IPL Lazer Epilasyon Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

IPL Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları Nasıldır?

0 86

IPL Lazer Epilasyon Yaptıranların Yorumları

IPL lazer epilasyon berbat bir lazer, çok para harcadım bunun için ama hiç bir işe yaramadı. En iyi lazer yöntemi diyorlar, son teknoloji falan diyorlar ama inanmayın sakın. Biraz ucuz olsun diye zarara giriyorsunuz. IPL lazer gerçekten para israfı sadece. Ben 1 yıl gittim. Gittiğim dönemde bir problem yaşamadım tüylerim de bitmişti. Ancak seanslarım bittikten sonra tüm tüylerim geri çıktı. Lazerde Alexandrite dan ve iğneliden başkasına gitmemenizi tavsiye ederim.

Ben IPL lazer epilasyondan çok memnunum. Tüylerim bitti denecek kadar az şimdi sadece ayva tüyü gibi çıkıyorlar. Ama eşim için başka bir merkeze gitmiştik. Ordaki kişilerden IPL lazer epilasyonun kıl köklerini yaktığını değil sadece bir süre uyuttuğunu ve  tüylerin birkaç yıl sonra eskisi gibi çıkacağını öğrendim. Bu yüzden de bir sonraki seansımı IPL lazer değil Diode lazer yaptıracağım.

Ben bacak ve koltuk altı bölgeme en az 7-8 seans IPL lazer yaptırdım. Ardından 3-4 ay gidemedim. Başlarda tüylerimde ciddi bir azalma ve incelme var gibi durdu ama 3-4 ay sonra tüylerimin eskisi kadar sadece biraz daha ince çıktığını gördüm. Sonrasında tüm vücuduma 2 ayda bir kez 6 seans alexandrite lazer yaptırdım. IPL lazerin tek yararının yarım bacak ve koltuk altımdaki bölgelerde kılların daha hızlı bitmesi olduğunu söyleyebilirim. IPL lazeri tavsiye etmiyorum.

Ben IPL lazerin ayda bir kez düzenli gidildiğinde etkili sonuçlar vereceğine inanıyorum. Benim bu lazer ile tüylerimin tamamen bittiği bölgelerim oldu. Ben ücreti seans başına değil de bitene kadar anlaşmanızı öneririm. Ben bu sayede daha çok seans gittim ve daha hesaplı oldu, zarara girmedim. IPL lazer çok az acı yapıyor. Düzenli gidildiğinde kesinlikle etkili olacağına inanıyorum. Bu lazerle koltukaltı ve bikini bölgesinde sonuç aldım ben.

Ben 1 seneden fazladır IPL lazer epilasyon yaptırıyorum. Fakat sonuç 0. Tüylerde azalma var ama özel bölgemde çoğaldılar bile diyebilirim. Bu yüzden IPL lazer epilasyonu hiç kimseye önermiyorum.

Ben IPL lazere 4 seans gittim. Ama tüylerimde adam akıllı dökülme bile olmadı. Ve hatta dökülenler de geri çıktılar. Paramı geri almak istiyorum naparım bilemiyorum. Sağlık bakanlığına bildirmek iyi olur diye düşünüyorum. Ben tüylerimden bıktığım için bilinçsizce gittim.

Ben 2 seanstır IPL lazer yaptırıyorum. Toplamda dökülen kıl sayım 10 bile değil. Gerçekten çok pişmanım. Alexandrite lazer yaptıran kişiler 2 seansın bile çok etkili olduğunu söylüyor. Ben burdan uyarayım insanları IPL lazerin kampanyalarına aldanmayın.

Ben 4 seans yaptırdım IPL lazeri. Yalnızca üst bacağımda azalma oldu. Kılların tamamen bitmesi çok uzun sürecek zannımca. Hatta kılların tamamen biteceğine bile inanmıyorum. Çünkü söylenenler sırf reklam için ve tamamen para tuzağı. Ancak benim için kılların azalması bile iyi çünkü epilasyon aleti ile daha kısa sürede alabiliyorum. Ben IPL lazeri geçen yıl yaptırdım ve kıllarım tekrar çoğalmaya başladı.

Birçok şikayet olmasına rağmen ben IPL lazerden memnunum. Uzman bir arkadaşım piyasada birçok çin malı IPL cihazı olduğunu söyledi. Bu yüzden etkili olmadığını ifade etti. Bu da insanlarda önyargıya yol açıyor doğal olarak. Ben İzmir Alsancak’ta hem IPL hem de Diode lazer yapan bir yere gitmiştim. Benim cilt ve kıl tipim IPL için daha uygun diye bana IPL lazer uyguladılar. Sonucundan ise çok memnunum. 1 yıl oldu ve kıllarımda artış olmadı. Bu arada yapılan cihazın markası Biotec İtalia ve cihazın ismi Xlight.

Annem, ablam ve ben IPL lazer yaptırdık hepimiz. Annem yıllar önce yapmıştı. Şimdi hiçbir tüy problemi yok. Ablam da çok memnun. Alexandrite lazer bende ve ablamda tüylerde yayılma yaptı. Ablamın tüyleri IPL ile bitti tamamen ve 3 yıl oldu. Ben de şimdi IPL lazer yaptırıyorum ve çok az kaldı tüylerim.

Arkadaşlar ben IPL lazer epilasyondan 6 seans yaptırdım ve çok memnunum. Burdan söyleyeyim ki ciltte tahrişe sebep olmuyor, ağrı veya acı yapmıyor içiniz rahat olsun. Lazer öncesinde epilasyon uygulanacak bölgeyi jiletle temizliyorlar ve sonrasında ultrason jeline benzer bir jel sürüp bölgeye 1.5-2 dk lazer uyguluyorlar. Birkaç gün sonrasında kıllar çıkmaya başlıyor ama kendiliğinden dökülüyorlar. Ben IPL lazerden çok memnunum gerçekten. Tüylerim gerçekten çok azaldı. Ben kesin çözüm için 9 seansa tamamlamayı düşünüyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.