Rüyada asker görmek islami tabir nedir silahlı asker görmek neye işarettir

0 115

Rüyada asker görmek tabirleri genelde zıt yani tersine manalar çıkar, mesela askerin yenildiğini görmek zafer kazanacağın işaret eder.

  • Ticari başarı ve zenginliğe
  • Yağmur ve berekete.
  • Zafere ve ganimete.
  • Zalimlerden intikam almaya.
  • Pahalılığa  kıtlığa ve hileye.
  • Salgın hastalığa.

Rüyada asker görmek rüya tabirleri ihya ve imam nablusi

Askerin başında müslüman komutan, alim veli, Peygamber Efendimiz ” Aleyhisselam” veya Halifelerinden biri varsa,  yapacağınız veya niyet ettiğiniz işte muvaffak olacağınıza işaret eden çok güzel bir rüyadır.

Rüyada askerin yenilmesi yenilen tarafın zafere kazanacağına, çapulcuların saldırısına karşı askerin görünmesi  yine zafere işaret eder.

Rüyada kalabalık asker, yağmur yağmasına ve rızka veya devletin gücüne ve her türlü içi dış saldırılara karşı mukavim olduğuna alamettir.

Yabancı devlet askerin savaştığını görmek, fitne ve fesada kendi askerinin yenildiğini görmek ise yine zafere işaret eder.

Rüyada asker olup düşmanı yenmek, kıtlığa, düşman tarafından yaralandığını veya öldürüldüğünü görmek ise zenginliğe bolluğa işaret eder.

Rüyada asker olduğunu görmek islami

Kendiniz askerlerin arasında görmekte, daima iyidir, aileniz ve sevdikleriniz için mücadele gücüne ve imkanına kavuşacağınıza belkide zengin olacağınıza işaret edebilir.

Meşhur bir kişiyi askerde komutan olarak görüp orduyu denetlediğini görmek, O kişinin başarısına işaret eder. Sizde askerin içinde kıdemli bir olarak bulunuyorsanız O kişiden yardım alabilirsiniz.

Rüyada asker olup kaçmak ev halkına, hanımına ve akrabalarına karşı zalim, yabancılara karşı yaltaklanan birine işaret eder, Allah indindeki bu kötü hali, ikaz eden bir rüyadır.

Psikolojik yönden kendinizi asker olarak görmeniz, bilinç altı kendiniz güvende hissetmediğinize işaret ediyor olabilir, eksik yönleriniz tamamlamaya gayret edin ve Allaha tevekkül edin.

Rüyada silahlı asker görmek Islami yorumu

Silahlı asker, zalimden intikam almaya, düşmanlarınızı püskürtmeye ve zengin olmaya işaret eder.

Silahlı askerler ile beraber bulunuyorsanız, yaptığınız veya düşündüğünüz işte başarı olacağınıza alemet eden güzel bir rüya olabilir.

Rüyada asker arkadaşı ile görüşmek konuşmak

Rüyada asker arkadaşı ile karşılaşmak Onun ile konuşmak, ummadığınız bir yerden gelecek güzel habere ve yardıma işaret ediyor olabilir.

Rüyanızda asker arkadaşınızı gördüğünüzde, sevinç ve heyecan duyarsanız, sonucu başarı ve mutluluk olan iş veya eğitim hayatına işaret ediyor olabilir.

Asker arkadaşınızı üzgün görmeniz, akrabalarınızdan bazılarının size kırgın olduğuna işaret ediyor olabilir, ziyaret edip gönüllerini alın.

Rüyada ölmüş birini görmek neye işarettir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.