Rüyada gelinlik görmek ne anlama gelir rüyada beyaz gelinlik giymek

0 56

Rüyada gelinlik görmek rüya tabirleri, evliliğe, hayırlara, dindarlığa, iş fırsatlarına, müjdeli habere, zenginliğe, güç ve itibara ayrıca ticarette zarara işaret edebilir.

Evlenecek kişilerden birinde veya aracılarda gizli maksat ve kötü niyet sahibi insanlar olabilir ve bu durum rüyada size ikaz edilebilir. Fakat sadece rüyalara güvenmeyin, mutlaka araştırma ve tahkikat yapmanız sünnettir.

Nefs ve şeytandan kaynaklanan rüyalar aldatıcıdır.

Rüyada gelinlik görmek dini tabiri Nablusi

Bekar ve genç kızların gördüğü bu rüyalar genel manada hayırlı şekilde tabir edilir, taliplisi bulunan genç kızın evlenip yuva kurup mutlu olacağına işaret eder.

Hayırlı ve müjdeli haber almaya delalet eder, rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek ise şöyledir, tanımadığınız biri tanıdığa göre daha hayırlıdır.

Rüyasında gelinlik giyen genç ve bekar kız, yakın zamanda hayırlı taliplisi çıkar, gelinlik eski ve kirli ise temkinli davranmak lazım.

Rüyada tesettürlü gelinlik giymek veya görmek, dini bütünlük ile beraber örtülü bir hayra kavuşacağınıza işaret eder.

Yarı çıplak veya transparan gelinlik görmek ise ticarette zarar ve ziyana işaret eder, dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada yaşlı kadının gelinlik giydiğini gören veya yaşlı kadına dönen genç kız dini bakımdan kemâle erer dini bütün güzel ve nurlu biri olur.

Rüyada bekar kızının gelinlik giydiğini görmek

Rüyada kızını gelinlik ile gören, gelin eden ticaretinde bol kazanç elde eder ve işlerinde yatırımlarında başarıya erer, ayrıca kızına hayırlı talip çıkacağına da işaret edebilir.

Rüyada beyaz gelinlik giymiş birini görmek

Beyaz gelinlik giymek, bekar kızlar için mutlu ve hayırlı bir evliliğe, evli ise evliliğinin mutlu ve hayırlı geçeceğine işaret eder.

Beyaz gelinlik giymiş birini görmek ise yukarıdaki tabirleri güçlendirir yani hayırlı haberlere, müjde almaya kazanca işinde başarıya işaret eder.

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek tabiri yine hayırlı işleri, haberleri ve bol kazançları arkadaşı için görmüş demektir. Fakat eksi, yırtık, biçimsiz ve uygun olmayan gelinlik ile görmek arkadaşının çok yük ve meşakkat altına gireceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşınızı açık ve hiç uygun olmayan gelinlik ile görmenizin tabiri, zalim ve güçlü birisi tarafından eziyet ve baskı altında kaldığına işaret eder, sizin yapacağınız şey o arkadaşınıza yardımcı olmaktır.

Rüyada evli birinin gelinlik giydiğini görmek

Hem sizin hemde gördüğünüz kişi için hayırlara işaret eder, ticari başarı ve sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun ve rüyanızı arkadaşınıza anlatın.

Eğer tanımadığınız biri ise ne beklentiniz varsa o yönde tamamen sizin hayrınıza gelişmelere  itibarlı ve güçlü bir kişi olacağınıza işaret eder.

Rüyada evliyken gelinlik giymek

Aile, akraba veya arkadaşlarınız ile aşırı ve lüzumsuz ilgilenmek sizi dini vecibeleriniz yerine getirmekten alı koyuyor, Allah hakkı ve rızası bütün hak ve rızaların üstünde ve öncesindedir.

Rüyada askıda gelinlik görme

İş ve ticari fırsatlara işaret eden bir rüyadır, beyaz, siyah, mavi, kırmız, sarı ve yeşil görmenin her birinin farklı karşılıkları vardır biraz düşünürseniz yol gösterici olabilir.

Rüyada görülen renklerin anlamları kısaca

  • Rüyada beyaz renk, hürmet ve itibara ayrıca hastalığa işaret eder.
  • Rüyada siyah renk, lider olmaya, itibara güç kuvvet ve mala işaret eder.
  • Rüyada mavi renk, mutluluk ve kazanca ayrıca hastalıktan kurtulmaya işaret eder.
  • Rüyada kırmızı renk, itibara, gönül ehli olmaya ve hayır işler yapmaya işaret eder.
  • Rüyada sarı renk, ruh güzelliğine büyük güç kudret sahibi olmaya işaret eder.
  • Rüyada yeşil renk, renklerin güzeli yeşil renktir, dini ve dünya güzelliğine işaret eder.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.