Karbon Peeling Hakkında Kullanıcı Yorumları Nasıldır

Karbon Peeling Yaptıranların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları Nasıldır

0 13

Karbon Peeling Yaptıranların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları Nasıldır

Karbon peeling ciltteki lekeleri, sivilce izlerini yok etmek, gözenekleri sıkılaştırmak, sivilceleri geçirmek, cilde pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazandırmak amacıyla güzellik uzmanlarınca yapılan bir cilt bakım işlemidir.

Karbon Peeling Yaptıranların Yorumları

6 seans karbon peeling yaptırdım. Hem zamanımdan hem de paramdan oldum. Uygulama 2 hafta arayla yapılıyordu. Hiç faydası olmadı. Cildimin genel anlamda iyileşmesi ve gözeneklerimin küçülmesi için bu yönteme başvurdum ancak fiyasko çıktı. Halbuki yaptırmadan önce beni nasıl da inandırmışlardı. Ne cildim ne de gözeneklerim değişmedi. Siyah noktalarım da aynı duruyor. Belki yağlanmaya iyi gelebilir fakat siyah nokta ve gözenek probleminiz varsa, cildinizin genel görünümünü düzeltmek istiyorsanız başka uygulamalardan yararlanmalısınız.

Ben gözeneklerim, lekelerim ve sivilcelerim için karbon peeling yaptırdım ve 10 seans sürdü. Zerre kadar etki etmedi. Kesinlikle yaptırmayın, paranız çöpe gider.

Düzenli olarak karbon peeling yaptırıyordum fakat bir müddet ara verdim. Cildim sivilcelenmeye ve yağlanmaya başladı. Yeniden yaptırarak bu durumu kontrol altına aldım. Çabucak etkisini gösteriyor, büyük sivilcelerim şimdi küçücük kaldı, ufak sivilcelerim tamamen kayboldu. Lakin cildinizde gerçekten çok ciddi problemliyse pek fayda göremeyebilirsiniz, ama böyle bir durum yoksa iyi gelecektir, ben çok memnun kaldım. Yüzümü aydınlattı. Karbon peeling candır!

Ben 4-5 seans karbon peeling yaptıran biri olarak şunu söylemek istiyorum ki; bana göre çok gerekli bir şey değil fakat yaptırılması da sorun çıkarmaz. Cildimi saran pütürcükler ve kızarıklıklar için gittim. Normal cilt bakımından biraz daha farklı, onun dışında aman aman bir tarafı yok. Birkaç aydan beri hiç yaptırmadım fakat cildim hâlâ önceki gibi, kötüleşmedi de tam olarak iyileşmedi de. Nötr etkisi var yani. Uygulamadan sonraki tek değişiklik, cildimin 1 hafta boyunca parlaması oldu. Tabii ki bu durum beni mutlu etmişti. Yani karbon peelinge tekrar para harcamayı düşünmüyorum, sık aralıklarla normal cilt bakımı yaptırsam daha doğru olacak, ikisinin de etkisi aynı sonuçta.

Ciltteki lekeler ve sivilcelerden kurtulmak istiyorsanız karbon peelingi mutlaka denemelisiniz. Ben 3 seans yaptırdım, gittiğim doktor daha fazla yaptırmıyormuş. Fakat araştırdığımda çoğu kişinin daha fazla seans yaptırdığını öğrendim. Yaz aylarında da kış aylarında da uygulanabiliyor. Fazla acı vermiyor. Tedavim her ay 1 seans olmak üzere 3 ay sürdü. Aldığım sonuç fazlasıyla tatmin edici fakat etkisini kaybedince sivilcelere tekrar merhaba diyorum. Neyse ki artık yoğun bir şekilde çıkmıyorlar. Gözenekleri etkilemiyor fakat lekelere birebir.

Bir süre önce lekelerim ve sivilcelerim için karbon peeling tedavisine başladım. İlk gittiğim zaman fazla sivilce problemim olmasa da 3. seansın ardından her tarafım acayip derecede sivilcelenmeye başladı. Çoğu geçmesine rağmen izleri duruyor. 4. veya 5. seans da bitince boynumda ufak sivilceler çıktı. Çene hizasında da şiş fakat ucu olmayan, deri altında sivilcelerim var. 1500 TL paramın boşa gitmesine mi üzüleyim yoksa cildimin eskisinden de beter olmasına mı? Deri altındaki sivilcelerden kurtulamıyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.