Sandaloz Sakızı Nasıl Kullanılır Sandaloz Sakızı Kaç Kilo Verdirir

Sandaloz Sakızı Kullanan Yorumları Sandaloz Sakızı İle Zayıflayanlar

1 678

Sandaloz Sakızı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Sandaloz sakızı son zamanların moda zayıflama yöntemlerindendir. Sandaloz sakızı ile zayıflayan pek çok kişi vardır. Makalemizde sandaloz sakızını zayıflamak için nasıl kullanacağımızı ve sandaloz sakızını kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Sandaloz Sakızı Zayıflamak İçin Nasıl Kullanılır?

Öncelikle bir fındık boyutunda sandalozu ezerek toz haline getirin. Dilerseniz doğrudan çiğnemeyi de tercih edebilirsiniz. Çiğnemeye başladığınızda kum gibi tanecikli bir hale gelecektir. Hazırladığınız sandaloz tozunu, kahvaltıdan 30 dakika önce yutmalısınız. Üzerine bir bardak sirkeli su içilmelidir. Hazırlanan su, 1 çorba kaşığı elma sirkesi ve 1 bardak ılık suyun karışımı olmalıdır. 30 dakika geçtikten sonra kahvaltı yapılabilir.

Sandaloz sakızı ve elma sirkesi birlikte tüketilirse, metabolizma daha hızlı çalışmaya başlar. Ayrıca uzun süre boyunca tokluk hissedilmesini sağladığı için kilo verme sürecini destekler. Sandaloz sakızı kullanırken günde en az 2.5 litre su içmeniz ve düzenli olarak egzersiz yapmanız tavsiye edilir. Bu sayede sakızın etkisi daha güçlü olacaktır.

Sandaloz sakızı, aktarlardan satın alabileceğiniz doğal bir üründür. Bilinen herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ancak elma sirkesi ile birlikte tüketileceği için, mide problemleri ya da mide hassasiyeti bulunan kişilerde rahatsızlık hissine yol açabilir.

Sandaloz Sakızı Kullananların Yorumları Nelerdir?

Ben sandaloz sakızını kullanmadan önce uzun bir süre araştırdım. 2 gündür kullanıyorum. Bu süre içerisinde 600 gram kaybetmişim. İnşallah böyle kilo vermeye devam ederim.

Sandaloz sakızı kullanıp zayıflayanlardanım. Günde 3 defa, birer parça sandalozu çiğnedikten sonra yuttum. Üzerine de 1 bardak ılık su ve 1 çorba kaşığı elma sirkesini karıştırıp içtim. Kilolarından şikayetçi olan herkese tavsiye ediyorum. Her gün düzenli olarak kullanırsanız bir haftada 2 kilo vereceksiniz. 1 ay boyunca devam ederseniz, ortalama olarak 8 kiloya kadar zayıflayabilirsiniz. Tabi uygulama süresi boyunca tatlı yemek yasak. Yoksa diyetiniz etkili olmaz.

Ben bu sakızı kullanarak 9 kilo zayıfladım. Çalışmaya başladıktan sonra 47 kilodan 59 kiloya kadar çıktım. Bir akrabamın önerisiyle sandaloz sakızı kullanmaya ve diyet yapmaya başladım. Uyandıktan sonra ½ yemek kaşığı sandaloz yutup, yarım saat sonrasında da kahvaltı yaptım. Tabi sakızı yutar yutmaz elma sirkesi ve ılık suyu karıştırıp içtim. Diyette yaptığım için 50 kiloya düşmeyi başardım.

Kilo vermek için sandaloz sakızı kullanıldığını duyup ablamla birlikte denedik. İkimizde de hiçbir işe yaramadı. Bence böyle şeyleri kullanmak yerine, uygun bir diyet ve spor programı hazırlamanız daha etkili olur. Ablamla birlikte diyet ve spora başladık. 15 günde 2 kilo verdik bile. Kilo kaybederken yağ yakımı da sağladığı için en sağlıklı yöntem, düzenli olarak egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek.

3 sene kadar önce sandaloz sakızıyla 10 kilo vermiştim. Yemeğe oturmadan 10 dakika önce yutuyordum. Hem yediklerimi daha hızlı şekilde yaktım, hem de tuvalete çıkarken zorlanmıyordum. Tabi diyette yapmıştım. Sadece sakızla kilo vermeyi beklemeyin.

Sandaloz sakızı ben de mide yanması yaptı. 30 gün boyunca düzenli olarak sakızı kullandım. Yediklerime dikkat edip yürüyüşte yaptım. Ama bir gram bile kilo veremedim.

Sandaloz sakızını zayıflamak için ben 3 gündür kullanıyorum ve gerçekten etki ediyor. Henüz tartılmasam da karnımdaki şişliğin azaldığını hissediyorum. Metabolizmam da daha hızlı çalışıyor. Kronik kabızlık problemim vardı ama şu an tuvalete çok rahat çıkabiliyorum.

Ben sandaloz sakızını 2014 senesinde denemiştim. Tabi sirkeli suyla birlikte ve spor yaparak kullanmıştım. Sandaloz sakızı kullandığım dönemde tatlı ve ekmek tüketmedim. Toplamda 7 kilo vermiştim ve verdiğim kilolar geri dönmedi. Bu aralar yeniden başlamayı planlıyorum.

1 yorum
  1. Merve diyor

    Sandoloz sakizi kullanıp kilo veren arkadaşlar peki işgal yaptimi.cok özür dilerim ama yağlı şekilde isal yaptı bu normalmi bu şekildeki vücuttan atılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.