Ogx Şampuan Kullananlar Yorumları Nasıldır?

Ogx Şampuan Yorumlar Nasıldır?

0 11

Ogx Şampuan Kullananların Yorumları 

Ogx şampuan, organix şampuanının kısaltmasıdır. Makalemizde bu şampuanı kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Aylardır Ogx şampuan ve saç kremiyle ilgili çok olumlu şeyler duyuyordum. Artık daha fazla beklemek istemedim ve hemen alıp kullanmaya başladım. Emin olun muhteşem bir etkisi var! Röfle yüzünden saçlarım son derece zarar görmüştü, hattâ öyle ki tararken bile güçlük yaşıyordum. Fakat Organix kullanmaya başladığımdan beri bu sorunum tamamen çözüldü,. Üstelik kokusu da mükemmel, kesinlikle denemelisiniz. Eczanelerden temin etmeniz mümkündür, ben de oradan almıştım. Tararken âdeta beni çileden çıkaran o yıpranmış saçlarım gitti, yerine pamuk gibi yumuşacık ve kolayca taranan harika saçlar geldi.

Arkadaşlar Ogx şampuan gerçekten şahane. Ancak şampuanla beraber saç kremini de kullanmak gerekiyor. Senelerdir pek çok ürün denedim, hepsine dünya kadar para harcadım ancak kesinlikle Ogx gibisi yok, bu derece hızlı etki eden ve saçları onarmakta bu denli başarılı olan tek ürünün Ogx olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Benim kullandığım ürün kakaolu şampuanı ve saç kremi olup gerçekten kullanmaya başladığım günden itibaren çok yararına şahit oldum, saçlarımın kuruluğundan ve sürekli koparak dökülmesinden bıkmıştım, Ogx beni tüm bu sorunlardan kurtardı.

Ogx markasına hayranım çünkü Ogx ürünleri sayesinde saçlarım artık hep ipek gibi yumuşak. Harikalara imza atan Ogx şampuanlarının kokusu da bir o kadar mükemmel. Bütün rakiplerini geride bırakacak kadar kaliteli olan bu markanın Macademia yağlı saç kremi de benden tam puan aldı. Fakat bu ürünlerin ücreti aslında 7-8 euro civarında olmasına rağmen ülkemizde 30-40 eurodan aşağısına bulamıyoruz. Bazı ürünlerinin fiyatı 50 TL ye kadar çıkabiliyor, bu da haliyle bizim hiç işimize gelmiyor tabii. Güzel olan her şeyin fiyatı bu kadar tuzlu olmak zorunda mı diye sormadan edemiyorum.

Ogx şampuanı kullandım, herkes aynı sonucu alabiliyor mu emin değilim ancak benim saçlarımdaki performansı gerçekten harikaydı, Biotin&collagen ürününe tek kelimeyle bayıldım. Sürekli deniz ve havuz suyuyla temas ettiğinden ve aynı zamanda boyalı olduğundan dolayı saçlarım resmen iyice raydan çıkmıştı, bu ürün saçlarımı dize getirdi. Bu zamana kadar kullanmadığım saç kremi kalmadı, ne kadar marka varsa hepsini test ettim, ancak hiçbiri Ogx markasının yaptığını yapamadı. Saçlarımı yumuşacık yapan ve hiç zorlanmadan taranmasını sağlayan bu ürüne çok şey borçluyum ve bir daha bırakmayı düşünmüyorum.

Ogx şampuanın Biotin & Collagen  çeşidini 7 aya yakındır kullanmaktayım. Ne yazık ki artık saçlarımı ben bile tanıyamıyorum. Başlangıçta faydası olduğunu zannediyordum ve saçlarım daha çabuk uzuyor gibi geliyordu. Saçlarım âdeta ışıl ışıldı ve dolgun bir görünüm kazanmıştı. Ben de bu durumdan hoşnut kalmıştım fakat şimdi hiç de öyle olmadığının farkına vardım. Saçlarımın dokusu bozuldu, saçlarım eskiden ince telliyken bu ürün yüzünden kupkuru bir hal aldı ve kalınlaştı. Şu an gerçekten çok kötü görünüyor…

Çikolata kokulusunu kullandığım Ogx şampuan, bu zamana kadar denediğim şampuanların en güzeli. Yıpranmış saçlarımı o kadar iyi onarıyor ki, saçlarımın tekrar uzamasını istiyorum. Ogx markasının argan yağını ve saç kremini de aldım. Saçlarım hakikaten belirgin şekilde canlandı. Daha önceden kullandığım ürünler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim fakat Ogx markası, aldığı paranın her kuruşunu sonuna kadar hak ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.