Kadınlardan Tavsiye Ettiği Önerdiği Saç Düzleştirici Markaları

En İyi En Çok Tercih Edilen Saç Düzleştiricileri Kullananların Yorumları

0 34

Kadınlardan Tavsiye Ettiği Saç Düzleştirici Markaları

Saç düzleştiriciler, saçlarının pürüzsüz ve bakımlı görünmesini isteyenlerin sıklıkla kullandığı bir araçtır.

İşte günümüzde pek çok kadının kullandığı saç düzleştiriciyi kullanan kişilerin bu konudaki fikirleri;

En Beğenilen Saç Düzleştirici Markaları Kullananların Yorumları

Grundig HS 5330 seramik keratin kaplama iyonik fonksiyonlu saç düzleştirici kullanıyorum. Saçlarımı dümdüz yapıyor. Fiyatı da öyle cep yakmıyor. Başka markaların düzleştiricilerinden aşağı kalır hiçbir tarafı yok. Maximum sıcaklıkta kullanıyorum ve işimi görüyor. Saçlarımın elektriklenmesine yol açmıyor, kuaförde yaptırmış kadar güzel oluyor.

Grundig HS 5330 saç düzleştiriciyi kullanıyorum. Keratin iyon özelliğinden dolayı saçlarımda kolaylıkla kayıyor. Son derece kullanışlı ve ben çok memnunum. Dalgalı ve ince telli saçlara sahibim. Isı derecelerinin benim saçıma uygun olması nedeniyle hiç sorun yaşamadım. Fakat kalın telli gür saçlarınız varsa üzerinden 2 kez geçmek durumunda kalabilirsiniz. Yahut daha yüksek ısılı bir ürün alabilirsiniz. (Ancak bu tarz ürünler saçlara zarar verir.) Düzleştirmenin yanı sıra dalga yapmakta da bu ürünün üzerine başka ürün tanımam.

Grundig HS 5330 saç düzleştirici hemen ısındığı için 3-4 dakika içinde saçlarım jilet gibi dümdüz oluyor. Tam istediğim gibi bukleler veriyor, saçlarımı parlatıyor ve saçlarımı ısıya maruz bıraktığı halde kötü bir koku oluşturmuyor.

Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra saç düzleştirici benim en büyük yardımcım. 15 saniye içinde ısınıyor. Kapandıktan en geç 8 dk sonra tam olarak soğuyor. Saçlarım gür değil fakat bu ürün sayesinde ipeksi bir görünüme kavuşuyor. İlk kullandığımda resmen ağzım açık kalmıştı. Almayı düşünüyorsanız mutlaka tavsiye ederim. Saçlarım kıvırcık, ben ise saçlarımı şekillendirirken normalde çok zorlanırım. Lakin bu ürünü kullanırken hiç güçlük çekmedim. Özetle düşük fiyat-yüksek performans diyebilirim. İyi ki daha pahalısını almak yerine bunu almışım. Gerçekten çok isabetli bir seçim yapmışım, boşuna para harcamamış oldum.

Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra saç düzleştiriciyi 1 yıldan bu yana kullanıyorum. Oldukça başarılı bir ürün. Saçlarımı bir kez düzleştiriyorum ve 2-3 gün dayanıyor. Hiç kabarmıyor ve bozulmuyor. 180 derecelik ısıda bile mükemmel pürüzsüzlük sağlıyor. Gerçi işe yarayacağından şüpheliydim fakat Remington ürünleri hakikaten bir şahesermiş. Herkesin saç yapısı değişik olduğu için yine de dikkatli olmak lazım. Bu ürün saçlarımda kırıklar meydana getirmiyor ve saçlarıma yapışmıyor.

Braun Satin Hair 7 Iontec saç düzleştirici ES2 ST710 kullanıyorum.

Gür ve uzun saçlara sahibim, Braun Satin Hair 7 Iontec saç düzleştirici ES2 ST710 kullanırken tek geçiş yeterli gelmiyor. Hep birkaç defa üzerinden geçmek zorundayım. Ayrıca plakası biraz ince olduğundan saçlarımı düzleştirmek uzun sürüyor. Yine de saçlarımı yıpratmadığı ve yakmadığı için memnuniyetimi kazandı.

Braun Satin Hair 7 Iontec saç düzleştirici ES2 ST710 hızlıca ısınan, saçları yakmayan ve hemencecik dümdüz yapan muhteşem bir ürün. Herkese öneriyorum.

Saç düzleştiricisini teninize değdirirseniz yakar değil mi? İşte bu ürün öyle güzel tasarlanmış ki böyle bir problem söz konusu değil. Bizzat test ettim ve gerçekten tenim hiç yanmadı, acımadı, ve kızarmadı. Öte yandan bu ürünle saçlarımı düzleştirirken koptuğunu hiç hatırlamıyorum. Fön çekerken is çıkmıyor ve yanık kokusu oluşmuyor. Bukleli ve gür saçlarımı düzleştirmek için 160 derecede 10-12 dakika boyunca kullanmam kafi geldi. Saç yapısı kişiden kişiye farklılık gösterir. Lakin eğer bukleli, ince telli ve gür saçlarınız varsa bu ürün tam size göre.

Arzum AR5036 Superstar saç düzleştirici fırça kullanıyorum.

Yalnızca 5-10 dakika gibi kısa bir sürede kıvırcık ve kabarık saçlarımı başarılı bir şekilde düzleştiriyor. İstisnasız her gün kullanıyorum. Günlük saç bakımında yer almalı. Mutlaka denemelisiniz.

Arzum AR5036 Superstar saç düzleştirici fırça kullanarak istediğim sonucu dakikalar içerisinde elde edebiliyorum. Saç düzleştirmek için devamlı kuaförlerin yolunu tutan ben, ürünü kullandıktan sonra evde saç düzleştirmenin ayrıcalığına vardım. Başlangıçta normal tarar gibi taradığım için işe yaramadı ve bozuk olduğunu zannettim. Oysa saçı orta boy tutamlara ayırıp iç kısmından başlamak ve dışarı doğru kıvırmak lazımmış. Bu şekilde beklenen etkiyi gösteriyor.

Fakir Amor Tourmaline seramik kaplı saç düzleştirici kullanıyorum. Maşa çabucak ısınıyor ve düzleştirici etkisi uzun süre devam ediyor. Çocukların oynayıp zarar görmelerini engellemek amacıyla kilit fonksiyonu da eklenmiş. Hangi saç düzleştiriciyi alsam diye düşünüyorsanız bence bu ürünü tercih etmelisiniz. Eminim ki pişman olmayacaksınız. Fiyatı da gayet uygun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.