İmeks (İmex Sabun) Kullanıcı Yorumları

İmex Sabun Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0 52

İmex Sabun Ne İşe Yarar? Kullanıcı Yorumları

İmex sabun yapısında bulunan sebumlar sayesinde gözenekleri açarak nazikçe ve derinlemesine temizler. Sivilce oluşumunu önler tedavi eder. Bu makalemizde İmex sabun kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

İmex Sabun Kullanıcı Yorumları

Benim hiç bir zaman sivilce problemim olmadı. Ama son 3 aydır çene bölgemde aşırı sivilce çıkmaya başladı. Bir sürü ürün, ilaç ve yağ denedim ama hiçbir etkisi olmadı. Hatta daha da arttı sivilcelerim diyebilirim. Cildiyeye de gitmeme rağmen geçmedi sivilceler. Sonra eczacı bir arkadaşım İmex sabunu önerdi. Bu sabun baya güzel kokuyor mis gibi. Ben bu sabun sayesinde kurtuldum bu inatçı sivilcelerden. Sorunlu cildiniz varsa cidden faydalı olacaktır, tavsiye ediyorum.

Ben İmex sabunu herkese tavsiye ediyorum. Cildimde yağ dengesini sağladı kesinlikle. Normalde sabun kullanınca cildim çok kurur ama İmex sabun böyle yapmadı. Cildim bu sabunu kullanmadan önce bu kadar pürüzsüz değildi.

İmex sabunu ben de tavsiye ediyorum.. cildin yağ dengesini sağlıyor ve normal sabunlar gibi kurutmuyor.. cildimin bu kadar pürüzsüz olabileceğine inanmazdım, Ta ki imex sabunu kullanana kadar

Ben İmex sabunu 5 ay düzeli kullandım. Sivilce oluşumunu engellemedi ama varolan sivilcelerimi sönmesine yardımcı oldu diyebilirim. İmex  sabun aslında en büyük etkisini siyah noktalar üzerinde gösteriyor bence. Çünkü burnumda siyah nokta görünümünü baya azalttı, hem de bayadır. Bu yüzden sabunu artık burnumda kullanıyorum.

Ben İmex sabunu 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten etkili olduğunu söyleyebilirim. Yani bana baya iyi geldi. Benim çene kısmımda beyaz yağ bezelerim vardı ve bu sabun geçirdi diyebilirim. Herkeste aynı etki görülmeyebilir elbette. Benim cildim karma ve aşırı sivilce problemi yaşamam. Cildimde sadece siyah noktalar ve yağ bezesi gibi görünen ufak oluşumlar var. Ben İmex sabunu faydalı buldum. Tonik olarak %100 gül suyu kullanıyorum. Cildim nefes alıyor gibi geliyor.

Ben de denedim İmex sabunu. İlk kullandığımda cildim bebek gibi oldu, gerildi. Çenemde 1-2 tane sivilcem vardı ve bunlar için önermişti eczacı. Umudum uzun sürede faydasını görmek.

Ben İmex sabunla yüzümü yıkadım. Cildimi aşırı kuruttu ve pul pul yaptı alın bölgemi.

Ben 2 kez aldım İmex sabunu. Ben sabuna kıyasla kreminin çok daha etkili olduğunu düşünüyorum. Sabundan o kadar da fayda göremedim diyebilirim. Sabunu almanıza çok da gerek yok aslına bakarsanız. Ancak İmex kremi alıp denemenizi öneririm.

İmex sabunu ocak ayından beri kullanıyorum. İlk 2 ay çok faydasını gördüm ama sonra hiçbir etkisi olmadı. Ben sadece İmex sabun değil, diğer temizleyicilerimi de kullanıyorum. Dönüşümlü olarak diyebilirim.  Etkisini görmesem de vazgeçmiş değilim sabunu kullanıyorum halen. Eğer siz sivilce ve akne problemi için İmex sabunu kullanıyorsanız uzun vadede faydalı olmayacağını söyleyebilirim. Benim önerim sivilce problemi olanlara hiç beklemeden <isotrexin< jel. Çok etkili bir jel 3 günde bile etkisini gördüm ben.

Bana doktor cildimde rosa başlangıcı olduğu için vermişti İmex sabunu. Yıllar oldu hala kullanıyorum ve başka hiçbir şeyde de görmedim bu sabunun etkisini. Herkeste görülür mü bilmiyorum ama benim cildimde kuruluk olmadı ve gerçekten çok iyi temizliyor cildimi.  Tek problem şu ki fiyatı her geçen gün daha da yükseliyor. Ben Almanya’da 3-4 Euroya satıldığını duydum, imkan olsa da gidip stok yapsam diye düşünmüyor değilim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.