Elma Sirkesi Göğüs Büyütür mü?

Elma Sirkesi Göğüs Büyütme İçin Nasıl Kullanılır?

0 31

Elma Sirkesi Göğüs Büyütür mü?

Göğüslerinin küçük olmasından şikayetçi olan kadınlar dünya para verip estetik operasyonlar ile göğüslerini büyütürler. Göğüs büyütme ameliyatının sağlık açısından pek çok zararı da mevcuttur. Maddi yetersizlik yaşayan ya da ameliyat olmak istemeyen kişiler için göğüs büyütme amacıyla uygulanabilen doğal çözümler de bulunmaktadır. Doğal yollarla, çekici ve büyük göğüslere sahip olmak isteyen kadınlara yardım edecek şey ise Elma sirkesi! Elma sirkesi kullanarak göğüslerinizi büyütebilirsiniz.

Elma Sirkesi Göğüs Büyütmek İçin Nasıl Kullanılır?

Daha büyük göğüslere sahip olmak için elma sirkesini ağız yoluyla kullanabilir ya da göğüslerinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. İki şekilde de etkisini göreceksiniz.

Sabahları uyandığınızda birkaç damla elma sirkesi ve ½ su bardağı ılık suyu karıştırarak tüketin. Bu sayede göğüslerinizi büyütebilir ve fazla yağlarınızın erimesini sağlayabilirsiniz. Sirkeli su içmek, göğüslerin büyümesi için gerekli olan hormonların aktif hale gelmesini ve metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır. Elma sirkesi, tüm dertlerin devası olarak bilinir. İnsan sağlığı üzerinde herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Elma sirkesinin göğüslere sürerek kullanımı ise şöyledir; uyumadan önce 15 dakika boyunca buz masajı yapılır. Ardından elma sirkesi sürülerek masaj yapmaya devam edilir. Bu uygulamayı düzenli olarak yaparsanız, 30 gün içerisinde göğüslerinizin büyüdüğüne şahit olursunuz. Birçok kadın bu yöntem sayesinde 75 beden yerine 85 beden sütyen kullanmaya başladığını söylemektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs Büyütme Kürü 1. Tarif

Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı şerbetçiotu
  • 1 su bardağı su

Öncelikle bir cezveye suyu koyarak kaynamasını bekleyin. Ardından şerbetçi otunu ekleyerek 5 dakika kadar daha kaynamaya bırakın. Bir süzgeç ile süzün.

Göğüs büyütme kürü nasıl uygulanır?

Hazırladığınız çayı ılıdıktan sonra içebilirsiniz. Özellikle akşam öğününün 2 saat sonrasında içmeniz uygun olacaktır. Bu çayı 1 ay boyunca düzenli olarak tüketirseniz, göğüslerinizin büyüdüğüne şahit olacaksınız.

Gelelim 2. ayda yapılacak olan göğüs büyütme kürünün tarifine…

Göğüs Büyütme Kürü 2. Tarif

Malzemeler

  • 1 tatlı kaşığı hayıt tohumu
  • 1 su bardağı su

Suyu bir cezvenin içerisinde kaynamaya bırakın. Üzerine hayıt tohumunu ilave edip 5 dakika boyunca kaynatmaya devam edin. Hazırladığınız çayı bir süzgeç yardımıyla süzün. Ilıdıktan sonra tüketebilirsiniz. Günde 2 bardak olmak üzere tüketilmesi gerekir. Öğle ve akşam öğünlerinden 2 saat sonra içilmesi önerilir. Küre 1 ay boyunca düzenli olarak devam etmek gerekir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’na ait olan bu kür, toplamda 60 gün boyunca uygulanmalıdır.

Suna Dumankaya’nın Hazırlamış Olduğu Şerbetçi Otu ile Göğüs Büyütme Tarifi

Malzemeler:

  • Melek otu ( 1 Tutam)
  • Şerbetçi otu (1 Tutam)
  • Çemen tohumu (1 Tatlı Kaşığı)

Tarifin Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Bir demliğin içerisinde çemen tohumu, şerbetçi otu ve melek otunu karıştırın. Üzerine kaynamış su ekleyerek demleyin. Hazırladığınız çayı günde 1 bardak ve tok karnına içmeniz gerekir. Dumankaya, elma suyu ile göğüslere masaj yapılması ve günde 2 tane hurma yenmesini de tavsiye etmektedir. Bu sayede göğüs büyümesi daha etkili olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.