Maydanoz suyuyla zayıflayanların yorumları nasıl kaç kilo verdiler?

Maydanoz suyu kullananların yorumları gördükleri faydalar ve zararlar

0 110

Maydanoz Suyu Hızla Kilo Verdiriyor

Maydanoz suyu, maydanozun suya katılıp kaynatılması ile hazırlanır. Maydanoz suyu sağlık için çok faydalıdır. Vücuda detoks uygular, idrar yolunu iltihaptan temizler, ödem atar, yağ yakar ve kilo vermekte çok etkilidir.

Maydanoz Suyu Nasıl Hazırlanır?

1 küçük tencere suya 3 su bardağı su koyun ve içine yıkadığınız yarım demet maydanozu koyup kaynatın. Daha sonra soğumaya bırakın. Günde 3 kez bu suyu için.2 hafta yapın. 1 hafta ara verip tekrar başlayın.

Maydanoz Suyu Tüketenlerin Görüşleri Nasıldır?

 • Ben geçen yıl maydanoz suyu sayesinde 2,5 ay gibi bir kısa sürede toplamda 17 kilo vermiştim. Bu sene o kiloları geri aldım. Fakat şimdi de diyetteyim ve yine maydanoz suyu içiyorum. Zayıflama dışında, sağlıklı olduğu için de tüketiyorum çünkü vücudumdaki suyu dengeliyor. Şu an 1 ayda 6 kilo verdim.
 • Benim bir arkadaşım maydanoz suyunu günde bir bardak içiyordu aç karına ve bu yöntemle 1 ayda 8 kilo vermişti. Zayıflamak için birçok yöntem deniyorum bunu da deneyeceğim.
 • Ben maydanoz suyunu idrar yollarımda iltihap olduğunda şifa için içerdim ve gerçekten de çok iyi gelirdi. Ben maydanoz suyunun iltihap temizleme özelliğine kefilim.
 • Ben maydanoz suyunu 9 gündür içiyorum. Başlangıç kilom 96’ydı ama şimdi 88 kiloyum. Çok gelebilir belki ben de çok şaşkınım. Maydanoz suyunu günde 2 defa aç karna sabah ve akşamları içtim birer bardak. 6 gün sonra 5 gün ara verip 15 günlük lahana suyunu içmeye başlamayı planlıyorum. Gerçekten maydanoz suyu beni çok hafifletti ben çok memnunum.
 • Ben maydanoz suyunu 14 gün her gün aç karna içtim. Bu süre sonunda ise böbreklerim ağrımaya başladı ve acilen hastaneye gittim. Böbreklerim çok kötü oldu ben bir daha maydanoz suyu içmem.
 • Ben maydanoz suyunu adet günlerimin dışında içiyorum. Adet günlerimde içtiğim zaman adet kanamalarım çok artıyor çünkü. Maydanoz suyunu 2,5 su bardağı sıcak su içine 3-4 sap maydanoz ekleyip hazırlıyorum. Ilındığında ise içine limon sıkıp yarısını içiyorum. Ben kokusunu sevmediğim için burnumu tıkayıp çekiyorum başıma. Kalan yarısını diğer sabah aç karna içiyorum. Ben maydanoz suyunun etkilerinden memnunum, öyle ki basenlerim bu sayede eridi ve kilo verdim.
 • Ben İbrahim Saraçoğlu’ndan maydanoz suyunun fazla tüketimi böbreklere zarar veriyor diye duymuştum. Kilo vermek için kullanılmaması gerektiğini söylüyordu çünkü sağlığa zarar verirmiş düzenli içmek. Bunun sebebi de maydanoz suyunun vücuttaki yararlı suyu da atma etkisi varmış ve bu yüzden karaciğer zarar görüyormuş. Maydanoz suyu sık sık içilmemeliymiş ben de olumsuz etkilerinden korktuğum için içmiyorum. Bence siz de dikkatli olun.
 • Ben maydanoz suyunu içmek için hazırladım fakat tadı gerçekten çok kötü 2-3 yudumdan fazla içemedim. Bana maydanoz suyu içmemi vücudumdaki ödemlerden dolayı diyetisyen tavsiye etmişti ama dediğim gibi içemiyorum.
 • Maydanoz suyunu 2-3 gündür içiyorum ve gerçekten vücuttaki şişkinliğim yok oldu. Normalde ödemim olduğu için çok rahatsız olurdum ama şimdi çok iyi ve hafif hissediyorum.
 • Benim bir tanıdığım maydanoz suyu içerek zayıfladığını söylemişti, gerçekten de çok kilo verdiğini gördüm. Ben de bugün başladım maydanoz suyunu içmeye.
 • Ben bir süre maydanoz suyu içtim fakat hiçbir olumlu etkisini görmedim. Ayrıca tadı da çok kötü, hiç sevemedim.
 • Ben bundan 10 yıl önce maydanoz suyu içmiştim ve 1,5-2 ay gibi bir sürede 2 beden küçülmüştüm. Tam olarak kaç kilo verdiğimi hatırlayamadım şimdi. O dönem maydanoz suyu dışında beslenmeme çok dikkat ettim ama diyet yapmıyordum.
 • Ben 5 gün boyunda maydanoz suyu içtim. Fakat hafta sonu ise börek, poğaça ve makarna yememe rağmen toplamda 2,4 kg verdim. Maydanoz suyu vücudumdaki ödemi çok iyi attı gerçekten. Ek olarak tadını ve rengini de sevdiğim için içmekten zevk alıyorum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.