Mecitefendi Aynısefa Kremi Ne İşe Yarar Nasıl Kullanılır?

Mecitefendi Aynısefa Kremi Kullananlar Yorumları Nasıldır?

0 612

Mecitefendi Aynısefa Kremi Ne İşe Yarar, Kullanıcı Yorumları?

Aynısefa sarı renkte bir çiçektir. Aynısefa bitkisinden elde edilen kreme aynısefa kremi denir. Mecitefendi aynısefa kremi en çok satılan ve en çok tercih edilen kremlerdendir. Bu makalemizde Mecitefendi aynısefa kremi kullanıcılarının yorumlarını okuyabilirsiniz.

Mecitefendi Aynısefa Kreminin Faydaları Ve Kullanımı

Mecitefendi aynısefa kreminden, parmak uçlarınızla bir miktar alıp bunu temiz ve kuru cilde sürün. Mecitefendi aynısefa kremi kuru cildi nemlendirir, tırnak mantarını geçirir,cildi yatıştırır, kızarıklığı giderir, sivilceleri yok eder.. Mecitefendi aynısefa kreminin cilde daha pek çok faydası vardır.

Mecitefendi Aynısefa Kremi Kullananların Yorumları

Mecitefendi aynısefa çiçeği kremi cildime çok iyi geliyor. Bu krem aktarlarda 10 tl’ye satılıyor. Küçük kavanozda satılıyor ve azıcık sürüldüğü için yetiyor. Her türlü cilt problemi için Mecitefendi aynı sefa kremi kullanabilirsiniz, öneriyorum.

Cildimde kılcal damar nedeniyle kızarıklar oluşuyor. Bunun için Cildiye doktoruna gittim. Birçok krem verdi doktor ama hiç biri etkili olmadı. Sonra Mecitefendi aynısefa kremi kullandım ve 3 gün içinde çok fark etti. Çok memnun kaldım. Kardeşim bu kremi sivilce izleri için kullanıyor ve o da çok memnun.

Ben Mecitefendi aynısefa kremini ayak parmağımdaki mantar için kullandım. Parmağımdaki mantar 1 yıldır öyle ki nasır gibi duruyordu ve hatta büyümeye başlamıştı. Bunun üzerine bana Mecitefendi aynısefa kremini önerdiler. Ben faydalı olacağını düşünmüyordum ancak etkisi mükemmel oldu. Ben sabah ve akşam düzenli olarak 3-4 hafta kullandım. 3-4 gün içinde etkisi görüldü ve mantar kurudu yok oldu. Ben daha kutunun 1/10’ini kullanmamıştım. Mantarı olan kişilere mutlaka öneriyorum. Cildinde egzama gibi cilt problemi olanlara da iyi geleceğini düşünüyorum.

Ben Mecitefendi aynısefa kremini alerjik kaşıntım için aldım. Benim kaşıntılarım azalmıştı. Sanırım bu krem etkili.

Mecitefendi aynısefa kremini tesadüfen bir aktarın önerisi üzerine almıştım. Sonrasında yıllarca kullandığım bir krem oldu. Sabununu kullanmıyorum.  Bu krem cilde çok iyi nüfus ediyor ve kokusu da çok güzel. Çok az kullanmama rağmen yetiyor.

Tırnak mantarımdan, 4 ayda mecitefendi aynı sefa kremini kullanarak kurtuldum. Ben tırnağıma her gece uyumadan önce tırnağıma masaj yaparak uyguladım.Sabah akşam kullanmak daha iyi olur.

Ben ayağımın altındaki egzama için 1 yıl doktora gittim ve doktor kortizonlu ilaç verdi. Bu ilaçları kullanmama rağmen egzamamda hiç bir iyileşme olmadı.  Sonrasında Mecitefendi aynısefa kremi keşfettim. Kıza sürede çok büyük bir iyileşme oldu. 4 yıl oldu ve hiç bir şey çıkmadı. Herkese öneriyorum. Benim başucu kremim oldu.

Benim annem tırnak mantarı için krem veya tablet kullanmadığı için doğal yöntem olarak Mecitefendi aynısefa kremi kullandı. En dikkat çekici özelliği birkaç gün içinde tırnakta gözle görülür renk düzelmesi sağladı. Özellikle de sigara nedenli tırnakları sararan insanlara öneriyorum. Annem düzenli kullanmadığı halde çok büyük etkisi oldu. Annemin kullandığı krem Mecit efendi markaydı ve vazelin formundaydı. Tırnak mantarının geçmesi için kesinlikle bu kremi tavsiye ederim.

Tırnak mantarı için mecitefendi aynısefa kremini ben geçen sene kullandım. Bu dönemde tırnağım uzadıkça kestim ve üzerini törpüleyerek incelttim. Kremi sabah sürüp üzerine çorap giyiyordum. Çorap renginde solgunluk yaptığını söylemeliyim. Mecitefendi aynısefa kremi 2 ay düzenli kullandım ve ayak parlaklarımdaki mantar iyileşti.

Tırnaklarınızda mantar olması durumunda ilk iş doktora gitmek olmalıdır. Doktor hastaya uygun hap ve krem vererek tedavi uygulayacaktır. Mecitefendi aynısefa kremini doktorun uyguladığı bu tedavinin yanında yardımcı olarak kullanmanızı tavsiye ederim.

Mecitefendi aynısefa kremini bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım. Bu krem önceden kullandığım biotherm, clinique gibi cilt kremlerinden çok daha başarılı çıktı. Bildiğim kadarıyla bu krem içinde kayısı çekirdeği,tereyağı, balmumu ve aynısefa çiçek özü gibi bitkisel bir karışım bulunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.