Nadixa Krem Kullananlar Yorumları Nasıldır?

Nadixa Kullananlar Yorumları Nelerdir?

0 66

Nadixa Krem Ne İçin Kullanılır Kullananların Yorumları Nasıldır?

Nadixa krem sivilce için kullanılan kremlerdendir. Kısa sürede sivilcenin geçmesine yardımcı olur. Ancak bu kremi ilk sürdüğünüz zamanlarda cildiniz sivilce kusabilir, yani normalden daha fazla sivilce çıkabilir. Kremi kullandıkça sivilceler zamanla kuruyup geçecektir.

Nadixa Krem Kullananların Yorumları Nasıldır?

Ben eskiden Nadixa kullanıyordum, 1-2 ay gibi kısa bir sürede sivilcelerimi belirgin bir biçimde hafifletmeyi başardı. Şu an sivilcelerim belli belirsiz olduğu için, artık Nadixa kullanmıyorum. Bana çok iyi geldi.

Muhtemel sivilce problemlerime karşı Nadixa kremi dolabımdan hiç ayırmam. Sivilcelerim çıkmaya başlayınca hemen Nadixa kullanıyorum ve sivilce çıkmasını önlüyor. Öte yandan kistik sivilcelerin geçmesini de sağlıyor fakat bu biraz zaman alıyor. Hametan krem izlere; Nadixa krem ise sivilcelere birebirdir. İkisi de benim favorim.

Ben Nadixa kullanmaya başladım. Yüz bölgemin her yerine uyguluyorum fakat sürerken göz etrafına temas ettirmemek lazım. Bu ürüne başlayalı 24 gün oldu ve bütün tanıdıklarım beni eskisinden çok daha iyi gördüklerini söylüyorlar. Ancak ben henüz kendimde belirgin bir farklılık gözlemleyemedim.

Nadixa kremi bir süredir kullanıyorum. Uyumadan önce sivilcelerinizin üstüne bir miktar Nadixa krem sürüp ardından peçete ya da ince bir pamuk parçasıyla kapatabilirsiniz, böylece etrafa yayılmasını önlemiş olursunuz. Uyandığınızda sivilcenizin büyük oranda hafiflediğini göreceksinizdir. Nadixa, bakterileri öldürme etkisine sahip bir kremdir ve eğer bu kremi sabahleyin kullanıyorsanız üstüne muhakkak güneş kremi uygulamalısınız. Ayrıca başarılı bir sonuç alabilmeniz için, en az 2 ay kullanmanız şarttır.

Nadixa krem, benim can simidimdir diyebilirim. Cildiye uzmanım, acnegen krem tedavisine başlamadan evvel Nadixa kremi yazmıştı. Yalnızca Nadixa krem kullanarak yüzümdeki problemlerden kurtulamadım elbette ancak her sivilcem çıktığında geceleri Nadixa uyguluyorum. Birkaç günde sivilcem patlayarak düzelmeye başlıyor. Acnegen kullanımının ardından yüzümde oluşan birkaç sivilce için Nadixa krem son derece etkili oldu. Aynı zamanda, antibakteriyel etkiye de sahip olduğunu duymuştum. Bu yüzden, sivilcelerimi sıktığım zaman mikrop kapmamak amacıyla derhal Nadixa kullanıyorum.

Ben de Nadixa krem kullanmaktayım ancak tedavimin birinci haftasında suratımı sivilceler bastı. Galiba etkisini görebilmek için 1 ay kullanmaya devam etmemiz gerekiyor. Umarım sivilcelerimden kurtulabilirim. Bilhassa çene bölgesindeki sivilcelerin en büyük sebeplerinden biri strestir, bundan dolayı mümkün olduğunca strese girmemeye çalışmalısınız.

15 gündür sabah-akşam bioderma yüz temizleme jeli ve Nadixa krem kullanıyorum. Başlangıçta sivilcelerim bir hayli çoğaldı. Galiba derinin iç kısmında pusuya yatmış hazır bekleyen sivilceleri depreştirdi. Bir süre sonra sivilceler giderek azaldı, üstelik kırmızı lekeler de hafifledi. Cildimin belirgin şekilde iyileşmeye başladığını söyleyebilirim. Fakat henüz tam olarak geçmedi ve lekeler kaldı.

Merhaba, benim yüzümde önceden hiç sivilce çıkmazdı, iki ay evvel âniden sivilcelenme problemi baş gösterdi. Bunun üzerine hiç ertelemeden derhal bir dermatoloğa muayene oldum, verilen kremleri uyguluyorum. Gece Clyndoxyl sürüyor; gün içinde ise Nadixa kullanıyorum. Bu tedaviye başlayalı 1 buçuk ay oldu, başlangıçta düzenli olarak antibiyotik alıyordum ve antibiyotikler bitti. Ne gibi bir etkisi olduğundan söz edecek olursam; ilk başlarda ortaya çıkan sivilcelerin hiçbiri şu an kalmadı, ancak izleri duruyor. Bu izlerden kurtulmak için uğraşıyorum.

Bir senedir sivilce problemiyle savaşıyorum ve bu yüzden Nadixa tedavisi görüyorum. Fakat neredeyse zerre kadar etkisi olmadığını ifade edebilirim. Yüzümün değişik noktalarında sivilceler var ancak alnımda bulunan sivilceler ise hepsinden beter. Kendimi âdeta ruhsal olarak çökmüş gibi hissediyorum.

Sivilcelerimden dolayı 20 gün evvel bir dermatoloğa başvurdum. Tetradox antibiyotik, Nadixa krem ve Aknilox jel yazdı. Cildime son derece faydalı oldu. Üç gün evvel kontrolüm vardı, doktorum Nadixa’yı artık kullanmamamı söyledi. Onun yerine Azelderm krem yazdı. Bu krem, sivilce izlerinin tedavisinde daha etkiliymiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.