Rüyada Deprem Görmek Rüyada Deprem Olduğunu Ama Yıkılmadığını Görmek

Rüyada büyük bir zelzele olduğunu evlerin binaların veya yerin sarsıldığını görmek fakat herhangi bir yıkım görmemek güçlü devlet başkanına delalet eder.

Rüyada deprem görmek | Rüyada deprem olması | Rüyada tabirleri islami.
0 158

Rüyada deprem görmek deprem yaşamış kişiler için bilinç altı psikolojik bir rüyadır. Psikolojik rüyaların tabir bakımından bir değeri yoktur. Fakat manevi ruh dünyanıza açılan bir pencereden gördüğünüz rüyalar doğru şekilde tabir edilmelidir.

Tenbih; Rüyalar nasıl tabir edilirse öyle çıkabilir, dolayısıyla deprem gibi korkutucu rüya tabirlerini yüksek ses ile okumamaya özen gösterin. Sadece göz gezdirin ve size en uygun ve en zararsız gelen tabiri seçmeye gayret edin.

Rüyada deprem, zelzele toprak kayması yerin veya evlerin sallanması birbirine benzer rüyalardandır. Rüyada deprem görmek, rüyanın görülüşüne ve rüya sahibinin ikamet ettiği yerlere göre farklı manalar taşır.

Rüyada deprem görmek islami yorumu nedir

Rüyada yer ve gök beraber sallanıyorsa o bölge ahalisine devlet yardımının kesileceği veya salgın hastalık geleceğine işaret eder.

Rüyada  boş bir tarla yada arsanın sallandığını gören kimse o tarla veya arsanın çok değerleneceğini anlamını çıkartabilir, rüya sahibine müjdeli bir ikazdır.

Verimli  ekilen tarlanın bahçenin veya üzerinde toplu konut olan arazinin sallandığını görmek, bereket ve değerlenmeye işaret eder.

Rüyada genel olarak yer sarsılması, kuraklık, kıtlık sıkıntı ve o bölge ahalisine bela gelebileceğine işaret edebileceğinden tedbir almanız için bir ikazdır size.

Rüyada deprem olduğunu ama yıkılmadığını görmek

Rüyada büyük bir zelzele olduğunu evlerin binaların veya yerin sarsıldığını görmek fakat herhangi bir yıkım görmemek güçlü devlet başkanına delalet eder.

Bulunduğunuz yerden başka bir yerde rüyada deprem olması, o yede bulunan idareciler tarafından zulum yapılacağına işaret eder.

Rüyasında bulunduğu zeminin veya toprağın sallanması iş, okul veya özel hayatında hareketli günlerin başlayacağına delalet eder.

Rüyada deprem olduğunu evin sallandığını görmek

Deprem rüyaları genelde korkutucu ve yalan haberlere, fitne ve fesada işaret edebilir özellikle bulunduğunuz mekanın duvarları sallanıyorsa.

Hamile bir bayan rüyasında zelzele görürse bebeğinin sağlıklı şekilde doğacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada evin sallandığı ve duvarların yıkıldığını görmek, sevdiklerinizden birinin veya sizin vefat edeceğinize delalet eden bir ikaz olabilir.

(Böyle bir rüya görmüşseniz hemen tövbe edin, ahirete yönelin, akraba ziyaretlerini arttırın bol sadaka vermeye ve dua almaya bakın. Sadaka, dua ve akraba ziyareti ömrünüzü uzatır kaderinizi değiştirebilir.)

Rüyada depremden kurtulmak

İşleriniz veya hayatınız ile alakalı beklenmedik farklı gelişmeler ve hareketlilik olacağına ve sizin bur durumdan karlı şekilde çıkacağınıza işaret eder.

Ummadığınız şekilde makam ve rütbeye ticaret ile uğraşıyorsanız hayırlı kazanca işaret eder, fakat bu fırsatların başkasına sıkıntı veya üzüntü vermesine müsade etmeyin.

Rüyada zelzele yer sarsıntısı görmek hakkındaki yorumlar

İnternet sitelerinde ve rüya tabirleri kitablarındaki deprem veya zelzele ile alakalı çok spesifik yorumlara rastlanmaktadır. Mayıs, haziran veya diğer  aylarda görülürse şöyle olur böyle olur gibi felaket çığırtkanlığı yapılan yorumların hiç birini dikkate almayın.

Bugün dünyada doğru rüya tabiri yapabilecek ilm-i tabir ehli meşhur kimse bilinmiyor. Eski rüya tabiri kitablarından ve alimlerde nakledilen meşhur rüya tabirlerinin günümüze ulaşmıştır ve istifade edilmektedir.

Rüya tabiri yapılan sitelerin ve kitaplardaki tabirlerin bir kısmı doğru fakat büyük kısmıda yanlıştır. Dolayısıyla yapılacak en sağlıklı şey rüyanızı salih dindar ve sizi seven birine anlatın. O kimse rüyanızı anlatmadan önce mutlaka hayra yoracaktır.

Rüya nedir neden rüya görürüz ilgili makalemiz inceleyiniz.

Rüyada ağlamak ne anlama gelir islami 

Rüyada araba görmek nedir neye işaret eder 

Rüyada Bebek Görmek Nedir 

Rüyada kar görmek ne anlama gelir 

Rüyada Altın Görmek Nedir 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.