Saçları için yılan yağı kullananların yorumları ve şikayetleri

Yılan yağı kullananların yorumları nasıl tavsiye ederler mi?

0 56

Yılan yağı, adı üzerinde yılandan elde edilen bir yağdır. Yılan yağı geçmişten günümüze çeşitli amaçlar için kullanılmıştır. Yılan yağının en çok kullanıldığı alan ise saç bakımıdır. Yılan yağı saç dökülmesini önler, saçların hızla uzamasına yardımcı olur ve saçları gürleştirir. Yılan yağını aktardan veya internet üzerinden satın alabilirsiniz.

Yılan Yağı Kullanan Kişiler Görüşlerini Bildiriyor

 • Ben yılan yağını 1 aydır kullanıyorum. Uygulamayı ise haftada 2 defa olmak üzere yapıyorum. Tam olarak cm veremesem de yılan yağı saçlarımı uzattı. Ayrıca saçlarımı parlattı ve yumuşattı. Bu sayede saçlarımı çok kolay tarıyorum. Yılan yağını kullanmanızı öneririm.
 • Benim normalde saçlarım seyrekti ve çok cansızdı. Bir dönem de çok dökülmüştü. Yılan yağı kullandıktan sonra saçlarım gürleşti ve artık parlak görünmeye başladı. Bu yağın bende herhangi bir uzatma etkisi olmasa da saçımı dolgunlaştır ve çok iyi geldi, tavsiye ediyorum.
 • Ben de yılan yağını kullandım saçıma ama saçımı yağlandırmaktan başka etkisini göremedim. Hal böyle olunca aktara sordum bu durumu ve düzenli kullanmamışsındır dedi. Ben bilemiyorum belki herkeste aynı etki olmaz ama bende olumlu bir sonuç göstermedi.
 • Ben yılan yağını kullandım bir süre ve saçlarımı çok hızlı uzatmıştı. Tekrar kullanmaya başlama fikrim var.
 • Ben yılan yağını saçıma haftada iki defa kullandım. Aslında hiç de umutlu başlamadım. Normalde saçlarım çok yavaş uzar ama bu yağ sayesinde çok hızlı bir uzama oldu. Ama bu yağ alırken dikkatli olmalısınız çünkü piyasada çok sahtesi var. Ben güvendiğim ve bildiğim bir yerden aldım.
 • Ben saçlarımı uzatmak için yılan yağını yıllar önce kullanmıştım ve ilk başlarda etkisini görmüştüm. Fakat daha sonra o yağın aynısını bulamadım ve farklı aldım. Bu kez bir faydası olmadı, hatta zararı oldu saçımı dökmeye başladı. Bu yüzden kullanmayı bırakmak zorunda kaldım.
 • Ben şampuanıma yılan yağını ekledim ve bu şekilde 2-3 ay kadar kullandım. Öncesinde saçlarımda yoğun dökülme varı ama uyguladıktan sonra dökülmelerim durdu ve uzun zamandır hayalim olan saç uzatmama da yardımcı oldu. Fakat son 2 haftadır yüzümde ayva yani ince tüylerimin de uzadığın fark ettim. Göz altımdan çeneme kadar olan yerlerdeki ince tüylerim uzamış galiba. Bunun sebebi bence şampuandaki yılan yağının yüzüme gelmesi.
 • Yılan yağı herkeste farklı etki gösteriyor galiba ama tanıdığım insanlar hep iyi sonuçlar almışlar. Yalnızca dikkat edilmesi gereken sahte ürünleri kullanmamak. Ben de yılan yağını hala kullanıyorum, çok memnunum. Çünkü saçlarımı çok canlandırdı ve hızlı uzattı.
 • Ben yılan yağını Sinem Kobal’ın röportajında görmüştüm, saçlarına yalnızca yılan yağı sürüyormuş. Sonra ben de denemek istedim, 2 hafta önce aldığım yılan yağını sprey şişesine koydum ve şu ana kadar 2 defa uyguladım saçlarıma. Ek olarak saçlarıma haftada bir kere de yumurta sarısı maskesi uyguluyorum. Saçlarım çok yumuşak oldu ve gürleşti. Bence yılan yağının en büyük etkisi saçları besleyip gürleştirmesi, yakınlarım da gördüklerinde soruyorlar ne kullanıyorum diye.
 • Ben yılan yağımı saçıma maske gibi uyguluyordum. Ben çok memnunum çünkü saçlarımı çok parlattı ve iyi geldi. Uzatmasına dair bir şey diyemem bende uzatmadı ve saçlarımı çok kuvvetlendirdi.
 • 1 aydır yılan yağı kullanıyorum ve şu ana kadar bir etkisini görmedim. Başlama sebebim de saçlarımda bazı yerlerde seyrekleşme olmasıydı ve saçımı gürleştirmedi henüz.
 • Ben de yılan yağını kullanıp faydasını çok görenlerdenim. Ancak alacağınız yılan yağını mutlaka güvenilir bir yerden almaya dikkat etmelisiniz, hakiki olması şart.
 • Ben 2 haftadır yılan yağını kullanıyorum. Saç dökülmem azaldı çünkü normalde banyoda saçlarımı en son kremlerken elime en az bir avuç saç gelirdi şimdi ise 1-2 tel ancak geliyor. Banyo sonrasında ise kuruma ve tarama esnasında ise yine sadece birkaç tane kopan saçlar geliyor.
 • Ben yılan yağını ilk aldığımda kokusu yoktu ve gerçekten saçlarımı çok uzattı. İlk şişe bitince ikinciyi aldım ama onda ağır bir yağ kokusu vardı. Böyle olunca şüphelendim ve gerçekten de saçlarımı döktü. Orijinal değildi bence veya saç dökülmemin sebebi mevsim geçişiydi, tam bilemiyorum. Hakikini bulmak zor olduğu için kullanmayacağım artık.
 • Ben düzenli olmasa da uzun bir süredir yılan yağını kullanıyorum. Söylemeliyim ki saçı gerçekten çok besleyip gürleştiriyor ve oldukça parlatıyor. Kullanım tavsiyesi olarak yılan yağını kullanırken kullanacağınız kadarını cam bir şişeye alıp sıcak suyun içinde ısıtın. Isısı saç derinizi yakmayacak dereceye geldiğinde sürün. Bence ısınmış haliyle daha etkili. Uygulama sonrasında saçınızı sıcak havluyla örtün derim.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.