Göğüs Büyütme Yağı Göğüs Büyüten Bitkisel Yağlar

Göğüs Büyütücü Yağlar Göğüs Büyütücü Bitki Yağları Bitkisel Yağlar

0 329

Bitkisel Yağlar Göğüs Büyütmek İçin Kullanılır mı?

Göğüs büyütmek için kullanılabilecek çok sayıda yağ bulunmaktadır. Bu yağların başında hodan yağı, çörek otu yağı, portakal yağı, kara üzüm çekirdek yağı, biberiye yağı ve tarçın yağı gelir. Göğüslerdeki kollajen ve elastin yapısını destekleyen bu doğal yağlar, uygulamanın yapıldığı alandaki kan dolaşımını arttırır. Bunun sonucunda ise göğüsler büyüme gösterir. Düzenli olarak ve masaj yaparak uygulandığı takdirde, 2 beden kadar büyüme görmek mümkündür. Siz de göğüslerinizin küçüklüğünden şikayetçi iseniz bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Göğüsleri Büyüten Bitkisel Yağlar

Çemenotu Yağı

Göğüs büyütme için etkili olan yağların başında çemen otu yağı gelir. Bu yağ ile masaj yapıldığında, progesteron ve östrojen hormonlarının salınımı artış gösterir. Bu sayede daha büyük göğüslere sahip olmak mümkündür.

Çörek Otu Yağı

Göğüs büyütmede hayli etkili olan yağlardan biri de çörek otu yağıdır. Maksimum etki görmek için 2 tatlı kaşığı kadar rezene çayı ve 1 fincan suyu karıştırarak demleyin. Süzdükten sonra ılıması için dinlenmeye alın. Yeterince ılıdığı zaman üzerine 10 damla çörek otu yağı karıştırın. Bu karışımla uyumadan önce göğüslerinize masaj yapın.

Buğday Yağı

Buğday tohumu yağı ile masaj yapmak, kan akışının hızlanması ve göğüslere daha kolay oksijen verilmesini sağlar. Böylece daha genç ve diri göğüslere sahip olabilirsiniz. Bu yağı aktarlardan ya da İnternet sitelerinden temin etmeniz mümkündür. Göğüs büyütücü etkisinden yararlanmak için birkaç damla yağı göğüslerinize damlatın. Ardından parmak uçlarınızla masaj yaparak güzelce yedirin. Gözle görülür bir etki almanız için, 3 ay boyunca ve günde 3 kez olacak şekilde düzenli kullanmanız gerekecektir.

Tarçın Yağı

Göğüs dolgunlaştırmak için en sık kullanılan yağlardan biri tarçın yağıdır. Bu yağı dilerseniz tek başına, dilerseniz de farklı yağlarla karıştırarak uygulayabilirsiniz. Uyumadan önce sürüp, dairesel hareketlerle masaj yapmak gerekir. Göğüslerin büyümesinde hayli olumlu bir etkisi vardır.

Kara Üzüm Çekirdeği Yağı

Kara üzüm çekirdeği yağı, birçok aktarda “küç” adıyla satılmaktadır. Göğüslerin sarkmasını engellemek ve toparlayıcı bir etki sağlamak için üretilen çoğu kozmetik ürünün içerisinde kullanılır. Düzenli olarak ve egzersiz eşliğinde kullanılırsa, gözle görülür bir büyüme sağlar. 10 ml portakal yağı, 10 ml küç yağı, 20 mk çörek otu yağı ve 10 ml mersin yağını güzelce karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı uyumadan önce masaj yaparak göğüslerinize sürün.

Mersin Yağı

Mersin yağı kullanarak göğüslerinizi büyütmek istiyorsanız, haftada 1 kez uygulamanız yeterli olacaktır. Yağı sürerken parmak uçlarınızla ve dairesel hareketlerle masaj yapmanız gerekir. Kısa süre içerisinde gözle görülür bir büyümeye şahit olursunuz.

Portakal Yağı

Portakal yağı uygulaması, göğüslerin şişmesini sağlar. En etkili sonuca ulaşabilmek için 10 ml mersin yağı, 20 ml çörek otu yağı ve 10 ml portakal yağını güzelce karıştırın. Bu karışımı uyumadan önce göğüslerinize uygulayın.

Keten Tohumu Yağı

Keten tohumu yağı, düzenli olarak kullanıldığında göğüsleri büyütür. Uygulama yaparken göğüslere masaj yapılması, etkisinin artmasına yardımcı olmaktadır. Sonuç almaya başlamak için en az 2 hafta geçmesi gerekir. İstenen etkinin sağlanması ise 3 aylık uygulama sonucunda gerçekleşir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.