Farmasi Vitalizing Sarımsak Özlü Şampuan Kullananlar Yorumları

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananlar Yorumları

0 490

Farmasi Sarımsaklı Şampuanın Faydaları, Kullananların Yorumları

Farmasi sarımsaklı şampuan son zamanların en popüler, en çok tercih edilen şampuanlarındandır. Farmasi sarımsaklı şampuan saç dökülmesini durdurur, saçlara bakıp hızla uzamasına yardımcı olur. Bu makalemizde Farmasi sarımsaklı şampuan kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullananların Yorumları

Ben Farmasi sarımsaklı şampuan kullandım. Farmasi bir türk firması ve helal sertifikası var. Araştırdığım kadarıyla içinde kimyasal yok. Şu an saçlarım çok sağlıklı, o yüzden çok güvenilir. Dökülme ve kepeklenme problemim ortadan kalktı.

Farmasi sarımsaklı şampuandan çok memnun kaldım. Farmasi sarımsak özlü şampuanda bulunan antioksidan özellikler saç derisini onarmaya yardımcı oluyor. Saç derisindeki zararlı toksinleri temizler, saç uzamasına ve yeni saç çıkışına yardımcı oluyor. Bu şampuan hakkında en çok merak edilen şey kokusu ancak kokusu yok bu ürünün. Sarımsak kokmuyor içiniz rahat olsun. Ek olarak bu şampuanda antibiyotik özelliği de var, kullandığınız zaman fark edeceksiniz.

Ben Farmasi sarımsaklı şampuanı daha önce de kullanmıştım ve gerçekten çok sevdiğim için tekrar sipariş verdim. Ben kesinlikle denemeyen kişilere öneriyorum. Benim saçlarıma çok iyi geldi.

Farmasi sarımsaklı şampuanını saçları yağlı olanların seveceğine eminim. Çünkü saçların yağlanmasını geciktiriyor ve saç dökülmesini azaltıyor. Ben sadece 5 kez kullandım ama buna rağmen faydasını gördüm. Ben bu şampuanın yanında saç uçlarının nemlendirilmesi taraftarıyım. Farmasi sarımsaklı şampuan öncesinde aldığım ürünlere verdiğim paralara acıyorum, keşke ilk bunu kullansaydım.

Farmasi sarımsaklı şampuanı uzun süredir kullanıyorum ve ben çok memnunum. Ben hamilelik dönemimde ve doğum sonrasında ciddi saç dökülmesi yaşadım. Bu şampuandan sonra saçlarım tekrar gürleşti ve saç dökülmelerim ciddi oranda azaldı.

Farmasi sarımsaklı şampuanı kullandım ve saçlarımda dökülme yok denecek kadar azaldı. Ayrıca saçım çok hızlı uzadı. Herkese öneriyorum, muhteşem bir ürün.

Farmasi sarımsaklı şampuanı çok beğenerek kullanıyorum, saçlarımdaki dökülmeler gerçekten azaldı. Doğum yaptıktan sonra saç dökülmesi yaşamam üzerine bu ürünü aldım. Etkisi gayet iyi ve fiyatı da çok iyi.

Farmasi sarımsaklı şampuan içerisinde sodium laureth sülfat gibi birçok katkı maddesi var. Bunlar vücuda ve saça zarar verebilir. Keşke daha doğal olsaydı.

Benim saçlarım hiç bir zaman belime kadar uzamaz. Uzunluğunu dert etmesem de dökülmemesi benim için önemli. Benim aldım çok açık ve alnımın sağ ve sol tarafı biraz daha açılmaya başladı. Yani saçlarımda açılma problemi var. Annem bir kuaförden Farmasi sarımsaklı şampuanı ve kremini getirdi yaklaşık 6-7 sene önce. Ben de kullanım ve alnımın açılan yerlerinde bebek saçlarım çıkmaya başladı. Saçlarımda dökülme durdu.

Bir arkadaşım da saçlarının dökülmesinden şikayetçiydi, kendisi yüzme eğitmeni tüm gün suyun içinde. Kuaförü ona 150 liralık bir şampuan vermiş. Bir süre kullanmış ve sonra yine saçları dökülmüş. Ben bu arkadaşıma Farmasi sarımsaklı şampuanını hediye ettim. 10 gün sonra aradı ve teşekkür etti ve şampuanı tekrar almak istedi. Farmasi sarımsaklı şampuanı saç dökülmesini kesinlikle durduruyor. Eğer artı bir bakım yapsın isterseniz bu şampuanın içine çam terebenti veya bepanthene, evigen, bemiks gibi vitaminleri ekleyebilirsiniz. Farmasi sarımsaklı şampuanı benim saçlarımda sertleşme kuruma ve kepek de yapmadı. Saçlarımın içlerinden bu şampuan sayesinde saç çıkmaya başladı. Uzama konusunda da etkisi oldu. Fakat benim için önemli olan dökülme problemimi gidermesiydi. Farmasi sarımsaklı şampuanı herkese tavsiye ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.