Rüyada tavuk görmek ne anlama gelir Rüyada tavuk Beslemek nedir

,

Rüyada tavuk görmek, güzel kadına, evlenmeye, sadık hizmetçiye, helal kazanca ve mala, sıhhat bulmaya, duruma göre bela ve günaha işaret edebilir. Çürük tavuk yumurtası görmeniz müjdeli bir haberdir.

Rüyada tavuk görmek ne anlamına gelir

Bazı tabirciler güzel fakat ahmak kadına veya hizmetçi kadına işaret eder derler. Fakat bu tabir her rüya için geçerli değildir. Rüyada tek bir tavuk ve yumurtasını görülmesi, dul kadına ve yetim çocuğuna delalet edebilir. Duaları insanı abad eder, bedduaları ise helak eder.

Rüyasında bir çok tavuk sahibi olduğunu görenin, bir yere müdür, başkan veya lider olacağına işaret eder. Rüyada tavukaları kuluçkada gören, bekar kimse evleneceğine, evli olanın ise çocukları olacağına delalet eder. Genel manada tavuk evlenceği hanıma, yumurta ve civcivler çocuğa yorumlanır.

Rüyada tavuk eti görmek ne anlama gelir

Tavuk eti yiyen mal sahibi olabilir, umduğu bir menfaate kavuşabilir. Tavuk eti faydalanılan mala işaret eder. Ayrıca tavuk eti devamlı gelen olan çok sevdiği akrabasına ikrama ve  cemiyete yani toplatıya delalet eder.

Rüyada çiğ tavuk görmek ne anlama gelir

Çiğ tavuk etini görmeniz kadından veya kadınlardan gelen mala işaret edebilir. Çiğ tavuk eti yemek ise mala mülk sahibi olmaya delalet eder. Zayıf tavuk eti hastalığa, iri tavuk eti şifaya, delalet edebilir. Horoz eti ise, zorlu bir hastalıktan tam şifaya kavuşmaya işaret ediyor olabilir.

Rüyada tavuk civciv görmek ne anlama gelir

Bilinmeyen civcivler yabancı çocuklara, kendinize ait olduğunu hissettiğiniz civcivler çocuklarınıza işaret eder. Rüyada görülme şekilleri, rahat veya huzursuz ne ise size ip ucu verir. Bekar biri rüyada civciv görmesi evlenmesine çoluk çocuğa karışmasına işaret ediyor olabilir.

Rüyada tavuk yumurtası ne anlama gelir

Tavuk yumurtası bir kapta kadınlara delalet eder, toplanması bir araya gelmesi gibi. Tavuk yumurtlaması görenin çocuğu olabilir, çiğ yumurta içmek ise haram mala işaret eder. Küçük yumurta kız, büyük yumurta erkek çocuğuna işaret edebilir. Çok yumurta görülmesi ve bozulmasından korkmak malın telef olma tehlikesine işaret eder.

Rüyada canlı tavuk görmek ne anlama gelir

Tüccarlar için kazanca, hasta kimsenin ömrünün uzamasına işaret edebilir. Evinde (köpek hariç)  bahçesinde hayvan besleyenlere gelecek bela ilk önce hayvanına isabet eder. Hayvanı canlı sağlıklı görmek ise ömrünün devamına işaret edr.

Rüyada tavuk saldırması ne demek

Kadınlardan gelecek sıkıntıya, dedikodu, iftira, haset ve fitneye işaret eder. Tavuk pisliği görmek de benzer fitnelere işaret eder. Ayrıca ticaretinize isabet edecek bir sıkıntıya işaret eder. Tavuk pisliği bazı tabircilere göre temizliğe ve ticaretinizde ki kazanca veya işinizde ki terfiye delalettir.

Rüyada tavuk Beslemek nedir ne demek

Yetim çocukları büyüten kadına, sizin bu rüyayı görmeniz ise Onlara yapacağınız maddi manevi yardıma  işaret edebilir. Ticari kazancın maddi olduğu gibi manevi sebebleride vardır. Sıla-i Rahm hısım akrabaya yapılan iyilikler ile malınıza ve ömrünüzün hayrını görürsünüz.

Rüyada tavuk ve horoz görmek nedir

Horoz aile reisine, itibarlı güçlü  hatip kimseye, tavuk ise evin hanımına işaret eder. Rüyanın görülme şekli size bir şeyler anlatır. Horoz gören kimse hikmet ehli kimseler ile tanışır. Horozu yakalayan kişi dargın olduğu kimse ile barışır. Horoz ile mücadele eden kimse tanımadığı biri ile ihtilafa düşebilir.

Rüyada siyah tavuk görmek nedir

Şerefli ve iffetli hanıma işaret eder, siyah tavuğu kovaladığını gören kimse hanımı ile tartışır. Rüyada siyah tavuk gören kimseye hanımı tarafından miras gelebilir. Siyah tavuk saygın ve itibarlı kişiyi temsil eder.

Rüyada beyaz tavuk görmek nedir

Dünyalık mal ile birlikte güzel ve iffetli hanıma işaret eder. Beyaz tavuk yakında gelecek müjdeli bir haberede işaret edebilir. Beyaz tavuk asil bir hanıma ve çocuklarınıza delalet edebilir.

Rüyada kırmızı Tavuk görmek nedir

Rüyada kırmızı tavuk hasta kimse için sıhhate işaret eder. Çiftci için ise o senenin bereketli mahsulüne delalet eder. Tüccar ve iş adamları için yanında çalışandan ihanet görmeyi temsil edebilir. Dikkatli olun.

Rüyada kahverengi Tavuk  görmek nedir

Sadık ve emin yardımcılara, bereketli ve hayırlı kazanca ve mala işaret edebilir.

Kahverengi tavuklar ticaret yolu ile elde edilecek devamlı kazancada işaret eder. Fakat çalışanlarınızdan bir kaç kişiyle ihtilafa düşmeyide temsil edebilir ayrıca.

Rüyada kümes tavuğu görmek ne anlama gelir

Kümes zorluk ve meşakkatle elde edilen şeylere işaret eder, fakat helaldendir. Yukarıdaki rüyalar kümes ile beraber görülmeside bu iki anlama işaret eder. Zahmetli fakat helal.

Rüyada koyun eti görmek ne anlamına gelir

Önceki

Rüyada cin görmek ne anlama gelir Rüyada insan kılığında cin görmek

Ramazan oruç nedir neden tutulur Ramazan orucu tutmanın hükmü nedir

Sonraki

Yorum yapın