Rüyada balık görmek tutmak ve yemek ne demek, ne anlama gelir

0 43

Rüyada balık görmek, deniz devlet başkanına, balıklar yardımcılarına, alamettir. Balıklar ayrıca, mülk, zenginlik, yersiz endişeye, sıkıntı ve hastalığa işaret edebilir. Bir derdiniz sıkıntı ve hastalıkta Yunus ‘’aleyhisselam’’ duasını okumak çok faydalıdır. Hadis-i Şerif; Birinize derd ve belâ gelince, Yûnus Peygamberin duâsını okusun! Allahü teâlâ onu muhakkak kurtarır. Duâ şudur: (Lâ ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minezzâlimîn.) Her gün 40 defa okunur.

Rüyada balık görmek ne demek, ne anlama gelir 

Rüyada balık sürüsü görmek

Balık sürülerini, tekne veya gemiden görmek, başarılı bir ticari hayata işaret ediyor. Rüyada denizde balık sürüsü görüp karaya çıkmak, ummadığınız anda nimete kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada küçük balık, müjdeli bir habere, küçük balık sürüsü görmek ise berekete ve devamlı kazanca işaret edebilir.

Rüyada büyük balık, devlet başkanına, balık sürüsü görmek ise  devlet ricaline işaret eder, direk veya dolaylı bir yardım görebilirsiniz.

Denizde ölü balık gördüyseniz, gerçekleşmeyen hayaller eve umutlara işaret eder, durumunuz gözden geçirin ve bir an önce gerçek hayata dönün.

Rüyada canlı balık yemek, saltanat, mülk ve zenginlik elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada tatlı su balıkları, hayatınızdaki manilerin ortadan kalkacağına ve ferahlayacağınıza işaret eden bir rüyadır.

Rüyada pişmiş balık ne anlama gelir diyanet rüya tabirleri

Rüyada balık yemek, balık canlı ve taze ise, çok çalışarak güçlük ile elde edilen ve  kıskançlığa sebep olan ganimete yani zenginliğe işaret eder.

Kızarmış balık yemek ise, faydalı bir ilim, meslek veya saat öğrenmek için teklif  yada davet alacağınıza delalet eder.

Rüyada pişmiş balık yemek, daima hayra yorumlanan rüyalardandır, Tek ve büyük balık, erkekler için evlenmeye, küçük fakat çok balık varsa zenginliğe işaret eder.

Rüyada temizlenmiş balık, çevrenizdeki kıskanç kişilere dikkat çekiyor olabilir, fakat başarıya erişeceğinize de işaret eder.

Rüyada beyaz balık, hayırlı bir rüyadır, helal, bol ve bereketli rızka işaret eder.

Rüyada balık tutmak, bulanık suda balık avlamak veya küçük balık avlamak sıkıntıya, berrak suda balık tutmak ise ferahlamaya işaret eder.

Rüyada yavru balık tabiri, iyi kimseler ile karşılaşacağınıza, bahtınız açık olduğuna işaret eder.

Rüyada süs balık tabiri, tatlı su balığı, kırmızı ve siyah balık görmek hep sevindirici ve müjdeli haberlere işaret ederler.

Rüyada evde balık görmenin tabiri, denizde veya karada yolculuk yapan kişi için hayra alamet eder, Hastalık veya sıkıntı çekenler için çilenin henüz bitmediğine işaret eder.

Rüya tabirleri nasıl yapılır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.