Sibel Can’ın en yeni en beğenilen saç rengi ve modelleri

Sibel Can saç rengi nedir, hangi saç boyaları ile elde edilir?

0 383

Ekranların en gözde isimlerinden olan Sibel Can’ın saçları hep dikkat çekmiş ve beğeni toplamıştır. Çoğunlukla kısa kullandığı saçlarında farklı renkleri gördüğümüz Sibel Can’ın saçlarının rengi ve saçlarının nasıl bu kadar sağlıklı göründüğü de merak konusudur.  Sibel Can’ın saçlarıyla ilgili birçok bilgiyi bu yazımızda topladık.

Sibel Can saçlarında çoğunlukla koyu tonlar tercih ediyor. Açık renkli saçları çok sık kullanmıyor. Yalnızca bir dönem saçları sarı olan ünlünün saçları genellikle koyu renkte.

Sibel Can’ın şu anki saç rengi ise şüphesiz ki ona en çok yakışan ve güzelliğini ortaya çıkaran bir renk. Şu sıralar ekranlarda “Şarkılar Bizi Söyler” programında gördüğümüz Sibel Can’ın saç rengi Çikolata kahve ve bazen Türk kahvesi ve bazen ise koyu kestane tonlarında.

Sibel Can’ın bu yıl saçlarında Türk kahvesi rengini kullandığını görüyoruz. Herkes tarafından beğeni toplayan bu renk Can’ın saçlarına çok güzel ışıltılı bir görünüm katmış. Eğer saçlarınızda koyu renkleri seviyorsanız Türk kahvesi rengini deneyebilirsiniz.

Sibel Can Saç Rengi Numarası Nedir?

Sibel Can’ın saç boyasının numarasını merak ediyor ve onun gibi saç rengine sahip olmak istiyorsanız; işte kullanacağınız saç boyaları ve numaraları:

Loreal Excellence 5.15 efsanevi Türk Kahvesi saç boyası (fiyatı:31.27 TL)

Loreal Paris Excellence Crem 3 koyu kestane saç boyası (fiyatı: 31.50 TL)

Koleston Naturals 3/4 koyu kestane saç boyası (fiyatı: 14.50 TL)

Palette Kalıcı Doğal renkler 8.0 bal köpüğü saç boyası (17.90 TL)

Nevacolor premium 4.07 Türk kahvesi saç boyası (fiyatı:9.36 TL)

Farmasi farmacolor 8.3 bal köpüğü saç boyası (fiyatı: 33.21 TL)

Sea color 8.3 bal köpüğü saç boyası (fiyatı: 11.40 TL)

Palette Deluxe 6/68 karamel kahve saç boyası (fiyatı: 26.90 TL)

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.