Boncuk ağda kullanıp memnun kalan var mı?

Boncuk ağda ile kıllardan kurtulmak mümkün mü kullanıcı yorumları nasıl?

0 50

Boncuk Ağda Kullananların Olumlu ve Olumsuz Yorumları

Boncuk ağda, ağdanın boncuk şeklinde olanıdır ve tüy almayı kolaylaştıran bir yöntemdir. Diğer ağda çeşitlerine kıyasla boncuk ağda sayesinde tüyler daha acısız alınmaktadır. Bu yüzden de son yıllarda boncuk ağda kullanımı oldukça yaygınlaşmış ve ünlenmiştir.

Boncuk Ağda Kullanan Kişilerin Görüşleri Nasıldır?

 • Boncuk ağda kullanan biri olarak söylemeliyim ki çok memnunum. Yanında bir de ağda ısıtıcı cihaz aldım ve sık sık da kullanıyorum. Bu ağdayı uygularken tek dikkat edilmesi gereken nokta ağdayı çok kurumadan yani hala elastik yapıdayken çekmek. Diğer türlü ağda kırıldığı için tüyleri iyi alamıyorsunuz.
 • Ben senelerdir boncuk ağda kullanıyorum ve şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki tüy köklerim ciddi oranda azaldı ve inceldi. Düşünün ki bazı bölgelerde artık tüy hiç çıkmıyor. Acı hissine gelirsek de bence acısı kağıt ağdaların verdiği acıyla aynı. Fakat etkisi kağıt ağdalara göre çok daha iyi ve açık ara farkla önde. Tavsiye ediyorum.
 • Ben birkaç sene önce boncuk ağdayı denedim ve ilk başta hoşuma gitmişti. Ancak tüylerin tamamını almıyor. Bazıları acıtmıyor diyor ama bence acıtıyor. Kısacası ben boncuk ağdadan memnun kalmadım.
 • Bugün boncuk ağda aldım ve adı da smoothly pembe pudralı ağda. Kol ve yüzümü bununla aldım. Fakat ilk denememde ağdayı kırdığım için bazı tüylerimi alamasam da tüylerimin %70’ini başarılı şekilde aldı kesinlikle.
 • Ben koltuk altı, bikini bölgesi ve bıyık bölgemi almak için boncuk ağda kullanıyorum. Pratik olduğu için şu anlık çok memnunum.
 • Ben siyah ve pembe boncuk ağdaları denedim. İkisi arasında acı farkı yok fakat ben pembeyi daha çok sevdim. Siyah biraz zift sürmüş hissi uyandırıyor bende. Boncuk ağdayı ısıtıcı ve spatulasıyla birlikte toplu paketlerle alınca fiyatı oldukça uyguna geliyor bence o şekilde almanızı tavsiye ederim.  Yaparken ise ağdayı çok ısıtmadan bal kıvamına getirin. Daha sonra tüylerin üzerine çok ince olmayacak şekilde sürün ve tamamen katılaşmasını bekleyip çekin. En başta biraz denemeler yaparak doğru yöntemi bulabilirsiniz. Eğer çok tüy olmayan bir bölgeye uygulayacaksanız tekrar ısıtıp kullanabilirsiniz.
 • Ben boncuk ağdadan memnun kalmadım çünkü tüylerimi almadı. Bence marketlerde satılan ağda bantları çok daha iyi ve az uğraştırdığı için pratik.
 • Ben boncuk ağdayı çok pratik buldum. Ayrıca ciltte asla tahriş yapmıyor ve tüyleri çok iyi çekiyor. Boncuk ağdayı ısıttıktan sonra cilde sürünce çok kısa sürede kuruyor ve beze gerek kalmadan kolay çekiliyor. Diğer ağdalar(sir ağda ve şekerli ağdalar) gibi cilde aşırı yapışmadığı için kullanım sonrasında temizliği de çok kolay oluyor. Ben bundan sonra hep boncuk ağda kullanacağım, bence siz de kullanmalısınız.
 • Ben boncuk ağda kullandım fakat cildimi çok tahriş etti. Ayrıca diğer ağda türlerine göre de çok daha acılı. Sir ağda kullanıyorum çünkü benim fikrime göre bezli kullanımı çok pratik ve hızlı oluyor.
 • Boncuk ağdayı kullanıyorum fakat ilk zamandaki verimi alamıyorum. Çünkü tüylerimi aldıktan sonra bence tüylerim çok ve daha kalın çıkmaya başladı. Bilemiyorum yalnızca bende mi böyle sonuç verdi belki de sizde başka olur. Ama benim hormonal problemlerim de var belki de bu yüzdendir.
 • Ben boncuk ağdayı denedim bir kez ve gerçekten hiç memnun kalmadım. Çünkü kalın kalıyor sürülürken ve sıcak olduğu için cildi yakıyor gibi oluyor. Bide üzerine donmasını beklemek bence zor. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.