Soğan Kürü İle Hamile Kalanlar Soğan Suyuyla Hamile Kalanlar Yorumları

Soğan Kürü Yaptığım Ay Hamile Kalanlar Yorumları

0 243

Soğan Kürü Nasıl Yapılır? Hamile Kalanlar Yorumları

Soğan kürü gebe kalmak için en etkili ve doğal kürlerdendir. Bu kür ile hamile kalan pek çok kadın vardır. Bu yazımızda gebe kalmak için kullanılan soğan kürü tarifi ve kullanım yöntemini anlatacağız.

Soğan Kürü Nasıl Yapılır?

Öncelikle 2 bardak klorsuz suyu kaynatın. Klorsuz su yerine marketten alacağınız pet şişe su da olur. Sonra bir tane orta boy kuru soğanın en dış açık kahve ince kabuğunu soyup 4’e bölün. Bunu kaynayan suyun içine atın ve ağzı kapalı şekilde 5 dakika kaynatın. Bu süre dolduktan sonra tencereyi ocaktan alın ve ılımasını bekleyin.

Ilıyan soğan kürünü öğle yemeğinden önce 1 su bardağı kadar için. Aynı şekilde akşam da hazırlayıp yemekten önce 1 bardak kadar için. Bu düzen ile küre 15 gün devam edin. Bu kür için kırmızı veya mor soğan değil kahverengi olması gerekmektedir. Ayrıca kür her öğünde taze olarak hazırlanıp tüketilmelidir. Kürü soğuk veya beklemiş şekilde değil ılıkken tüketmeye özen göstermelisiniz.

Soğan Kürü İle Hamile Kalanların Yorumları

Hamileyim ve kesinlikle soğan kürü vesilesiyle gebe kaldığıma inanıyorum. Ben 1 senedir hamile kalamıyordum o yüzden geçen ay soğan kürünü denedim ama hamile kaldım. Ben herkese tavsiye ediyorum. Ek olarak eşime keçiboynuzu kaynatıp içirdim ben ek olarak. İbrahim Saraçoğlu’nun kitabını almanızı öneriyorum. Çünkü kitabında olanlar internette olanlarla aynı değil.  Soğan kürünü adet görmeden 15 gün önce içmeye başlayın ve 15 gün bitince adet olmuş olmasanız dahi kürü kullanmayı bırakın. Ardından adetiniz bittikten 10 gün sonra kürü yapmaya tekrar başlayın ve 10 gün boyunca için. Kitapta uzun süredir polikistik over sendromu olanlar için 10 günlük süreler halinde toplamda 10 ay uygulanması gerektiği yazıyor. Ayrıca kitapta yazan birkaç detayı da söylemek isterim. Klorsuz 1,5 bardak suyu kaynatmalı ve içine sarı/kahverengi soğanın dış kabuğunu soyup 4’e  veyahut 6’ya bölerek içine atmalısınız. Bu kürü ağzı kapalı emaye ve çelik kapta 5 dakika kaynattıkan sonra ılık şekilde tüketmelisiniz.

Benim hormon değerlerim kötü olduğu için hamile kalamıyordum. 2 yıllık evliyim ve hamile kalamayınca tüp bebek düşünmeye karar vermiştik. Ama ondan önce soğan kürünü duyduk ve bu kür sayesinde şu an 7 haftalık hamileyim. Çok şükür Allah’a. Bebek sahibi olmak isteyen herkes denemeli bu kürü, düzenli uygulamalısınız.

Ben de soğan  kürü ile hamile kalanlardanım.. Bende ne polikistik over sendromu vardı ne de adetlerim düzensizdi. Buna rağmen çocuğum olmadı ve eşimle 2 sene uğraştık. Sonra 2 negatif aşılama sonrasında tüp bebek için hazırlanmaya başladığım ay soğan kürünü içtim ve gebe kaldım çok şükür.

Benim kuzenimin 8 yıldır çocuğu olmuyordu. Soğan kürünü uyguladı ve şu an 4 aylık hamile. Ben de kuzenimden gördüm ve başlamayı düşünüyorum. 24 kasımda regl oldum ve reglimin 3.günü klomene ilk kez başladım. Ek olarak bal tarçın çörek otu da kullanıyorum. Reglimin 7. gününden sonra da soğan kürüne başlayacağım. 15 gün uygulayacağım ve 14. gün doktora kontrole gideceğim. Soğan kürüne çok güveniyorum, bakalım nasıl bir gelişme olacak.

Ben bu ay soğan kürünü düzenli şekilde uyguladım ve ek olarak günde 3 defa Klomen ilacı içtim. Dün doktora gittim ve tek bir yumurtanın dahi olmadığını söyledi doktorum. Kür uygulamam rağmen hamile falan kalamıyorum ben.

Benim 1,5 yıldır bebeğim olmuyordu. 15 gün soğan kürü içtim ve o ay hamile kaldım.

Biz eşimle 6 aydır denememize rağmen bir türlü çocuğumuz olmuyordu. Sonrasında 10 gün soğan kürü denedim ve o ay hamile kaldım. Ki bende polikistik over sendromu olmasına rağmen kaldım. Önceden aldığım ilaç tedavilerinin faydasını hiç görmedim. İlaca ara verdiğim ay soğan kürü ile hamile kaldım. O yüzden gerçekten tavsiye ediyorum herkese, umarım şifa olur çocuk sahibi olmak isteyen herkese.

Ben 3 aydır gebe kalamıyordum. 4.ayda soğan kürünü uygulamaya başladım ve ayın sonunda hamile kaldığımı öğrendim. Sebebi soğan kürü müdür bilemiyorum.

Ben de 3 aydır hamile olamıyordum. 4.ayımda başladım soğan kürüne ve şimdi 26 aylık bir bebeğim var. Benim yumurtalıklarımda kist vardı ve soğan kürü sayesinde eridi gitti. İkinci çocuğumu da yapmak istiyorum ve yine 3 ay geçti olmadı. Tekrar soğan kürüne başladım, bakalım inşallah.

Benim yumurtalıklarımda kist olduğundan adet olamazdım. Yani yılda 1-2 oluyordum en fazla. Doktorum tedavi görmeden hamile kalmamın mümkün olmadığını söyledi. Ben de soğan kürünü uyguladım ama hamile kalmak amacıyla değil adet olabilmek için. Ki benim spiralimde var. İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü tarifini uyguladım. 1 soğanı 4’e bölüp 1,5 su bardağı kaynayan suya atıp kaynattıktan sonra ılık şekilde sabah ve akşam aç karna içtim. 15 gün yapıp 1 ay ara verdim ve sonrasında tekrar 15 gün yaptım ve bıraktım. Bundan sonra doktora gittiğimde doktorum kistimin eriyip gittiğini ve hamile olduğumu söyledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.