Rüyada erkek bebek görmek sevmek ne anlama gelir rüya Tabirleri

0 303

Rüyada erkek bebek görmek, erkek bebeğiniz olacağına, sonu hayırla bitecek olcan geçici çile ve sıkıntıya delalet edebilir. Çünkü erkek çocuk yetiştirmek zor ve çileli bir iştir.

Rüyada erkek bebek görmek imam nablusi

Rüyada erkek bebek görenin yüzü nurlu ve akibeti hayırlı olur, inşaallah diye tabir edilmelidir. Erkek veya kız bebek rızkı ile gelir ve bu rızıktan anne, baba bütün aile nasibini alır. Rüyada gördüğünüz erkek bebek müjdeli bir haber alacağınız anlamına gelebilir.

Bekarın rüyada bebek görmesi, sevineceği  bir haber alacağına veya  evleneceğine işaret eder. Yaşlı kimsenin rüyada bebek görmesi, fakirlikten sonra ferahlamaya yorulur. Kısır kimse rüyada bebek görürse manevi anlamda mesafe kat eder. Erkek bebek sıkıntılar ile beraber dünyalık bakımından yükselmeye delalet edebilir.

Erkek bebek bir biri ardınca gelecek güzel gelişmelere ve hayırlı mal sahibi olmaya işaret edebilir. Bazı tabircilere göre, dünya işlerinde yükselmeye, işinin devam edeceğine. Hastanın sağlığına kavuşacağına ve korkudan emin olacağına işaret eder demişlerdir.

Rüyada erkek bebek sevmek ne demek

Çok mutlu olacağınıza ve müjdeli bir haber alacağınıza, rakiplerinize karşı zafer kazanacağınıza  işaret eder. Erkek bebek itibarlı, güçlü ve dirayetli kişiliği de temsil eder.  Erkek bebek zenginliğe borcunuzu ödemeye ve işinizin ve istediğiniz şeylerin kademeli olarak gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada erkek bebek kucağına almak

Zayıf düşmana, kedere, hüzne ve her konuda insiyatif almaya kendinizi zorladığınıza işaret eder. Rüyada kucağınızda erkek bebek görmek saygınlık ve itibara, kız bebeği kucağınızda görmek ise kavuşmak istediğiniz şeyi elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek

Rüyada erkek bebek doğurmak, evli kadının için kız çocuğu olacağına! Rüyada  kız bebek doğurduğunu gören için ise erkek çocuğu olacağına işaret eder. Rüyada sağlıklı ve güzel bebek görmek hep hayra yorulur, uygunsuz şekilde görülen bebek rüyalarına itibar etmeyin ve kimseye anlatmayın.

Rüyada ikiz erkek bebek ne anlama gelir

Müjdeli haberlere delalet eder, bir dede bu rüyayı görürse torunu olur, ikiz bebek bol rızıktır, işsiz kimsenin iş bulmasına, işi olanın kazancına delalet eder. Memur kişi için terfi almayı temsil edebilir. Kendi işini yapacak kimse ise ortaklar ile bir girişimde bulunabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.