Koleston Neva Color Loreal 8.1 Koyu Sarı Küllü Kullananların Yorumları

8.1 Saç Boyası Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları Nasıldır

0 25

8.1 Saç Boyası Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları Nasıldır

8.1 saç boyası saç rengini değiştirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği boyalardandır. Loreal, Koleston ve Neva Color gibi saç boyalarında 8.1 numaralı saç boyası satıştadır. Bu boyayı kullananların yorumları şöyledir;

8.1 Saç Boyası Kullanıcı Yorumları

Loreal 8.1 saç boyası saçları kesinlikle turunculaştırmıyor. Loreal’den başkasını kullanmayı düşünmüyorum bile. Renk mükemmel, boyanın kalitesi muazzam. Saçları yumuşacık yapıyor ve dökülmesine sebep olmuyor. Renk tonuna bayıldım, ayrıca kızıllaşmadı. Loreal 8.1 saç boyasının tonunu çok beğeniyorum. Hep bunu kullanıyorum. Aynı markanın 7.1 saç boyasıyla bu ürünü karıştırdım ve o şekilde sürdüm. Ortaya gerçekten çok hoş bir renk tonu çıktı. Öneririm.

Neva Color 8.1 çok iyi bir boya. Rengi de beyaz kapatıcılığı da gayet güzel. Hem pahalı da değil.

Neredeyse 5 yıldan bu yana saçımı hep kendim boyuyorum. Koleston 8.1 saç boyası hakikaten süper. Saçımı kestireceğim zaman kuaföre gittiğimde herkes bu rengi nasıl elde ettiğimi soruyor, hangi kuaförde boyattığımı merak ediyorlar. Mutlaka denemelisiniz.

Siyah saçlarım Loreal 8.1 saç boyasından dolayı turunculaştı. Siyah saçlıysanız ‘aman nasıl olsa saçlarım siyah, bu boya bana etki etmez’ diye düşünmeyin. Kesinlikle tutuyor. Saçınız ânında sarı olmuyor ancak farklı bir açıcı ile açıp ondan sonra bu ürünü uygulayabilirsiniz. Ben açmadan direkt sürmüştüm, kızıllık meydana geldi. Onun için ilk olarak saçınızı açmalısınız.

Loreal 8.1 saç boyası pek hoşuma gitmedi. Bir kutunun üzerindeki resme, bir de boyayı uyguladıktan sonraki hâlime bakıyorum; arada uçurum var. Küllü sarı elde etmek istiyorsanız 9.1 numara saç boyasını kullanın derim.

Koleston 8.1 fiyat ve performans bakımından ideal. Dip boyası yapacaksanız yarım tüp size yeter. Diğer yarısını da başka sefere kullanırsınız.

Saçımı uzun süredir hep evde kendim boyarım. Denemediğim boya kalmadı. Neva Color 8.1 saç boyası ucuz ama öteki boyalar ne ise bu da aynısı.

Ben de saçlarımı Koleston 8.1 ile boyadım. Küllü renk elde edemedim. Turunculaşma yapsa da çok belirgin değildi. Saçımı evde boyayacaksam daima bu ürünü kullanıyorum.

Saçlarım koyu renk, Loreal 8.1 saç boyasının herhangi bir etkisini göremedim. Saçları kahveden açık tonlarda olanlara uygun bir boya. Kutudaki resimde koyu saç üzerindeki görüntüsü gerçeği yansıtmıyor. Saç rengimde azıcık açılma dahi olmadı.

Koleston 8.1 saç boyasını keşfettiğimden beri saçımı kuaförde boyatmıyorum. Kullanmadan evvel saçınızı açmanız gerekli. Sonuç mükemmel, renk hayalimdeki gibi oldu. Tek kelimeyle şahane!

Platin sarısı saçlarıma karantina sürecinde bu boyayı uygulamıştım. Kuaförler açık olmayınca mecbur iş başa düştü diyerek kendim boyamaya karar vermiştim. Ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladığımda iş işten geçmişti. Saçlarım bunun yüzünden yemyeşil oldu! Şok geçirdim! Saçımın önceki rengini de kaybettim. Küllü sarı istiyorsanız aman bu boyadan uzak durun. Yoksa yeşillenirsiniz.

Neva Color 8.1 saç boyasının saçlara bakım yaptığını rahatlıkla söyleyebilirim. Gerçi ben hedeflediğim renge ulaşamadım fakat galiba bu benden kaynaklıydı. Üründen bir şikâyetim yok, artık her zaman bunu kullanmayı düşünüyorum.

Neva Color 8.1 saç boyası saçtaki beyazları kapatma konusunda oldukça başarılı. Ayrıca çok tatlı bir rengi var. Aldığıma hiç pişman değilim.

Bu fiyata bu kaliteyi başka boyada bulamazsınız. Çabuk akmıyor, rengi güzel tutuyor. Paranızı boşa harcamayın, Neva Color 8.1 varken diğerlerine gerek yok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.