Çörek Otu Göğüs Büyütür mü Nasıl Kullanılır?

Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütürmü Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütmek İçin Nasıl Kullanılır

0 687

Çörek Otu Yağı Göğüs Büyütür mü?

Göğüslerin küçük olduğundan dolayı mutsuz olan pek çok kadın vardır. Siz de göğüslerim küçük doğal yolla büyütmek istiyorum diyorsanız çörek otu yağı ile göğüslerinizi büyütebilirsiniz.

Çörek Otu Yağı İle Göğüs Nasıl Büyütülür?

Küçük göğüsler, birçok kadının şikayetçi olduğu bir durumdur. Çörek otu kullanmak ise, denenmiş ve yararlı olduğu onaylanmış bir çözümdür. Çörek otu yağı ile düzenli olarak masaj yapmak, göğüslerin büyümesine yardım etmektedir.

Çörek otu yağını göğüs büyütmek için şöyle kullanabilirsiniz; Gece yatmadan önce göğüslerinize çörek otu yağı ile masaj yapın. Ancak dikkat etmeniz gereken husus çörek otu yağını göğsün kahverengi uçlarına değdirmemektir. Çünkü yanmaya, acıya neden olabilir.

Göğüslerin dolgunlaşması için çörek otu yağının içerisine şerbetçi otu ekleyebilirsiniz. Bunun için 20 ml soğuk preslenmiş çörek otu yağının içerisine bir tutam şerbetçi otu karıştırın. Bu karışımı 1 hafta boyunca dinlenmeye bırakın. Yağ hazır olduğunda bir tülbenti batırarak göğüslerinize sürün. Bu sayede kullandığınız çörek otu yağının etkisi artış gösterir. Ayrıca günde 2 ila 3 fincan kadar adaçayı tüketmek de etkili olacaktır. Sıcak yaz günlerinde ada çayını demledikten sonra limon dilimleri, buz ve taze nane ile lezzetlendirebilir, soğuk olarak tüketebilirsiniz.

Çörek Otu Yağı İle Göğüs Büyütenlerin Yorumları

Ben çörek otu yağını sade kullanmıyorum. Okuduğum bir kaynakta çemen otu tozuyla birlikte daha etkili olduğu yazıyordu. Ben de denemeye karar verdim. Gittiğim aktarda tohumunu bulduğum için ezerek toz haline getirdim ve çörek otu yağıyla karıştırdım. Çünkü göğüsleri büyütmek için çörek otu yağını krem ya da farklı yağlarla karıştırmak gerekiyormuş. Duşa girmeden önce sürüp, giysilerime bulaşmaması için folyo ile sarıyorum. 30 dakika bekledikten sonra da duş alıyorum. Kokusu biraz da olsa kalıyor yalnız. Arada bir sadece çörek otu yağı da sürdüm. Faydasınıda gördüm göğüslerim büyüdü, tavsiye ederim. Kıllanma gibi yan etkileri de olmadı bu arada.

Selamlar, 19 yaşındayım. Geçtiğimiz sene göğüslerimin büyümesi için çörek otu yağı uygulamayı denedim. 1 hafta kadar da devam ettim. Daha sürerken göğüslerimin şişmeye başladığını hissediyordum. Devam edebilseydim kesinlikle güzel sonuçlar alırdım. Ama göğsümün etrafında sivilce ve kıllanma yaptığı için bırakmak zorunda kaldım.

Kızlar ben çörek otu yağı ile çilek yağını birlikte sürüyorum ve inanılmaz etkili oluyor. Kilo almadım ve regl dönemim bitti ama göğüslerim hala dolgun. Annem bile göğüslerimin büyüdüğünü fark etti. Banyo yapmadan önce ilk olarak çörek otu yağını sürüp 10 dakika bekletiyorum. Sonra çilek yağını da sürüp 10 dakika kadar masaj yaparak uyguluyorum.

Ben göğüslerimin büyümesi için 3 yağ kullanıyorum. Önce çörek otu yağı ile masaj yapıp 5 dakika bekletiyorum. Sonra aynı işlemi mersin yağı ile tekrarlıyorum. Son olarak çilek yağı ile masaj yapıp bitiriyorum. Göğüslerim neredeyse 2 cm kadar büyüdü, gayette dolgun görünüyorlar. Ama şunu farkettim, göğüs damarlarım daha geniş ve mor görünüyorlar. Kan vermeden önce damarların ortaya çıkmasına benziyor. Neden olduğunu anlamadım ama gerçekten çok kötü bir görüntü.

Çörek otu yağını 5 gündür sürüyorum göğüslerime. Denediğim ilk günden itibaren sonuç almaya başladım. Masaj yaparak uyguluyorum, şimdiden oldukça dolgunlaşma oldu. Ayrıca kaşıntı ya da acı gibi yan etkiler de görmedim. Ben denemek isteyenlere öneriyorum.

Ben çörek otunu direkt yemeyi tercih ettim. Göğüslerime de çilek yağıyla masaj yaptım. Hayıt otu çayı da içiyorum düzenli olarak. Henüz 1 hafta bile geçmedi ama göğüslerim eskiden büyük gelen sütyenlerimden taşmaya başladı bile.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.