Rüyada yumurta görmek beyaz veya sarı yumurta ne anlama gelir

0 83

Rüyada yumurta görmek nedir, rüya sahibine göre değişen farklı tabirleri olabilir. Rüyada beyaz yumurta gümüşe, sarı yumurta altına işaret eder. Haşlanmış yumurta azılı düşmana sıkıntıya ve belaya işaret eder fakat sonu ferahlıktır.

  • Çok sayıda yumurta korumakta zorlanacağınız mala mülke işaret eder, en iyi mal kendi kendini koruyan maldır akmaz kokmaz bozulmaz.

Rüyada çok sayıda yumurta görmek ne anlama gelir

Çok sayıda yumurta bekarlar için evliliğe, evliler için ise çocuğa işaret eder. Büyük yumurtlar erkek çocuk, küçük yumurtalar kız çocuğuna işaret eder. Yumurtlar çok renkli ise, evlat veya sorumlu olduğunuz kişilerin dini noksan yetiştiğine işaret eder.

Rüyada beyaz sarı yumurta görmek

Beyaz yumurta gümüşü, sarı yumurta altını temsil eder, altın ve gümüş mala mülke işaret ettiği gibi, tartı ve ölçüye de temsil eder. Rüyayı görme şeklinize göre helal veya haram hileli mala delalet eder, buna göre durumunuzu gözden geçirin.

Yumurta tabirleri  ihya ve diyanet

Tavuk yumurtlaması görmek çocuk olacağına, rüyada çiğ yumurta görmek haram malın geleceğine, yumurtayı içmek ise haram malı elde ettiğine ikazdır.

Kuluçkada tavuk görmek hayırlıdır, talebenin başarısına, iş yapanın kazancına, memurun terfi alacağına işaret eder.

Rüyada pişmiş yumurtayı yemek çok hayırlıdır, istediğinize nail olacağına, zorlukların kalkacağına, mahkumun berat edeceğine işaret eder.

Yumurtanın kırıldığını görmek, ulaşılmaz hayaller sahibi olduğunuza ve bu şekilde devam etmenin size zarar vereceğine işaret eder.

Kümeste yumurta görmek, yümün ve berekettir, az fakat devamlı ve istikrarlı kazanca veya hayırlı iş yapmaya işaret eder.

Rüyada yağda yumurta pişirip yemek, ferahlığa özgürlüğe, haşlanmış yumurta yemek ise baskıya ve mahkumiyete işaret eder, fakat sunu ferahlıktır.

Yumurtayı bulunduğu yerden almak, kolay kazanılan bir mala menfaate veya zengin kadın ile evlenmeye yada karısına miras gelmesine işaret edebilir.

Kendisine helalinden bir yumurta verildiğini gören kişinin izzet ve şeref sahini, yüksek ahlaklı iyi bir çocuğa sahip olacağına işaret edebilir.

Yumurtanın zarını veya kabuğunu soyup yumurtayı atan kimse bereketsiz ve  haram mala meyilli olabilir, rüya sahibi için bir ikazdır.

Hanımının yumurtladığını gören kimse kendine tam zıt bir çocuk sahibi olabilir, alim iseniz cahil, cahil iseniz alim bir evladınız olabilir.

Rüyada altın görmek nedir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.