Rüyada bit görmek ve öldürmek ne demek başkasında bit görmek

0 113

Rüyada bit görmek, mala, zenginliğe, dostlara, zayıf düşmana, iftiraya, yardım görmeye, askere, düşmana ve hastalığa delalet eder. Rüyada büyük bir bit öldürmek çok yakında farkında olmadığınız bir problemin ortaya çıkıp bertaraf edilmesine işaret eder.

Rüyada bit görmek ne anlam taşır diyanet

Rüyada elbisede bit görmek, dünya malına veya makamına, zengin veya makam sahibi için ise aynı durumun tekrarına devamına işaret eder.

Devlet başkanının rüyasında gördüğü bit askeri hareketliliğe ve düşmana işaret eder, sırtının yere geldiğini görürse harbi kazanır.

Rüyada çok sayıda bit görmeniz ve sıkıntı çekmek, Allah indinde azaba müstehak olduğunuza işarettir, tövbe etmeniz için bir ikazdır.

Rüyada bit pire ısırması, zayıf ve güçsüz düşmana ve bu yolla gelecek hayırsız bereketsiz dünyalık mala işaret eder.

Bit ve pire maksadınıza varmak için başkasının hayatını yaşayabileceğiniz anlamını taşıyabilir, bu durum sizi çok kolay inciten kimselerin varlığına işaret eder.

Rüyada bit görmek imam nablusi

Rüyada bitlenmek dini tabiri, malın çoğalacağına ve dünyalık dostların artacağına işaret eder, çok sayıda bit ise sermayenin çoğalacağına işaret eder.

Rüyada bit öldürmek bela ve musibetten kurtulmaya, fakat öldürdükten sonra yere atmak günaha delalet eder.

Elbiseden bit temizlemek iftiraya maruz kalmaya, bit yemek gıybet etmeye, rüyada  bit ısırması ise güçsüz düşmana işaret eder.

Rüyada prinç buğday gibi hububat veya bitki üzerinde görülen bit ise o seneye ait mahsullerinin verimli olacağına işaret eder.

Rüyada saçta bit görünmesi nedir

Rüyada saç görmek hayra ve zenginliğe yorulur, saçta bit görmek ise çok mükemmeliyetçi olmanıza lüzum olmadığına işaret eder.

Rüyada kafada bit görmeniz ve saçta bit öldürmek sizi hased edenlerin varlığına işaret eder, hased edenlerin hasedine uygun düşen kaderden Allahü tealaya sığının.

Rüyada başkasında bit görmek

Kötü ve bereketsiz nimete nankörlük eden kimselere delalet edebilir, sizde artık kendiniz hesaba çekin, benlik ve egodan kaynaklana heves ve hülyalardan vazgeçin.

Saçları dağınık ve düzensiz  biri ise o kişinin cimriliğine delalet eder, sizin O kişiye müdahale etmemeniz sizinde cimrilik yapabileceğinize işaret edebilir.

Rüyada başkasının saçlarından bit temizlemek ise, hilm sahibi yumuşak huylu, cömert ve hayırlı biri olduğunuza veya olacağınıza işaret eder.

Rüyada çocuğunun bitlendiğini gören 

Rüyada çocuk zaten başlı başına hayırlara, başarıya maddi manevi menfaatlere işaret eder, çocuğunuzda bit görmek ise bu tabiri güçlendirir.

Sıkıntıdan kurtulmaya, kazancının artacağına ve haramlardan uzaklaşacağına manevi bir atmosfere gireceğine işaret eder.

Çocuğunuzun başında bit sirkesi görmenizi ailece hayırlı gelişmelere işaret eden bir müjdedir, fakat bu durum aynı zamanda sizi kıskanacak inşanlara delalet eder.

Rüyada yastığında bit görmek ne anlama gelir

Rüyada yastık görülmesi, hanıma, çocuklara,, yardımcılara vekillere, alimler için ilmi ile amel etmeye,  hastalığa veya hastalıktan kurtulmaya işaret eder.

Yastık üzerinde bit görmeniz ise, yukarıdaki isabet eden manalardan birinde abartıya olmaya gösterişe ve samimiyetsizliğe işaret eder.

Rüyada yastıkta bit görülmesi, yastığın içine girdiğini gören sağlıklı biri hastalık geçirebilir, hasta kişi yastığında bit görürse sağlığına kavuşur.

Rüyada duvarda bit görülmesi nedir

Rüyada duvar görmek güçlü ve itibarlı kişiliğe işaret eder, duvarda gördüğünüz bit duvarın genişlik ve sağlamlığına helal ve aşikar kazanca delalet eder.

Rüyada duvar görmeniz, yüksek mertebeye ve makama, zenginliğe işaret eder, duvar üzerinde gördüğünüz çok sayıda bit güçsüz düşmana işaret eder.

Etrafınızdaki art niyetli insanlara işaret eder, fakat bunların iftira haset ve dedikodularının size zarar veremeyeceğine alamettir.

Şehirlerde görülen büyük duvarlar askerlere ve duvar üzerindeki bitler menfaatçi asalak iç  düşmanlara işret eder.

Duvarın üzerinde çok sayıda bit bulunması, fakirliğe, salgın hastalığa ve kıtlığa işaret eder fakat çok şiddetli olmayacağı şeklinde tabir edilir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.