Silver Şampuan Kullananların Yorumları

Mor Şampuan Kullananlar Yorumları

0 14

Mor Şampuan Nedir, Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Mor şampuan son zamanların popüler saç bakım ürünlerindendir. Saç boyadıktan, saçı açtıktan sonra saçta meydana gelen turunculuğu gideriyor, saça bakım yapıyor.

Mor Şampuan Kullananların Yorumları

Mor şampuandan çok memnun kaldım. Ben saçlarımı sarı oryallerle açtırmıştım. Rengi platin kadar açık sarı değildi. Sonra mor şampuan kullanmak istedim ve gerçekten saçıma küllü efekti kattı. Mor şampuan saç rengini biraz acıyor ama saçta çiğ sarıları görmektense açılması çok daha iyi benim açımdan. Mor şampuan kullanırken saça eşit dağılması çok önemli çünkü dağılmadığında saçı eşit şekilde küllendirmiyor. Bu yüzden iyice yaymanızı tavsiye ederim.  Benim kullandığım mor şampuanın adı Matrix so silver mor şampuanı. Ben 20 liraya almıştım. Fiyat performans oranı çok iyi. Yani gidip 60-70 liralık mor şampuanlardan almanıza gerek yok. Mor şampuanın en sevmediğim yanı saçı aşırı kurutması. Ben bunun için mor şampuanı kullandıktan sonra saçlarıma saç kremi veya maske kullanıyorum.

Bence mor şampuan çok uzun süreli kullanıldığında saçları yıpratacak bir ürün. Mor şampuan yerine cila veya toner kullanmalısınız. Benim saçlarım mor şampuan yüzünden mahvoldu ben dikkatli olmanızı öneririm. Bir şey olmaz deyip kullanmayın.

Mor şampuanı düzenli kullanan biriyimdir. Mor şampuanın etkisini görebilmek için en az 5-10 dakika saçınızda bekletmeniz lazım. Ben 3-5 kez kulandım. Etkisini 2 ay sonra görebilirsiniz. Etkisini başkası fark edemiyor pek fazla kişinin kendisi görüyor sadece. Saç açıcının neden olduğu saçlardaki turunculuğu yok etmeye etkisi yok maalesef.  Kaliteli ve etkili mor şampuanların yapısı yoğun ve rengi koyu mor oluyor. Saçları küllü sarı olan kişiler mor şampuanı düzenli olarak kullanmalı derim. Mor şampuan toner ve cilaya göre oldukça uygun fiyatlı oluyor.

Ben mor şampuanı ortalama 1 aydır kullanıyorum. Normalde saçlarım rengini açtırırken dahi bu kadar yıpranmadı. Saçım çok sertleşti, kırıldı ve koptu. Mor şampuanı haftada 1 kez, toplamda 4 ya da 5 kez kullandım. Şampuanın pigmentasyonuna bir şey diyemem, saçtaki turunculuğu hemen alıyor ancak saçı da berbat hale getiriyor.

Ben piyasadaki neredeyse tüm mor şampuanı denedim. Ancak istediğim etkiyi alamadım diyebilir. En sonra loreal silver kullandım. Bu bittiğinde gittigidiyor sitesinden the sach marka ithal mor şampuan aldım denemek için. Çok memnun kaldım üründen hem etkisinden hem de fiyatından. 550 ml ürün 28 TL. Bu krem kremsi olduğundan saçımda da kuruma yapmadı. Kullandığım diğer marka mor şampuanlar saçımı keçeye çevirmişti.

Ben saçlarımı açık sarıya boyatıyorum. Kuaförüm bana Matrix so silver markalı mor şampuanı önermişti. Ben haftada bir kez duşta normal şampuandan sonra kullanıyorum. Ben saçımda çok bekletmiyorum ancak  dip boyadan kaynaklı saç diplerinde oluşan kızıllığ tamamen yok etti diyebilirim. Fakat bu etki için düzenli kullanılması gerekmektedir. Yine aynı marka mor şampuan aldım, hep bu markanınkini kullanacağım.

Ben mor şampuanı saçlarımdaki sarı turuncu rengini geçirmek için kullanmıştım. Ben yanlış mı kullandım bilmem ama hiçbir etkisi olmadı saçımda.

Milkshake marka mor şampuan kullanıyorum. Saçları çok kurutuyor. Diğer yandan en sevdiğim en etkili mor şampuan markası bu bence.

Ben saçlarımı beyaza boyattığım zaman Lorealin mor şampuanını kullanmıştım. Saçlarım aşırı sertleşmişti. Sonrasında Milkshake markasının mor şampuanını denedim. Bu ürünün kokusu çok güzel, hemen bitmiyor ve saçlarımı yumuşacık yapıyor.

Ben Schwarzkopfun mor şampuanını denedim. Mor şampuanı saçta ne kadar bekletirseniz küllü rengi o kadar artıyor. Ancak mor şampuanı saçınızda en fazla 10 dakika bekletmelisiniz. Benim saçımda kahverengilikler vardı. Mor şampuanı 2 ay düzenli kullandım ve saçlarımdaki turunculuk gitti gibi.

Ben Matrix markasının mor şampuanını kullandım. Normalde saçlarım yumuşak sayılmaz, bu şampuan ile daha da sertleşti. Fakat aşırı da rahatsız edici derecede değil. Verdiği küllü reng gerçekten güzel ve saçların rengini açıyor kesinlikle.

Mor şampuan benim hayatımı kurtardı diyebilirim. Bundan 6 ay önce saçlarıma küllü sarı ombre yaptırdım. Saçımı birkaç kere yıkadıktan sonra pişman oldum boyadığıma çünkü rengi çok kötü oldu. Sonra internette araştırdım ve Lorealin mor şampuanını aldım. Ben önce 3 yıkamada 1 kez kullandım.  Bu sayede saçlarımda küllü sarı rengi oluştu.  Sonrasında mor şampuan ile saçlarımı gri yapacağımı düşündüm. Bunuun için her yıkamada 10 dakika beklettim saçımda. Birkaç yıkamadan sonra saçlarımın ucu gri oldu. Saçımı çiğ sarıdan küllü sarı ve hatta griye çevirdi.  Dahası ben saçlarımı ilk boyattığımda saçlarım çok yıpranmıştı, öyle ki kopup dökülüyordu. Mor şampuanı kullandıktan sonra onarıldı saçlarım. Çünkü yanan saçı yumuşatmak yerine sertleştirmek gerekir ki yeniden güçlü olabilsin. Mor şampuan saçı kurutuyor ancak bu kuruluk duştan sonra 1-2 kez saç kremi veya yağı ile geçmeyecek gibi değil. Verdiği etkinin yanında kurutması hiç bir şey bence.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.