bırakmadım. Kesinlikle öneriyorum.

Ne yaparsam yapayım saçları uzamayan ben, Mane’n Tail At Kuyruğu şampuanıyla uzun saçlara kavuşmanın mutluluğunu yaşadım. 1,5 ay gibi kısa bir sürede etkisini gösterdi ve saçlarımı bariz bir şekilde uzattı. Saç nasıl uzatılır? sorusunun en iyi cevabı bu şampuandır.

1 Haftada Saç Nasıl Uzar 1 Haftada Saç Uzatma 1 Haftada 20 Cm Saç Uzatma Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.