Hünnap Keçiboynuzu Özü Kullananlar Yorumları Keçiboynuzu Özü Kullanan Anneler 

Keçiboynuzu Özü Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0 52

Keçiboynuzu Özünün Faydaları Nelerdir, Kullanıcı Yorumları

Keçiboynuzu özü binbir derde devadır; İştah açar, kan yapar, sperm kalitesini ve sayısını artırır.. Keçiboynuzu özü doğurganlığı artırmakta etkili rol oynar.

Keçiboynuzu Özü Kullananların Yorumları Nasıldır?

Eşim sperm sayısını artırmak, ve sperm kailtesini artırmak için hünnap keçi boynuzu özü kullandı, iyi sonuçlar aldık sperm sayımız kalitemiz yükseldi. Biz memnun kaldık. Günde iki kez, sabah ve akşam olmak üzere birer çorba kaşığı içti. Hem görüntüsü hem tadı pekmeze benziyor ama eczaneden satın almanızı öneririm. Keçiboynuzu özü dediğiniz zaman kolayca bulabilirsiniz. Biraz kullandıktan sonra 1 su bardağı suyun içerisine 3 çorba kaşığı keçiboynuzu özü karıştırarak içmeye başladı, bu şekilde daha kolay tüketiliyormuş. İlaçlarımızı da ihmal etmedik ve güzel sonuçlar aldık.

Çocuklarım çok iştahsızdı. Keçi boynuzu özü tavsiye ettiler kullanmaya başladık. 2 gün içtikten sonra yemeklere kendiliğinden saldırmaya başladılar. Sabahları ve akşamları yarım tatlı kaşığı kadar yediriyorum. İlk denememizde biraz zorlansakta, sonrasında tatlı sanıp istemeye başladılar. Yine de yediremiyorsanız içeceklerin içerisine karıştırabilirsiniz. Çok fazla enerji verdiği için günde 1 tatlı kaşığından fazla vermiyorum. Galiba tükettikleri enerji artınca açlıkları da artıyor ve tüm gün iştahları kesilmiyor. Üstelik sadece iştah açma değil, sayısız yararı olan bir ürün. Üretimi sırasında kaynatılmadığı için pekmezden daha fazla besin öğesi taşıyor. Hiç tereddüt etmeden kullanmanızı tavsiye ederim.

Ben keçiboynuzu özünü Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan duydum. Bebek sahibi olmak isteyenlerin kullanmasını öneriyor. Ama E vitamini takviyesi ile birlikte kullanılması gerekiyormuş. Bu vitamin hücrelerin yenilenmesini sağlayarak gebelik ihtimalini artırıyor. Ancak fazla kaçırırsanız yorgunluk yapabiliyormuş. Biz kullanıyoruz  hünnap keçiboynuzu özü memnunuz.

Benim gebeliğim başladıktan sonra kansızlık sorunum oluştu. Doktorum keçiboynuzu özü tüketmemi tavsiye etti. Maalesef çok tiksindim. Ama içtim ve kanım normale döndü.

Eşimin ilk dönemlerde sperm morfolojisi 2 civarında çıkıyordu. Ayrıca değerler çok fazla değişkenlik gösteriyordu. Keçiboynuzu özünü denemeye karar verdik, şu an hala kullanıyor. Tedaviden önce yapılan son testte morfoloji değeri 4 çıktı. Sperm kalitesi ve sayısını artırmak için keçiboynuzu özüne devam ediyoruz.

Eşimin morfoloji sonucunda göre sperm ileri hareketleri sıfır değerindeydi. Sonra keçiboynuzu özü tüketmeye başladı ve değeri 2 oldu. Bir aktardan macun alarak onu da kullanmaya başlayınca değeri 5’e yükseldi. Keçiboynuzu özüne de devam ediyoruz.

Eşimin sperm sayısı çok düşük olduğu için çocuk sahibi olamadık. Sonra bir aktardan keçiboynuzu özü, çakşır otu suyu, çoban çökerten otu ve polenli bal karışımı aldık. Bu bitkilerin yanında sık sık fındık tüketti. Sperm sayısı giderek artmaya başladı, çok memnunuz.

Çocuk sahibi olmak için Meryem suresi iyi geliyor diye duydum. Ben biraz yavaş Kuran okuyorum, o yüzden her gün 1 sayfa okudum. Toplamda 3 kez okumuşumdur sanırım. Adet kanamam başladıktan sonraki 3. gün, 12’ye kadar bir avuç fındık ve 3 adet kuru incir tükettim. Bu sırada eşim her gün düzenli olarak 1 çorba kaşığı keçiboynuzu özü yedi. O ay içerisinde gebe kalabildim. Allah’ın izniyle oldu tabi, gerisi vesile oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.