Rüyada hamile olmak ne anlama gelir

0 8

Rüyada hamile olmak, erkek veya kadın için, rüya görenin ve rüyanın görülüş haline göre değişir. Rüyalar ruhun istikametidir, sizin içinde bulunduğunu duruma, bağlantıya işaret eder.

  • Alimler ve bilim adamları için ilmin ve bilginin çoğalmasına.
  • Tüccarlar için para kazanmaya ve semayesinin artışına.
  • Bayanlar için mutluluk, başarı ve itibara.
  • Bakireler için evlenmeye, çileye, ve hırsıza.
  • Erkekler için, malın artmasına, veya geçim darlığına.
  • Yaşlı veya kısır bayanlar için, sonu ferahlık olan için, kıtlığa.
  • Fitneye, yalancılığa, silah deposuna.

Rüyada hamile olmak rüya tabirleri

Rüyada hamile olmak görmek ve hissetmek, evli bir kadın için hayra yorulur, eğer bir şey yapıyorsa başarılı olur, itibar ve saygı görür.

Rüyada hamile olduğunu görmek bekar kızın, sebep olacağı şeyden dolayı ailesine gelebilecek sıkıntıya ve tedbir almasına ikaz ve işaret olabilir.

Evli olmayan bayanların ister dul ister bakire olsun, evleneceklerine veya mahallede vuku bulacak bir hırsızlığa işaret edebilir.

Rüyada erkeğin karısını hamile görmesi, zenginliğe hayra ve hayırlı evlada, alim için ilminin artmasına, meşgul olduğu işte başarılı olmaya işaret eder.

Rüyada erkek çocuğa hamile olmak

Bir bayanın erkek çocuğa hamile olduğunu görmesi, din ve dünya güzelliklerine ve itibara şan ve şerefe kavuşacaklarına işaret eder.

Erkek çocuk doğuracağı halde, rüyada kız çocuk hissetmek, zannetmek ise çok büyük müjdedir, dini bütün mübarek bir evlada işaret eder.

Rüyada erkeğin hamile olduğunu görmek neye işaret eder

Rüyada hamile olmak erkek için, pek hayırlı olmayabilir, fakat siz hayra yorun, öncelikle gerek hayatta yaptığınız hata ve günahlara tövbe edin.

Erkeğin hamile olduğunu görmesi, gizli bir sır taşımasına, malındaki artışa veya nefsine uymak suretiyle kendini helak etmesine delalet edebilir.

Erkeğin hamile olduğunu görmesi, düşmana yaklaşmasına, hırsızlık malını saklamasına ve söylediği iddialı sözden dolayı yalancı çıkmasına işaret edebilir.

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ne demektir

Rüyada kısır birini hamile görmek veya kısır bayanın kendini hamile görmesi, o sene ki kıtlığa ve sıkıntılara işaret eder, fakat sonu ferahlıktır.

Rüyada yaşlı kadının hamile olması fitneye, kıtlığa ve işsizliğe delalet edebilir, başka bir tabire göre ise silah deposuna ve hırsızlara işaret edebilir.

Rüyada eşinin başkasından hamile olduğunu görmek

Çile çekmeye ve geçim sıkıntısına alamettir, üzüntü ve sıkıntı çekmeye işaret eder, fakat sonu mutlaka hayr olur siz sabırlı olun.

Rüyada ikiz bebeğe hamile olduğunu görmek

Kişinin haline göre müjde veya ikaz olabilir, bir iş ile meşgul olan kimse için zenginliğe, fakir için geçim darlığına, işinde sebat etmeye ve tasarruflu olmaya delalettir.

Rüyada hamileyken bebek emzirmek

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.