Yüz İçin C Vitaminli Serum Kullananların Yorumları Nasıldır?

C Vitamini Serumu Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları Nasıl

0 10

C Vitamini Serumu Ne İşe Yarar?

C Vitamini serumların cilde pek çok faydası vardır. Epidermis’in en üst tabakasını yani cilt bariyerini besler ve ciltte meydana gelen ince çizgileri azaltır. Cilde doğal bir canlılık ve ışıltı kazandırır. C vitamini serumu kozmetikçilerden, eczanelerden ve internet üzerinden satın alabilirsiniz.

C Vitamini Serum Kullananların Yorumları

C vitamini serum cildi gerginleştiriyor. İnce çizgileri yok ediyor. Ben 4 gündür düzenli olarak kullanıyorum ve belirgin şekilde faydasını gördüm. Hatta çevremdekiler de cildimdeki değişimi fark ettiler ve çok şaşırdılar. Cildime aydınlık verdi, övünmek gibi olmasın ama resmen eskisinden de güzel biri oldum çıktım. Bu beni çok mutlu ediyor.

2 gün evvel C vitamini serum kullanmaya başladım. Cildimi pürüzsüz bir hale getirdi. Yüzümde kızarıklıklar vardı, onlar da yavaş yavaş belirsizleşmeye başladı. Ancak tabii ki daha her şey için çok erken. Şu ana kadar sivilce yapmadı. C vitamini serum kullanmak istiyorsanız hiç düşünmeden alın ve bu üründen mutlaka yararlanın derim.

Ben C vitamini serumdan çok memnunum. Cildimi aydınlattı. Artık devamlı kullanmayı düşünüyorum.

1 aydan beri C vitamini serum kullanmaktayım. Yüzümde aylardır bir türlü geçmeyen sivilce izlerim vardı. Bu serumu kullanmaya başladım ve daha ilk haftada bu izleri yok etti. Çok sevindim tabii ki, “bu ne kadar mükemmel bir şeymiş, neden daha önce kullanmamışım?” diye düşündüm. Fakat kullanmayı sürdürdükçe yan etkiler göstermeye başladı. Alnımı sivilceler bastı. Oysa benim alnımda önceden hiç sivilce yoktu. Birkaç gündür kullanmıyorum, alnımda çıkan sivilcelerde hafif azalma oldu. Tamam C vitamini serum faydalı ama sürekli kullanılması doğru değil, sanırım vücut fazlasını kaldıramıyor ve tepkisi sivilce olarak yansıyor. Her gün kullanmak yerine ara sıra kullanılmasını öneriyorum.

15 günden bu yana C vitamini serum kullanıyorum. Fakat hiçbir etkisi olmaadı. Hiç memnun değilim, tavsiye etmiyorum.

Uzun zamandır cildime belirli aralıklarla C vitamini serum uyguluyorum. Bilhassa dermaroller kullandıktan sonra kullanmaya özen gösteriyorum. Aksatmadan kullanırsanız faydasını görürsünüz. Tek sefer kullanım için 1 ampül bana fazla geliyor. Cildime gerginlik ve parlaklık veriyor, hoş bir etki bırakıyor. Ancak “ben bir defa kullanayım, cildim pürüzsüz olsun ve hep öyle kalsın” diye bir şey söz konusu değil. Güzel sonuç almak istiyorsanız düzenli bir şekilde kullanmalısınız. C vitamininin cilde faydaları zaten saymakla bitmez.

C vitamini serum tek kelimeyle mükemmel. Hem gündüz hem de gece kullanıyorum fakat güneş kremi kullanmayı da asla ihmal etmemek gerekiyor. Lekelerimde açılmalar da oldu. Cildimi aydınlattığı, sağlıklı ve bakımlı bir görünüm verdiği için C vitamini serumdan çok memnun kaldım. Hatta kullanmadığım da oluyor ve ama cildim yine aydınlanıyor. Oldukça uzun süreli bir etkisi var. Yağlı bir cilt yapısına sahibim ve buna rağmen sivilceye sebep olmadı, iyi bir şekilde nemlendirmeyi başardı.

İlk olarak şunu söylemek istiyorum. C vitamini serum alsam mı almasam mı diye ilk başta büyük bir kararsızlık yaşadım. Olumlu-olumsuz yorumların arasında gidip geldim. Fakat sonunda alıp kullandım ve gördüm ki kötü yorumlarda abartıldığı gibi bir zararı falan yok. Ben hiçbir yan etkisini görmedim. Hatta ilk 2 gün içerisinde yüzümü gözle görülür şekilde aydınlattı ve pürüzsüzleştirdi. Yorumlar genelde “kısa süreli kullanımda etkili olmaz, sonuç alabilmek için uzun süre kullanmak lazım” gibi şeyler yazılmış olsa da ben bir günde etkisini görmeye başladım. Aklınızda soru işareti varsa bence boşuna endişe etmeyin. Güvenle kullanabilirsiniz.

C vitamini serumun adı üstünde C vitamini bakımından zengin olduğu ve tamamen doğal bir ürün olduğu için kullanıyorum. Herkese şiddetle öneriyorum. Aydınlık bir cilde kavuşturuyor. Lekelerimde biraz açılma oldu sanki, bana öyle geliyor da olabilir. Kısa bir süre önce kullanmaya başladım. Uzun süreli kullanımda daha çok fayda sağlayacağına inanıyorum. Tabii ki bunun için düzenli kullanmam şart. Akşamları kullandığım zaman biraz yanma yapsa da çok rahatsızlık vermiyor ve fazla sürmüyor. Öneririm.

Sivilce izlerimi belirgin şekilde azaltan ve cilt tonumu dengeleyen bu serumu iyi ki almışım diyorum. Daha ilk kullanımdan itibaren faydasını görüyorsunuz.

Arkadaşlar C vitamini serum mutlaka alınmalı yahut asla alınmamalı demek yanlış. Öyle aman aman bir etkisi olduğu söylenemez. Cilde ışıltı verdiği doğru ama bu uzun süreli bir şey değil.

1-2 haftadır C vitamini serum kullanıyorum. Her gün düzenli olarak kullanmasam da benim cildimde gerçekten son derece etkili oldu. Cildimi gerginleştirdi ve cilt tonumu eşitledi.

Faydası olur ümidiyle C vitamini serum kullanmaya başladım ve yanılmadım. Cildimi hafif geriyor, ışıltı veriyor. Artık daha sağlıklı ve parlak bir cilde sahibim. 1 hafttadır düzenli kullanımın meyvesini aldım. Cildime hakikaten faydalı oldu, öneriyorum.

Bu ürünü kullandım ve hiçbir farklılık olmadı. Etki etmesini geçtim tam tersine uyguladıktan sonra cildimde kızarıklıklar meydana geldi. Bana kalırsa uzak durmalısınız.

6 gündür C vitamini serum kullanan biri olarak, bu ürün benim kahramanım diyebilirim. 2 haftadan beri yüzümde duran ve geçmek nedir bilmeyen sivilcemi yok etti. Lekelerimde azalma var. Cildime renk ve parlaklık geldi. Bittiği zaman derhal yenisini alacağım. Fakat cildimde hafif kuruluğa sebep oluyor, tek olumsuz yönü bu. Kullandıktan sonra bir nemlendirici sürmeyi unutmamak lazım.

C Vtamini Ampul Yüze Sürülürmü C Vitamini Ampülün Cilde Faydaları Tıklayınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.