Barcelino Saç Bakım Yağı Kullananlar Memnun mu Yorumları Ne

Barcelino Saç Bakım Yağı Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır Saç Uzatır mı

0 13

Barcelino Saç Bakım Yağı Nedir?

Barcelino yağı, Jojoba yağı, defne yağı gibi saçları besleyen bakımını yapan, saçlar için çok faydalı bir saç bakım ürünüdür. Barcelino yağı saçları güçlendirir, saçlardaki kırıkları onarır, saçları parlatır, dökülmeyi durdurur. Barcelino yağını aktarlardan veya Gratis gibi kozmetikçilerden alabilirsiniz.

Barcelino Saç Bakım Yağı Nasıl Kullanılır?

Bu yağdan avucunuza bir miktar alın. Masaj yaparak kuru saç derinize uygulayın. Normal ve yağlı saçlarda 40 dakika, kuru saçlarda bütün gece bekletilmelidir. Süre dolduğunda yıkanır, şampuanlanır ve durulanır. Her saç tipi için uygundur.

Barcelino Yağının Saça Faydaları Nelerdir?

Barcelino yağı ile saç bakımı yapmak son derece faydalıdır. Bu yağ saç dökülmesine engel olur, kepeği giderir, saç kırıklarına çözüm olur, saçları parlatır, canlandırır ve güçlendirir.

Saç derisindeki sebum üretimini düzenler, saçların aşırı yağlanmasını önler, kepeğe ve saç dökülmesine karşı yararlıdır.

Saç tellerinin direncini artırır, kırılmaların önüne geçer, saçların sağlıklı uzamasına yardım eder.

Saçlara ışıltılı bir görünüm verir, hacimli saçlara kavuşturur.

Saçların daha çabuk uzamasına destek olur.

Yıpranmış, ince telli, zayıf, boyalı, permalı, röfleli, işlem görmüş saçlarda kullanılabilir. Tamamen doğal ve %100 etkilidir.

İçerisinde yer alan bitki özleri doğal yağ kökenlidir. Saçları ve saç derisini rahatlatır, saçlarda çatallanma problemine mani olur.

BARCELİNO saç bakımı yağı bütün saç tiplerine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Herhangi bir yan etkisi mevcut değildir.

Barcelino Yağı İçerisinde Hangi Yağlar Bulunur?

Barcelino yağı, çeşitli doğal yağların birleşiminden meydana gelmiştir. Bu yağlar; susam yağı, hindistancevizi yağı, jojoba yağı, çam terebentin yağı, defne gar yağı, ısırgan yağı, ceviz yağı, çörekotu yağı, buğday yağı, soya yağı, ayçiçeği yağı, zeytinyağı, avokado yağı ve fındık yağı gibi yağlardır.

Barcelino Saç Bakım Yağı Kullananların Yorumları

Saçlarım boya ve açıcı yüzünden kurumuş, kırılmış ve yıpranmıştı. Barcelino saç bakım yağı saçlarımı kendine getirdi. İçerisinde 15-16 çeşit yağ var diye biliyorum. Ben Hint yağı ve argan yağı gibi başka yağlar da ilave ettim. Saçları yumuşatıyor ve parlatıyor. Temizlenmesi zor değil, yıkayınca kokusu da gidiyor.

Barcelino saç bakım yağını bazen tek başına kullanıyorum, bazen de ev yapımı maskelerimle karıştırıp o şekilde kullanıyorum. 2 yıl boyunca her hafta 2 kez uyguluyordum, saçlarım normale döndükten sonra haftada bir defa uygulamaya başladım. Bunu saçım temizken yapıyordum. Saç diplerime hafif bir masaj eşliğinde bol bol sürüyordum. Bundan sonra ürünü saçımda en az 1 saat bekletiyordum. Bazı günler sabah uygulayıp akşam yıkadığım da oluyordu. Bekleme süresi dolunca saçlarımı ılık su ile yıkıyordum. Kesinlikle aşırı sıcak ya da aşırı soğuk su kullanılmamalı. İşte ben yumuşacık, güçlü ve parlak saçlara böyle sahip oldum. Barcelino saçlarıma ışıltı kattı, koparak dökülmeleri, kırılmaları en aza indirdi, boya nedeniyle saçlarımda oluşan sert görünümden eser bırakmadı. Özetle saçlarımı sağlığına kavuşturdu. Saç dökülmemi belirgin şekilde azalttı ve saçlarımı toparladı. Ayrıca mminik minik saç telleri çıktı. Saçlarımı ıslatmadan şampuanlıyor, masaj yapıyor ve sonra yavaş yavaş ıslatıp yıkıyorum. Ardından tekrar şampuanlıyorum. (Bazen 2 kere, bazen 3 kere yapıyorum, ihtiyacıma göre değişiyor.)

Uzun süre Barcelino bakım yağı kullandım, saçlarımı pek de gürleştirdiğini söyleyemem. Saç derinizde yanma gibi bir probleminiz varsa ona iyi gelir. Saçları besliyor, yumuşatıyor, parlatıyor; kısaca tam bir bakım yapıyor. Fakat gürleştirici etkisi zayıf. Evde sarımsak ile zeytinyağını karıştırıp kullanın, daha faydalı olur. Bir de şampuanınıza mutlaka doğum kontrol hapı ekleyin, gürleştirme konusunda işe yarıyor.

Saç bakımı hakkında uzun uzun araştırma yaptım ve Barcelino saç bakım yağını alıp kullanmaya karar verdim. İyi ki de böyle yapmışım. Bir şişe kullanıp bıraktığım halde etkisini sürdürüyor. Bence deneyin, ilk kullanımdan itibaren buna şahit olacaksınız. Saçlarımda kuruluk vardı, bu ürün sayesinde öyle bir sorunum kalmadı. Kırıklarımı yok denecek kadar azaltmayı başardı. Artık saçlarım yumuşacık, ışıl ışıl ve daha gür. Tabii ki saçları uzatıyor, onu da hatırlatayım.

Barcelino saç bakım yağını kullanmaya başlayalı kısa bir süre oldu. Saçlarımı besliyor, çok memnunum. Haftada 2 gün saç diplerime masaj yaparak uyguluyorum, Saçlarımın uzama sürecini de hızlandırdı.

Şu an bunu yazarken saçlarımda Barcelino bakım yağı var. Severek kullanıyorum, 3. şişedeyim. Upuzun saçlarım boyadan dolayı bir hayli yıpranmış olsa da Barcelino bakım yağıyla eski sağlığını geri kazandı. Saçlarım daha parlak ve daha kolay taranıyor. Kokusundan rahatsız oluyorum, çam terebentin kokusunu hiç sevmiyorum. Neyse ki saçlarımı yıkayınca bundan biraz kurtuluyorum. “Kokudan eser kalmıyor.” diyemem ancak bayağı hafifliyor. (Milkshake köpük kullanıyorum.)

2 şişe bitirdiğim halde beklediğim sonucu elde edemedim. Boya, saçlarımı mahvetmişti. Hele uçları berbat durumda, saman gibi görünüyor. “Barcelino yağı çözüm olur, saçlarımı onarır ve nemlendirir.” diye düşündüm. Biraz nemlendirdi ama yeterli gelmedi. Değişik yağlardan oluşuyor, hoş kokulu bir ürün. Fakat siz beğenmeyebilirsiniz. Saçlarıma bol miktarda uygulayıp 3-4 saat bekletiyorum. Bazen de gece uygulayıp ertesi gün yıkıyorum. Saçlarımın hali içler acısı, abartmıyorum gerçekten çok kötü. Eğer sizin saçlarınız da öyleyse memnun kalmazsınız.

Jojoba Yağının Saç İçin 15 Müthiş Faydası Tıklayınız

Çam Terebentin Şampuana Ne Kadar Konur Kaç Kapak Katılır Saç Çıkarırmı? Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.