Argan Yağı Kullanıcı Yorumları Saç Ve Cilt İçin Kullananlar

Argan Yağı Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0 69

Argan Yağının Faydaları Nelerdir, kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Argan yağı hem saçlar hem de cilt için çok faydalı bir yağdır. Saçların içeriden besleyip bakımını yapar, gürleştirir, uzatır, dökülmeyi önler. Cilde sürüldüğünde sivilceleri geçirir, gözenekleri sıkılaştırır, ciltte renk tonunu düzenler.

Argan Yağını Saç Ve Cilt İçin Kullananların Yorumları

Argan yağını önce hiç kullanmamıştım. İlk kez bir arkadaşım saçlarım için önermişti. Argan yağını yüzüm için kullanmayı tercih ettim. İnternette bununla ilgili birçok olumlu yorum okumuştum. Yüzümde kullandığım süre içerisinde belirgin olumlu veya olumsuz bir sonuçla karşılaşmadım. İlerleyen süreçte tecrübelerimi aktaracağım. Yüz dışında bacaklarımdaki ufak kanamalı yaralara Argan yağı sürmeyi denedim. Yara konusunda iyileşmeyi hızlandırdığını düşünüyorum. Bu konuda gözle görülür bir etkisi var.

Argan yağını 2 buçuk yıldır kullanıyorum. Önceleri cildim inanılmaz kuruydu. Argan yağını kullanmaya başladıktan sonra cildimin tüm ihtiyacını karşıladığını fark ettim. Pamuğa birkaç damla damlatıp yüzüme masaj yaptığımda bütün sivilce, yağ kesesi ve gözeneklerden kurtuldum. Tüm ihtiyaçlarımı karşıladığını düşünüyorum ve başka kimyasallar kullanmaya ihtiyaç duymuyorum.

Argan yağını yüzüm için aldım ve kullanmaya başladım. Yüze çok iyi geliyor. Değişimi çevremdeki arkadaşlarım da fark etti. Cilt tonum eşitlenmişti ve pürüzsüzleşmişti.

Argan yağını pamuğa damlatığ yüzüme uyguluyorum. Cildimdeki tüm sivilce ve sivilce izlerini geçiriyor.

Argan yağının saçlara faydalı olduğunu öğrendiğimden beri denemek istiyordum. Saçlarımı daha önceden açıcı ile açtığım için saçımda kırık ve yanıklar oluştu. Argan yağı, badem yağı ve çam terebentin ile yaptığım karışımı saçlarıma sürüp bir gece beklettim. Uyandığımda karşılaştığım sonuç inanılmazdı. Sonrasında ise Tony Guy saç kremini sürdüm ve saçlarım gerçekten çok sağlıklı görünüyor.

Ben de saçıma argan yağı uyguluyorum ama bana kalırsa internette ve diğer mağazalarda satılan ucuz ürünler orjinal argan yağı değil. Bu konuyu  önemsiyorum ve orjinallik sertifikasına dikkat etmeye çalışıyorum. Doğrudan saçımıza uyguladığımız bir ürün olduğundan içeriğini bilmek önemli diye düşünüyorum. Ben kullandığım Argan yağını herkese tavsiye edebilirim çünkü oldukça memnunum. Banyo yaptıktan sonra saçlarım nemliyken uçlarına sürüyorum ve biraz bekledikten sonra kurutuyorum. Aynı zamanda saçlarınızda kuruluk varsa gece saçınızın diplerine ve uçlarına sürüp sabah yıkadığınızda harika bir sonuç ile karşılaşıyorsunuz.

4 aydır kullandığım argan yağı daha önceden yanık olan ve  daha birçok işlem görmüş ince telli saçlarıma öyle iyi geldi ki. Sonuçları beni çok memnun bıraktı. İnce telli ve seyrek saçlarıma hacim kattı ve ciddi anlamda gürleştirdi hatta saçlarımın uzamasını bile sağladı. Duşta krem kullanmama bile gerek kalmıyor. Duştan sonra saçlarım nemliyken uyguluyorum ve saçlarımı durulamadan kurutuyorum. Harika bir ürün herkese tavsiye ederim.

47 yaşında ve platin saçlarına devamlı boya uygulayan teyzemin saçları öyle yıpranmıştı ki. Teyzem Argan yağını kullanmaya başladıktan sonra saçlarında gözle görülür değişimler oldu. Argan yağı saçlarını besledi, yıpranmış görüntüsü kalmadı ve saçları uzadı. Ben de kullandım ama düzenli kullanılmadığında pek bir etki göstermediğini düşünüyorum. Yine de düzensiz kullanmama rağmen duştan sonra saçlarımı yumuşacık yapıyor.

Bugüne kadar kullandığım birçok üründen hiçbir fayda elde edemedim. Hatta saçımda kabarma, kuruluk gibi hiç istemediğim sonuçlar aldım. Argan yağını duştan sonra nemli saç diplerime ve uçlarıma uygulamaya başladığımdan beri saçlarım yumuşacık ve ışıltılı bir görünüm kazanıyor.

Yazın denizden sonra saçlarım inanılmaz sertleşiyordu. Panten Argan yağını denizden çıktıktan sonra saçlarıma uyguladığımda saçlarım parlak ve yumuşacık oluyor.

Panten Argan yağını ben de banyodan sonra ıslak saçlarıma uyguluyorum. Saçlarım çok kolay taranıyor ve yumuşacık oluyor. Saç kremi gibi ihtiyaçlarım kalmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.