Rüyada erkek çocuğu görmek islami tabiri ne anlama gelir

0 169

Rüyada erkek çocuğu görmek islami tabiri, savaş ve salgın gibi umumi afet ve belalara karşı müjdedir. Pek yakında ferahlamaya işaret eder.

Rüya konu başlıkları;

  • Rüyada erkek çocuğu görmek ne anlamına gelir islami
  • Rüyada erkek çocuk görmek ihya
  • Rüyada erkek çocuğu görmek imam nablusi
  • Rüyada erkek çocuğu olduğunu görmek
  • Rüyada başkasının erkek çocuğu olduğunu görmek
  • Rüyada tanidiginin çocuğu olduğunu görmek
  • Rüyada erkek çocuk sevmek islami nedir
  • Rüyada erkek çocuğu öpmek sevmek ne demek

Rüyada erkek çocuğu görmek ne anlamına gelir islami

Rüyada erkek çocuğu görmeniz size Allahü tealanın bir müjdesi ve ihsanıdır.

Rüyada birden, küçük sevimli ve güzel yüzlü çocuk belirmesi kurtuluşa ermeye işaret eder. Milletin memleketin kurtuluşu sizin selamete ermenizdir. Şehir muhasara veya salgın hastalık altında inlerken. Böyle bir rüya müjdedir.

Büluğ çağına girmiş çocuk, kuvvet ve kudrete delalet eder. Küçük bebek görmek müjde ile birlikte küçük ve tatlı sıkıntılara işaret edebilir. Rüyada küçük erkek çocuğunuzun olduğunu görmek biraz sıkıntı ve dertlere delalet edebilir.

Rüyada erkek çocuk görmek ihya

Küçük erkek çocuğu cahiller arasında kaldığınıza. Bluğ çağında erkek çocuk ise izzet ve şerefe nail olmaya işaret eder. Küçük erkek çocuğu bir yerden bir yere taşımak, külfete ve güçsüz düşmanlara delalet eder.

Rüyada erkek çocuk görmek imam nablusi

Rüyada kız çocuğu doğurduğunu gören kadın erkek çocuğu olur. Erkek çocuğu doğurduğunu gören kadının kız çocuğu olur. Baba da ise çocuğun cinsiyeti rüyayı gördüğü gibidir.

Kadının kız çocuğu doğurduğunu görmesi kendisi için hayırlıdır, sıhhat ve afiyete işaret eder. Fakat erkek çocuk doğurduğunu görmesi, bazı hastalıklara ve kedere delalet edebilir.

Rüyada erkek çocuk olduğunu görmek İslami tabiri

Bir erkek bebeğinizin dünyaya geldiğini görmek size müjdedir ve akibeti çok hayırlıdır. Kalabalık erkek çocuklarını bir arada görmek sıkıntıya işaret edebilir. Fakat bu durum eğitim ve terbiye etme hususunda bir sıkıntıdır. Buna mukabil dünyalık imkanlarınız artar.

Rüyada tanidiginin çocuğu olduğunu görmek

Tanıdığınızın başarıya ve zenginliğine fakat dert gam ve kederine işaret eder. Dünyalıkların artması insanı yıpratır. Bu rüyayı sizin görmeniz ise Onun ile olan ilgi ve irtibatınıza işaret eder. Yani sizde nasiplenecek fakat üzüleceksiniz diyebiliriz.

Rüyada erkek çocuk sevmek islami nedir

Öpmek düşmana ve rakiplerinize karşı üstünlük sağlamaya ve maksad ve muratlarınızın hasıl olmasına işaret eder. Fakat bu maksadlar ne hayır mı şer mi, hayırlı maksat sahibi olun. Tanıdığınız birinin çocuğunu öpmek, çocuğun babası ile kuvvetli bir olduğuna delalet eder.

Rüyada erkek çocuk öpmek sevmek ne demek

Şeytanın ilgası olan bir durum var ise dikkatli ve tedbirli olun helak olabilirsiniz. Bütün bunların dışında her zaman tövbe ve isitiğfar etmeyi vazife bilin. Buluğ çağında bir çocuk öpmek ve sevmek bir iftiraya maruz kalacağınıza delalet edebilir. Şüpheli hareketlerden ve yerlerden uzaklaşın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.