Rüyada fare görmek nedir ne anlama gelir Rüyada fare görmek diyanet

Rüya tabirleri PuWiki

Rüyada fare görmek nedir islami | Rüyada çok fare görmek | Rüya tabirleri.
8 129

Rüyada fare görmek, tabir edilmesi zor ve karmaşık olan rüyalardandır.

Rüya nedir ve rüyalar nasıl tabir edilir bu konuda biraz bilgi sahibi olmakta fayda var özellikle rüyanızın konusu fareler ise. Çünkü fare rüyalarının çok büyük kısmı psikolojik ruh dünyanızın ürünleridir.

Rüyada fare görmek nedir ne anlama gelir psikolojik

Genel olarak psikolojik dünyanızdaki ürkek, tedirgin ve korkularınıza teslim olma yatkınlığınıza işaret eder.

Endişe ve duygusallık sizi teslim almış, kendi yetenek ve değerlerinizden çok başkalarının değerlerini dikkate alıyorsunuz.

Fıtratınız gereği üzerinizde baskı unsuru meydana getiren kişilere ve gelişen olaylara karşı bir kabullenme söz konusu.

Bu durumu aşmak biraz zaman alabilir, yapılacak en iyi hareket tarzı, sizi domine eden kişi ve olaylara karşı duyarsız kalın veya daha az tepki verin.

İşi zamana yayın ve avantaj kazanın, içinde bulunduğunuz olaylara veya işler hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmaya gayret edin.

Rüyada siyah fare görmek, rüyada büyük fare görmek, rüyada fare görmek öldürmek, rüyada fare pisliği görmek, dikkate alınmaması gereken rüyalardır.

Rüyada fare görmek nedir islami

Nasıl gördüğünüze göre değişik tabirleri vardır, yorum kısmına yazın rüyanızı tabir edelim, gerçekten dikkate almanız gereken bir rüya olabilir.

Rüyada çok sayıda fare görmek diyanet

Rüyada çok sayıda fare sizin için bolluk ve berekete işaret edebilir, fakat fareler veya siz bir yerlere kaçmıyorsanız.

Rüyada fare sizden kaçıyorsa, etrafınızda size çok büyük iyilik yapabilecek bir kişi var, fakat sizin bu iyiliğe layık olmadığınız düşünüyor.

O kişiyi bulmak ve güvenine layık olmak tamamen size bağlı, daha güven veren biri olmaya gayret edin ve gerçekten samimi olun.

Rüyada fare ölüsü görülmesi ne demek

Yaptığınız işlerin elde olmayan bir nedenden dolayı aksamaya uğrayabileceğini, fakat hemen telafi edeceğinize işaret ediyor olabilir.

Büyük fareler hastalıklara işaret edebilir, eğer hasta bir kimse rüyasında fare ölüsü görmüş ise geçmiş olsun şifa bulacağının müjdesidir.

Rüyada çok sayıda fare ölüsü görünmesi, birilerinin sizin için güzel işler yapacağının müjdesi olabilir.

Rüyada fare ölüsü toplamak veya atmak, basiretinizin açılacağına, hata ve günahlardan pişmanlık duymacağınız bir döneme girdiğinizi ve gireceğinize işaret edebilir.

Rüyada işyerinde fare görünmesi

İşlerinizde veya işyerinizde kaçak olduğuna işaret ediyor olabilir, mutlaka hırsız var manasında değil verimsizlik, bereketsizlik gibi düşünün.

8 Yorumlar
 1. halit diyor

  Rüyamda büyük beyaz bir fare bilmediğim boş ve terkedilmiş bir lokantada eski bayat ve bozulmuş yiyecekleri kemiriyordu ve beni görünce kaçacağını sandım fakat kaçmadı. Ne anlama gelir tabir edermisiniz. teşekkürler

  1. PuWiki diyor

   Beyaz içinde bütün rekleri barındır, masumiyyeti ve bilgili olmayı temsil eder, beyaz fare ise hizmeti insalığa faydalı olmayı temsil eder. Fakat beyaz fareyi boş ve terkedilmiş lokantada görmüş olmanız, yapmayı planladığınız ticari girişimin sizin için başarısız veya hayırsız olacağını temsil ediyor. Farenin büyük olması aslında sizinde bu konuda endişeli ve şüpheli olduğunuzuna işaret ediyor öyle değil mi?

   Rüyanızın Tabiri, size için faydalı oldu mu ? teyit ediniz lütfen.

 2. fatih diyor

  ruyamda bır masada birseyle ilgilenıyorum ya kıtap ya bılgısayaaar bir seyle ilgileniyorum bir fare geldi ve masanın yanında durdu ogluma onu oldur dıyorum oglumun ayaklarında corab var sıyah onlarla bastı farenin üstüne fare hareketsiz sekilde gördüm öyle uyandım

  1. PuWiki Editor diyor

   Hayırdır inşaallah. Fare rızka işaret eder, çünkü rızık olmayan yere fare gelmez. Masa başında bir şeyler ile meşgul olmak, masabaşı çalışması veya vesilesi ile kazanca delalet ediyor. Farenin öldüğünü gören kimse art niyetli, kötü kimseden gelcek zararı bertaraf eder. Çocuk ve siyah çorapta korunmaya ve korkudan emin olmaya alamet. Şu duayı kendiniz ve sevdikleriniz için yapın. Allahım, bizi korktuklarımızdan emin, umduklarımıza nail ve cennetide dahil eyle. Amin. helal ve bol, Rızk için Er-Razzak esmasını okuyun.

 3. Fatıma diyor

  Rüyamda evde (bizim ev mi bilmiyorum) fareleri toplayıp üzerlerine bir şey koyup basarak eziyordum . 3-4 fareyi böyle öldürmüşümdür ama en son olanı biraz zor öldü rüyamda midem bulanmıştı.

 4. Asdf diyor

  Çok iğrenç ve utanç verici şeytani rüya gördüm .. rüyamda kucağımda fare vardı bebek gibi tutmuşum ve o şekilde boşaldı ses çıkartarak uyandığımdan beri çoook kötü iğrenç hissediyorum kendimi.. anlamı ne olabilirki

 5. Xxxxx diyor

  Merhabalar. Rüyamda çöplük bir arazide aslında ölmüş ama yeniden dirilmiş beyaz bir fare vardı görüntüsü de çok korkunçtu ölmüş olduğu için ve konuşabiliyordu. Bana virüs bulaştırıp beni hasta etmek istediğini söylüyordu ben de ondan kaçıyordum ama beni hala rahatsız etmeye devam ediyordu. Bunun anlamı nedir???

 6. Ali Palta diyor

  Merhaba rüyamda bir çift küçük fare gördüm bir birleriyle oynuyorlar di

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.