Tiktok’dan 1000 izlenme ile kaç tl kazanabilirim?

Tiktok’da 1 milyon izlenme kaç para kazandırır ?

0 49

Günümüzde internetteki bazı platformlar kullanıcılarına para kazandıran bir hale gelmiştir. Bu platformların başında gelen  Tiktok video içerik üretme platformudur. Son zamanlarda popülerliği artan bu uygulama ile birçok fenomen kişi yüksek miktarda gelir elde etmektedir. Diğer platformlara kıyasla Tiktok’tan gelir elde etmek çok daha kolaydır. İzlenme sayısına göre para kazanılan bu platformda kaç izlemede ne kadar para kazanılacağı ve 1000 izlenmenin kaç TL olduğu birçok insan tarafından merak edilen bir konudur.

TikTok 1000 İzlenme Ne Kadar Kazandırıyor?

Tiktok’ta para kazanmaya başlamak için öncelikle kişinin en az 1000 takipçisi olmalı ve 1000 izlenmeye ulaşmalıdır. Sonrasında ise her 1.000 izlenme başına ortalama 100-200 dolar gelir elde edilmesi mümkündür. Bunu TL’ye çevirdiğinizde ortalama olarak 860-1720 TL etmektedir.

Bu hesaptan yola çıkarsak Tiktok’ta 1.000.000 görüntülemeye 1.100 dolar kazanılmaktadır. Bunun ortalama değeri TL bazında 9.494 TL etmektedir.  1000 izlenmeye ise 1720 TL kazanılması mümkündür.

TikTok 1 milyon izlenme kaç tl?

Tiktokta videolar izlenme sayısına göre kişiye para kazandırmaktadır. Kişi 1 milyon izlenme almışsa yaklaşık olarak 750-1.100 dolar kazanmaktadır. Ancak eğer kişinin sponsorlu reklamı varsa kazandığı para miktarı da artmaktadır. Bu yüzden izlenme sayısı yüksek olan kullanıcılar firmalar ile görüşüp sponsorluk alabilir.

Tiktok’ta kaç takipçiden sonra para kazanılır?

Tiktokta para kazanmak ve canlı yayın yapmak için en az 1000 takipçiye sahip olunmalıdır. Kişinin takipçi sayısı eğer 1000 ise canlı yayın açabilmesi mümkün olmaktadır ve bundan sonra oradan gelir sağlamaya ve hediye puanlar kazanmaya başlayacaktır.

Tiktok’ta canlı yayınlar yapılırken gelen hediyeler dolayısıyla para kazanılmaktadır. Ülke genelinde canlı yayında aldığı hediye miktarı en çok olan 10 kişiden biri olunduğunda kazanılan hediyelerden anılan komisyon miktarı az olmaktadır.

TikTok İle Nasıl Para Kazanılabilir?

Tiktokta para kazanmak için şu yöntemleri deneyebilirsiniz:

  • Eğer tiktok sponsoru bulursanız tiktoktan para kazanabilirsiniz.
  • Tiktok videolarına reklam aldığınızda para kazanabilirsiniz.
  • Tiktok hesabını satarak para kazanabilmeniz mümkün.
  • Tiktok business sistemi aktife etmek de para kazandırabilir.

Tiktok’da Nasıl Sponsor Bulunabilir?

Tiktok’da sponsorluk almak daha fazla para kazanmayı sağlamaktadır. Bu sayede kişi takipçi sayısını da arttıracaktır. Fakat sponsorluğu her kullanıcı alamaz. Tiktok hesabının sponsorluk alabilmesi ve mavi onay işareti için en az 50.000 takipçiye sahip olunması şarttır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.