Dalin Şampuan Faydaları Dalin Şampuanla Yüz Yıkamak

Dalin Şampuan Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0 17

Dalin Şampuan Faydaları Kullananların Yorumları Nasıldır?

Dalin şampuan bebekleriniz hassas cildine uygun olarak üretilmiş bir şampuan çeşididir. Dalin şampuanı yalnızca bebekler değil yetişkinler tarafından da kullanılabilir. Dalin şampuan saçları yumuşatır, bakımını yapar, makyaj çıkarmak için kullanılabilir, arpacıkla savaşır.

Dalin Şampuan Kullananların Yorumları Nasıldır?

Ben saçlarımı Dalin şampuan ile yıkıyorum ve gerçekten çok memnunum. Dalin şampuan saçlarımı gerçekten yumuşacık yaptı ve çok daha taze gözüküyor. Içinde boya, paraben ve sls gibi zararlı maddeler olmadığından kullanıyorum. Ek olarak kokusu da çok güzel. Böyle ağır kokulu değil. Ben saç uçlarım için için saç kremi kullandığımdan saçlarımda herhangi bir kuruma ve sertleşme de olmadı.

Ben göz makyajımı Dalin şampuanla temizliyorum. Makyajı o kadar hızlı çıkarıyor ki inanamazsınız. Kirpiklerimi aşırı ovalamama gerek kalmıyor. Gerçek bir makyaj temizleyici olduğunu söyleyebilirim. Hem de fiyatı da uygun.

Benim gözümde arpacık çıkıyordu durmadan. Birçok ilaç kullandım ama hiçbir şey işe yaramayınca doktorum Dalin şampuan kullanmamı önerdi. Ben faydasını gerçekten gördüm. Ben elimde köpürtüp arpacıklı olan gözüme sürüyorum ve duruluyorum. İlk anda rahatsızlık hissi geçiyor. Benim çocukken şampuan olarak kullanıyordum, daha sonra makyaj teizleyicim oldu şimdi de arpacık düşmanım oldu.

Benim bir arkadaşıma doktoru yüzünü bebek şampuanıyla yıkamasını önermişti. Doktor önerince ben de kullandım ki benim cildim hassas. O günden beri de yüzümü dalinle yıkıyorum. Cildimi hem çok iyi temizliyor hem de çok güzel koku bırakıyor. Ama ara ara gözlerimi yakıyor diyebilirim.

Ben yüzümü sabahları uyandığım zaman ve akşamları makyajımı sildikten sonra Dalin şampuan ile yıkıyorum. Dalin şampuanı gözlerimdeki hassasiyet ve mikrop kapması üzerine doktorumun tavsiyesi üzerine kullanmaya başladım. Ben gerçekten memnunum. Cildi biraz kurutuyor ama benim cildim zaten normalde de aşırı kurudur. Dalin gözlerimde kalan maskarayı gerçekten çok iyi çıkartıyor. Ben artık vazgeçemiyorum.  Ben kullanmaya başladıktan beri tek bir problem yaşamadım bu şampuanla ilgili. Dalin gözümün mikrop kapmasını önledi.  En başta kulak çöpü ile uyguluyordum kirpik diplerime. Sonra da ovalamaya başladım ama gözümde herhangi bir kızarma ve yanma olmadı.

Ben liseden beri makyajımı çıkarmak için Dalin şampuan kullanıyorum. Özellikle lavantalı olan şampuan inanılmaz güzel kokuyor. Benim gözlerim hassas olduğu için makyaj temizleyici losyonlar direkt olarak göz kapaklarıı şişiriyor. Dalin şampuanı çok severim ama yaşımın ilerlemesiyle birlikte cildimin daha çok nem ihtiyacı olduğundan çok sık kullanamıyorum.

Ben uzun bir süredir göz makyajımı çıkarmak için Dalin şampuanı kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Her akşam gözlerimi bu şampuanla yıkadım. Makyaj kalıntılarını iyi temizliyor ve gözlerimde yanma yapmıyor. Kokusu da inanılmaz güzel. Ben hem makyajımı çıkarmak için hem duj jeli olarak hem de fırça temizliği yapmak için kullanıyorum Dalin şampuanı.

Ben Dalin şampuanı makyaj fırçalarımı ve süngerleri yıkamak için kullandım.  Ben çok memnunum. Fırçalarımda tüy dökmedi. Ben indirimde gördükçe alıyorum. Kokusu da diğer bebek şampuanları gibi çok güzel.

Ben fırçalarımı Dalin şampuan ile yıkıyorum. Ben yüz temizleyicim bittikçe bu şampuanı kullandığım da oluyor. Cildim normalde çok hassastır ama bu şampuan sivilce ve tahriş yapmadı. Yüzünüz için kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Ben geçen yıllarda Dalin şampuanı birkaç ay kullandım saçlarım için. İlk zamanlarda saçım yumuşacık olsa da sonradan çok kurudu saçlarım. Dalin şampuanın içeriğinde daha az katkı maddesi var kesinlikle. Ama yetişkinler için uygun olduğunu düşünmüyorum. Ama herkesin yazdığı gibi makyaj temizleyici olarak değerlendirilebileceğini düşünüyorum.

Benim bir keresinde arpacık çıkmıştı. Üzerine düşmedim ve kist oluştu. Ameliyatla aldırdım, yani zorunda kaldım. Bunun üzerine Dalin şampuanla kirpik diplerimi haftada 2-3 gün yıkıyorum.  Arpacık sorunu yaşamadım tekrardan. Ben öneriyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.