Kuvvet Macunu Kullananların Yorumları Nasıldır?

Kuvvet Macunu Nasıl Yapılır Dr Ender Saraç Sperm Artırıcı Macun Tarifi

0 293

Kuvvet Macunu Nasıl Yapılır, Kullananların Yorumları Nasıldır?

Kuvvet macunu cinsel performansı artırmak ve halsizliği gidermek, enerjik olmak için kullanılan bir üründür. Makalemizde kuvvet macunu kullananların yorumlarını ve evde kuvvet macunu yapma tarifini okuyabilirsiniz.

Dr. Ender Saraç’tan Kuvvet Macunu Tarifi

Dr. Ender Saraç’ın ereksiyon problemine karşı vermiş olduğu cinsel güç ve performans arttırıcı viagra tarifi aşağıdadır:

  • 1 kilo kaliteli bal
  • 2 çorba kaşığı toz kişniş (dövülmüş)
  • 3 çorba kaşığı toz zencefil
  • 1 tutam hakiki safran (3-4 gr kadar)
  • 4 tatlı kaşığı arı poleni (Polenin güneş görmemesi gerekiyor)
  • 3 çorba kaşığı öğütülmüş kırmızı ginseng
  • 2 çorba kaşığı kakule
  • 150 gram kaymak
  • 100 gr. dövülmüş antep fıstığı
  • İsteğe göre dövülmüş ceviz veya tarçın eklenebilir

Hazırlanışı

Bir kapta malzemelerin tamamını tahta kaşık kullanarak karıştırın. Macun kıvamı aldığında cam bir kavanoza aktarın ve kavanozu alüminyum folyo ile kaplayın ve serin, güneş almayan bir yerde saklayın. Hazırladığınız bu macunu cinsel performansı arttırmak amacıyla günde sabah ve akşam 1 yemek kaşığı kadar tüketin.

Kuvvet Macunu Kullananların Yorumları

Bizim 1,5 yıldır çocuğumuz olmuyor. Eşimin cinsel isteğinde herhangi bir problem yok. Ancak ben yumurtlama haftam hafta içine geldiğinden eşim yorgun oluyor. Bu yüzden istediğimiz performansı alamıyoruz, ben onu zorluyor gibi oluyorum. Bunun için epimedyumlu kuvvet macunu aldırdım eşime. Yorgun olduğu zamanlarda içmesi için. Ben bu macunu çok etkili buldum mutlaka öneriyorum. Macun hem cinsel isteği hem de sertleşmeyi arttırıyor. Ben macun alırken sadece markasını iyi seçmenizi öneriyorum. Eke olarak osmanlı macunu diye bir kuvvet macunu da var. Bunun içinde çoban çökerten adında bir ot var. Bunu da tavsiye ediyorum.

Ben ilk bebeğime korunmadığım ilk ayda hamile kalmıştım ancak doğuramadım. İkinci bebeğim için de çok uğraştım. 7.ayda hamile kaldım. O dönemde adetlerim çok düzensizdi ve 35-40 kadar bile sürüyordu. Eşime Avicenna markalı kuvvet macunu yedirdim ve sonrasında ikimiz de öğütülmüş üzüm çekirdeği yuttuk. Sonrasında o ay hamile kaldım.

Hamile kalmayı çok istiyordum, bunun için eşime her gün kuvvet macunu yedirdim.Ben de yedim ara sıra. Ek olarak ilişkiye girdikten sonra yarım saat kadar sağ tarafıma yattım.

Kuvvet macunu cinsel performansı %30-40  oranında arttırıyor. Ben kuvvet macunu ağızda hiç bekletmeden direk yutup ardından da bol su içmenizi tavsiye ederim. Çünkü genizde tahrişe sebep olabilir. Macunu aç karna içmenizi tavsiye ederim, daha etkili oluyor.

Kuvvet macunu çok değişik bir karışım. Kuvvet macununun sadece cinsel kuvveti arttırdığını düşünmeyin. Ben kuvvet macunu kullandığım gün 1 km yüzdüm. Enerjim bitmiyordu hiç ama sonrasında inanılmaz yorgun düştüm. Biraz baş ağrısı yaptı ama vücuda verdiği enerjinin yanında hiç bir şey diyorsunuz. Ben kuvvet macununu haftada 3 gün 2 çay kaşığı kullanmanızı öneriyorum.

1 tatlı kaşığı kudret macunu yarım saat içinde etkisini gösteriyor. Benim kronik migrenim var ama bu macun bende baş ağrısı yapmadı. Etkisi gerçekten çok iyi ortalama 4 saat sürüyor.

Ben kudret macununu cinsel performansım için kullanmadım. Günlük hayatta multi-vitamin yerine  denemek için 1 çay kaşığı veya 1 tatlı kaşığı kadar kullandım. Aç veya tok kullanımı fark etmeden aşırı baş ağrısı yaptı bende. Bu yüzden macunu tekrar almayacağım. Ayrıca ben gözle görülür bir faydasını da görmedim. Sebebi çok yoğun hayatımın olması ve uykusuz kalmam olabilir, bilemiyorum. Gündelik yaşamda cinsel arttırıcı etki yapmadığını da ifade etmek isterim.

Ben kuvvet macunundan 1 çay kaşığı kadar yedim ve 1,5 saat sonra tam olarak etkisini gösterdi. Etkisi 19 saat de devam etti. Ben aç karna almanızı tavsiye ederim çünkü etkisini daha çok gösteriyor.

Hepimiz yorgunluk gibi baş belası bir problem yaşıyoruz gündelik yaşantımızda. Kuvvet macunu kullanım amacını sadece cinsel amaçla düşünmeyin. 1 tatlı kaşığı bana inanılmaz enerji verdi. Ben çok memnun kaldım. Deneyip görmenizi öneriririm. Ben herhangi bir yan etkisini yaşamadım.

Not: Bu tür karışımlar tansiyon, şeker, kalp gibi hastalıkları olanlar için sakıncalı olabilir. Kullanmadan önce doktorunuza danışınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.