Rüyada bebek emzirmek neye işarettir Hamileyken rüyada bebek emzirmek nedir

7 88

Rüyada bebek emzirmek rüya tabirleri gerçek hayatınızdaki ruh veya psikolojik halinize de ışık tutmalıdır yorumları okurken buna dikkat edin.

Rüyada bebek emzirmek görmek erkek bebek emzirmek ne anlama gelir

Çok güzel rüyalardan biridir. Rüyada anne olmak bebek görmek makalemizde inceleyin. Daha çok evlencek bayanlar ve anne adayları görür. Rüyada kucağında bebek olduğu halde emzirmek iyi, emzirmemek ise size bir ikaz olabilir. 

Rüyada bebek emzirmek görmek nedir nablusi ve ihya

Gerçek hayatınızda endişe ve tehlikelere açıksanız ve rüyada bebeğinizde aynı şekilde emziriyorsanız hiç korkmayın bebeğiniz ile beraber büyük devlete ereceğinizin müjdesini almışsınız.

Rüyayı gören kişi hasta ise sıhhat bulacağına alamettir, herhangi bir hastalığınız yok ise yine sıhhatli bir ömüre işaret eder.

Rüyada erkek bebek emzirmek

Erkek bebek itibara işaret eder, bebeği emzirdiğinizi görmek ise hayırlı yorumları güçlendirir unutmayın kıymetini bilene aile ve evlilik başlı başına din ve dünya saadetidir.

Rüyada erkek bebek görmek, bekarlar için rızkın ve bereketin artmasına evli olanlar için erkek bebek sahibi olmaya işaret eder, ayrıca erkek bebek sahibi babanın yüzü nurlanır.

Rüyada kız bebek emzirmek

Kız bebek görmek ve kucağında tutmak dokunulmazlığa ve Allahü tealanın merhametine layık olduğunuza işaret eder,

Kız bebek emzirmek, daha huzurlu ve emniyetli bir hayata kavuşmak istediğinize, o zaman size zarar veren arkadaşlarınız gözden geçirin.

Rüyada başkasının bebeğini emzirmek islami

Rüyada başka birinin çocuğunu emzirmek, size yada eşinize isabet edecek bir menfaate mal veya mülke işaret ediyor olabilir fakat bu nasibe kavuşmak şarta bağlı olabilir hazırlıklı olun.

Diğer bir tabiri ise yakın çevrenizdeki akraba veya dostlarınızdan bazılarının aralarında yaşanacak ihtilafa işaret edebilir.

Bekar birinin rüyada bebek emzirme yorumu

Rüyada bekar kızın bebek emzirmek tabiri ise, içinde bulunduğunuz zorluklardan kurtulmak isteğinize ve ferah bir hayat sürdürme yolunun açık olduğuna işaret eder.

Rüyada hamileyken bebek emzirme ihya

Rüyada yeni doğmuş bebeği emzirmek, hayırlıdır öncelikli evlilik hayatınızın çok güzel geçeceğine sonrada bebeğinizin ve sizin sağlıklı olacağınıza işaret eder.

Rüyada bebek emzirmek süt gelmemesi

Aile içinde huzursuzluğa ve anlaşmazlığa işaret edebilir, fakat bu işi büyütmeden hemen çözmek en iyisi çünkü telafisi olmayan olmayan bir anlaşmazlık asla değildir.

Rüyada bebek emzirirken sütün taşması

Sizin vesileniz ailenizin mutluluğuna, bol ve bereketli rızklarına işaret eder, fakat nazardan da sıkınmak için kalem suresinin son iki ayeti kerimesini ezberleyip abdestli okuyun.

Rüyada bebek emzirmek islami forum

Bu başlıkta islami forumlardan sadeleştirerek aldığımız rüya tabirleri sual cevap şeklinde yayınlıyoruz.

Sual; Rüyamda sağ göğsümden bir bebeği emziriyordum.

Cevap; Evliyseniz manevi nimetlere, bekarsanız hayırlı bir nasiblere kavuşacağınıza müjdesidir.

Sual; Rüyamda komşunun evinde gördüğüm bir bebek emziriyorum fakat süt gelmiyor.

Cevap; Hayatınızda başlayacak olgunluk ve tecrübeli döneme işaret eder, süt gelmemesi ise yardıma ihtiyacınız olacaktır uzmanlık sizden daha iyi bilenlerden yardım almayıda bilmektir.

Sual; Bekarım rüyamda her iki mememden bir kız bebek süt emiyor manası nedir.

Cevap; Hayırdır inşaallah çok güzel bir rüya, evleneceğinize ve mutlu bir hayat süreceğinize işaret eden bir rüya bu.

Sual; 1 yıldır bebek istiyoruz fakat olmuyor ve hep aynı rüyayı yani bebek emzirdiğimi görüyorum tabir nedir, şimdiden teşekkür ederim.

Cevap; Hayırlı bir rüya size ümit ve müjde veren bir rüya, acaba evlendiğinizde siz ve eşiniz büyük bir laf mı etti şu zaman çocuk sahibi olacağız diye. Gayretullaha dokunmuş olabilir tövbe edin ve bir fakiri sevindirin peşinden dua edin.

Rüyada bebek görmek ne anlama gelir

7 Yorumlar
 1. gLcK diyor

  Gerçek hayatta bekarım ama rüyamda bebeğim varmış ve sol mememden onu emziriyordum. Cinsiyeti belli değildi.
  Bir yorum yaparsanız çok sevinirim. Rüyanın üstüne bugün yaşadığım şeyler yüzünden benim için anlamı çok önemli…
  Çok teşekkürler şimdiden

  1. PuWiki Editor diyor

   Hayırlı olsun, içinde bulunduğunuz durumu bilemiyoruz tabi ki. Fakat bir kaç şekilde tabir edelim, inşaallah size uygun bir tabiri yaparız. Allahü teala hayırlı olan şeyleri hep ehli gönüle vermiştir.Gönül kalb demektir. Sol meme olması kalbe dolayısıyla gönüle işaret eder. Size ve hepimize en lazım olan şey imandan sonra, Allahü tealaya karşı tevekkül sahibi olmak ve O’na celle şanühü gönül vermektir. Kim ne tedbir alırsa alsın kaderde olan mukadder olan zuhur eder. En büyük gam ve keder, hatta günahların başı Allahü tealadan ümidi kesmek ve dua etmemektir. Allahü teala kainatta her şeyi insan için, insanı da kendisi için yaratmıştır. Dolayısıyla böyle yüce ve ulvi bir vazife olan annelik yapmak, önce rüyada, sonra gerçek hayatta nasib olur inşaallah. Bebek emzirmek evlenmeğe, çocuk sahibi olmaya ve helal rızık elde etmeye delalet eder.Eğer bir evlilik işiniz var ise bu meselede dinin ölçülerine uymanız gerekir ve rüya ile karar verilmez.
   Bu konuda tereddüdünüz var ise, istihare yapabilirsiniz. İsithare şöyle yapılır, Niyyet ettim iki rek’at sünnet-i istihareye, diye niyet edin. Birinci rek’atde Fatiha ve Kul yâ eyyühelkâfirûn, ikinci rek’atde, Fatiha Kuhhüvellahü okur. Namazdan sonra Ya Rabbi dînine ve dünyâma faydalı olmasını nasîb ve müyesser eyle ve beni muvaffak et. 7 gün üst üste tekrar edebilirsiniz, karar aşamasında olduğunuz iş size rüyada bildirilebilir. Veya kalbinize gelen ilham ile karar vermeniz kolaylaşabilir. Fakat yatarken de gün içindede devamlı abdestli olmaya dikkat edin. Hayırlı günler.
   Not; Sayfamızdaki dini konular kısmını okumak size çok faydalı olabilir.

 2. Bnce diyor

  Hamileyim suan ve ruyamda sol memeden baska bir erkek cocugu emziriyorum ama ruyamdada hamileyim sonra ay benim sütüm geliyor falan diye konusuyorum emzirdigim yerde simdiden tesekkur ederim

  1. PuWiki Editor diyor

   Hayırlara vesile olsun inşaallah. Sol meme (kalb) maneviyata, merhamete ve rahmete ve süt faydalı ilim sahib olmaya işaret eder. Başkasının erkek çocuğunuzu emzirmek ise, maddi imkanlara ve imkanları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya delalet eder. Sütün gelmesi ise nazar dolayısıyla bazı aksaklıkların habercisi olabilir. Sonuç olarak şunları diyebiliriz, genel anlamda güzel bir rüya görmüşsünüz. Emzirdiğiniz çocuk mu bebek mi ? Çocuk 2 yaşından büyük ise başınızı ağrıtacak ahmak akrabaya, 2 yaşından küçük ise size faydası olacak akrabaya işaret eder.

 3. Hülya diyor

  Şu an Hamileyim.Ruyamda heybetli uzun boylu erkek bebek doğurmuşum.Sol göğsümde emziriyorum bir süre sonra süt taşıyor ve etrafa sıçrıyor ve ben durduramiyorum.Yorumlarsaniz sevinirim.Teşekkürler ..

 4. Çiğdem diyor

  Merhabalar şuan hamileyim 7 aylık çalışıyorum aynı zamanda ve rüyamda cocuğum doğmuş ama ben işe gitmişim ve sabah giderken işe cocugu emzirmeyi unutmuşum akşam geldim kendime kızıyorum sen böyle bir şeyi nasıl yaparsın hemen emzirmeye çalışıyorum ama halada kendime şok içersindeyim

 5. Fatime diyor

  Ben bekar bir kadınım hayatımda da kimse yok üstüm giyinikken yapılı bir bebek kucağımda sağ göğsümü emziriyor gibiydi daha sonrada küçük kız kardeşim bir süt biberonunu bana uzatıp bebeğe ver diyodu ama bebek icmiyordu göğsümden içiyormuş gibiydi.
  Yorumlarsanız çok sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.